פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo32.gifכוסעמק, טוב?

אח שלי ואימא שלי רבו לפני שעה וחצי בטלפון כשהוא היה בתחנת הרכבת הבייתה, ועכשיו הוא לא עונה לפלאפון ולא מוצאים אותו בשום מקום.

PennyLaneM

New member
עזבי את זה.

הוא יחזור,זה ברור. זה בדיוק מה שקורה אצלנו בבית. בחנוכה ההורים שלי ואחי רבו,הוא הלך עד ת"א ברגל [מי מטומטם,מי?] וחזר רק באיזה 7 וחצי בבוקר ולא היה לו פלא' ולא היה לו כלום אל תדאגי זה מזה לחינם הוא יסתדר

Blue mai

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo82.gif

): אני בטוחה שמצאתם אותו[מקווה לפחות]...

../images/Emo32.gif תרחמו עליי../images/Emo10.gif

אז מכיוון שהכאבים היו נוראיים, והתפתחה לי מוגלה על השן [בינה, וסליחה על הגועל], ההורים החליטו שנלך לרופא שיניים, הרופא נתן לי אנטיביוטיקה [אוגמנטין?], משחה, ושטיפה לפה:S אה ואני גם צריכה לעשות צילום, ולפי הצילום יחליטו אם לעקור אותה או לא
וכואב לי, ואני בקושי מדברת, ובקושי כלום

מש מבאס...../images/Emo42.gif

גם לי היה משהו כזה- השן היתה אכולה כזה או משהו אז היו צריכים לעקור לי אותה..(שן קבועה אחורית..) בהתחלה הייתי משש בבאסה אבל עבר...

../images/Emo32.gifהיו חזרות איכותיות! ^^

הייתה לנו היום הגשת עבודה של ההפקה שלנו בפני המורים, כדי שיראו איך התקדמנו בינתיים, והיה כל כך הרבה פחות נורא ממה שציפיתי! כלומר, את הסצינה העיקרית שלי הם לא הספיקו לראות כי לא נשאר זמן, כך שטרם יצא להם לצפות בי משפילה את עצמי בחינניות במשחק מחפיר וילדותי ותולה בובות מהתקרה, שזה דבר שבכלל לא רצוי לפספס- אבל לפחות את הסצינות שהם כן ראו הם אהבו! אוי, זה היה כל כך נחמד. המורה הרוסי החכם והנערץ ניגב דמעה מזווית עיניו [בחיי!] ואז אמר בקול נרגש ומגומגם, כל כך שונה מהציניות המתנשאת הרגילה שלו, שזה: "כל כך...מרגש...לראות איך...איך...איך הצלחנו ליצור אנשי תאטרון אמיתיים..." [!!], והמורה ההומו המעצבן הוסיף גם הוא בחיוך של סיפוק שבהחלט התקדמנו מאוד וש: "אתן ממש בכיוון הנכון! ממש בכיוון! יודעות מה? לא בכיוון! למעשה, אתן כבר ממש שם!"... אוי, אני כל כך גאה. טוב, אז נכון שהם ראו אותי רק בשתי סצינות די שוליות, בהן אני בעיקר מעיפה בועות סבון ומשחקת משחק "רופא וחולה" חולני במיוחד ["להוריד תחתונים בבקשה! ^^"], אבל גם אני בסך הכל חלק בלתי נפרד מההפקה הזו...לא? חוץ מזה שההומו אמר שהייתה לי נוכחות מדהימה וחזקה מאוד, ושהוא ראה בי היום התלהבות וחיות שלא הבאתי בעבר. אוי, זה היה כל כך מרגש. איזה כיף לנו! ^^ [עכשיו אפשר לציין שמבחינתי זו חרא הצגה?]

tamarosh

New member
../images/Emo32.gif *&^%%##!!!!

שיחת טלפון איתו. "אתה נשמע מדוכא לאללה" -"אני לא...טוב אני כן. אני לא מסוגל יותר" "הא? עם מה?" -"כי בנוסף לכל החרא הזה של הצבא יש לי אותך" *שתיקה* -"חח פאק איזה ניסוח מפגר. שנייה שנייה תחביר חדש חכי דקה...אוקיי...הינה זה מגיע..." "כן?" -"ניסיתי להגיד שיש לי את החרא הזה. של הצבא. שאני לא מסוגל יותר להיות פה ושאני סתם פה ומת לצאת הביתה. אז כאילו אין לי מספיק חרא מזה...יש לי אותך בבית! אני משתגע מגעגועים וזה עוד יותר הורג אותי ומקשה עליי. אוחחח תבואי כבררררר אני מת לראות אותךךךך" למות עליו.

yourPoison

New member
../images/Emo32.gif איזה כיף.

המורה לריקוד שלי התקשרה. אני הולכת להשתתף בהופעה :) איזה כיף!! מתוך כל הרקדנים בסטודיו,היא בחרה רק 6 להופעה עוד שבועיים,ואני בינהם.

למעלה