פרוייקט Y3

Paranoid Eyes

New member
נאג'י ../images/Emo3.gif

*לא ידעתי שאתה כזה חכם ושזה מוכח שחור על גבי לבן -נשיקה- *לגבי הנוער במצוקה- פעם אחת הלכתי לפגישה בעל"ם להתנדב- בסוף נראה לי שקיבלתי רגליים קרות, משהו בזה מלחיץ אותי שאני לא אהיה טובה מספיק. *אני גאה בך. *צריכה שיעורים פרטיים גם, ככה שיהיה, תוכל לעזור לי בכימיה וביוכימיה? *קראת אצלי את הרשימה שלי אגב? *מציצה בכיתה ח'? אני לא ידעתי מזה נשיקה צרפתית אז :O *מחובר לצד הסאדיסטי? תן דוגמא למשהו סאדיסטי שאתה רוצה לעשות ו/או עשית.

drnaji

New member
תגובה לתגובה:

בקשר לבעל"ם - עוד לא מאוחר להתנדב. על מה את גאה בי?לא הבנתי חחח כמיה
רבתי עם המנהל שלי בתיכון כי רציתי להתמחות גם כמיה וגם פיסקה והוא לא נתן לי ולכן בחרתי בפיסקה. הידע שלי בכמיה הוא לא כזה וואו ואני לא יודע עד כמה אני זוכר אבל אם את צריכה עזרה במשהו בסיסי יש מצב שאזכור. קראתי את הרשימה שלך וגם הגבתי לך
המציצה הייתה כשאני הייתי בכיתה ו ף-P ההיא שמצצה הייתה בכיתה ח סדיזם-כל מה שעולה לך למוח עשיתי חוצ מהשתנות וצואה שאני לא אוהב

drnaji

New member
זה מחרמן אותי עוד יותר!

סיוון בגללך אני עוד אענה בחיוב להצעת זיון הלילה למרות שדחיתי אותו מטעמי עצלנות

drnaji

New member
../images/Emo99.gif

אני באמת מתעצל לסוע עד אליה,להעביר כמה שעות,לחזור להתקלח,ולהכין תיק למחר.. לא סתם אמרתי שאני עצלן חחחחחח

drnaji

New member
10 דקות נסיעה.

מחר אני שומר אז אני מעדיפ לישון כמה שפחות הלילה כדי שמחר אוכל לישון בבסיס.

soul on fire

New member
מנסה...

1. אני גרה באריאל כל החיים שלי
2. הפסקתי לעשן לפני כ3 וחצי חודדשים
3. אני מסוגלת להקיא עכשיו מריח של סיגריות
4. אני חצי ארגנטינאית ואני שונאת ספרדית ואנטי לללמוד לדבר אותה. 5. זו תיהיה השנה השנייה שלי כתלמידת אנקורי 6. זו תיהיה השנה האחרונה שלי כתלמידת תיכון בכלל 7. אנשים זוכרים את היומולדת שלי רק בגלל שזה יוצא 69 {6/9}
8. אני ילדת מבחנה 9. יש לי אח קטן ומאומץ
10. יש לי פטיש מטורף לאוברולים 11. אפעם לא נגעתי בסמים ואני בכל זאת יכולה להבדיל בין ירוק לחום גם לפי ריח, לגגלגל ולצחוק על אנשים שהם לא גומרים את כל החלב 12. הגעתי לפורום בגלל חתימה של מישהי שהייתה גם בפורום תנ"ל 13. אני לא חובבת גדולה של טלוויזיה, אני רואה רק סדרה אחת -> האנטומיה של גרי 14. אפעם לא רציתי להתחתן 15. אני אוהבת בדיקות דם 16. {אבל} שונאת חיסונים, רק מהידיע שמכניסים לי חומר לגוף ואני לא באמת יודעת מה זה =\ 17. התקופה הכי ארוכה שהיה לי בה חבר זה 7.5 חודשים , האחרון... 18. אני תמיד מצוננט בסתיו, ועכשיו חטפתי צינון 19. עשיתי מלחמת שלג באמצע היום בבצפר {זה היה יום כייף אחרי זה שיחררו אותנו הבייתה =] } 20. השנה אני מקווה שסופסוף אני אצליח למצוא את דרכי לפסטיבל בראשית {מישהו מגיע?} 21. הגובה שלי הוא לא יותר ממטר ומחק... 22. אני שונאת נעלי עקב 23. התגלה למולי עולם חדש ביום שקניתי סנדלי שורש 24. אני חולה על שבק ובכל זאת הלכתי למסיבה של האגודה 25. יש לי חור עצום בהשכלה מבחינת סרטים

drnaji

New member
חחחחח חמודה!

אוברולים זה כזה נוסטלגיה! בהצלחה בהפסקה מהעישון

soul on fire

New member
תודה =]

אני מסתדרת לא רע... בכל אופן הבצפר רק התחיל ומי יודע מה יהיה הוא תמיד שובר אותי כי יש פינת עישון שהיא כל החצר...

sutul

New member
היה לנו "אזור עישון"

לא שממש היה מותר לעשן והמורים היו עושים סיבוב לראות שאין מעשנים היה לנו מורה לאנגלית קיבוצניק (תיכון של מושבניקים וקיבוצניקים) ואם הוא היה תופס אותך מעשן הוא היה לוקח לך את הסיגריה ומעשן אותה במיקומך

soul on fire

New member
חחחח

זאת הבעיה באנקורי שאתה מעשן ביחד עם המורה כי המקום פשוט נועד בשביל זה... אתה לא יכול לצאת החוצה לחצר ולנשום אויר {כאילו שזה באמת אפשרי במרכז ת"א..}...

sutul

New member
אם את מכינה לי אסדו

אני בא איתך לבראשית הולך?

sutul

New member
כבר קנית לעצמך כרטיס?

אולי נעשה מזה אירוע פורום??

soul on fire

New member
לא עדין לא....

יש כרטיסים מוזלים עד ה17/9 {149 ש"ח} אז יש לי בנהתיים לקחת את הסמן ולהיות עצלנית..

למעלה