פרק ההחזרות

Thumpers

New member
היום הפרק :)

אין צורך "להציץ" לפני. :p אני אחכה לראות את זה היום, בתקווה שלא הכל יהיה מגמתי לטובת הברברבאומים/חופית וסטייסי. כי ממה שאני שמתי לב - (אבל כמו שאמרתי הרבה פעמים - אני לא בדיוק חורשת על הטלוויזיה.) יש פרסומות רק להחזרתן של חופית וסטייסי וברברברבבר. מגוחך.

svety

New member
../images/Emo41.gifפרק ההחזרות../images/Emo41.gif

בוקר טוב לכולם
היום מחזירים שני זוגות לוילה, כך הבנתי. אני לא מצליחה להחליט את מי ממש בא לי לראות בחזרה, אתמול ממש רציתי את ברברבאום, זורנזון וחופית , הבוקר אני פחות בטוחה בזה... בכל מקרה, זה המקום לחפור על כל מה שקשור לפרק
תשחקו יפה ילדים, אני לא אהיה פה הרבה רוב היום - עד הפרק. יש יום סופר עמוס בעבודה [יקולל הראשון לחודש
], אבל אני אשתדל לקפוץ מדי פעם לראות איך אתם מסתדרים לבד

אני מקווה ../images/Emo233.gif

שיחזירו את ברברבאום ןסהר, ואז יפרידו בין הזוגות ויחזירו את אלון (המתולתל) ואת דאמנ... כל אחת מלבד חופית. מצידי השנייה יכולה להיות איב. אבל את אלון אני רוצה חזרה בתוכנית. טוב לראות גבר אסרטיבי בתוכניות האלה.

Thumpers

New member
../images/Emo45.gif

עם רוב הדברים שאמרת שם גם ככה הסכמתי. אז אני מנועה מלשפוט בעניין.

LuLiLoPiLaTo1

New member
למרות שאלון מעצבן ברמות!! אני ממש רוצה שהוא

וחופית יחזרו.. בשביל האקשן
וברור שסהר וברברבאום חייבים לחזור!!! איך שרדנו בלעדיו עד עכשיו... :)

אלון../images/Emo45.gif מצידי עם סהר...

(את בברבאום כמה שהוא קורע לא הייתי מתה שיחזור...) וזורנזון
ואיב חחחחח גם איב מצחיקה ממש..

NP16

New member
הכי חשוב שמי שיחזור יעוף מיד..

או ל פחות לא ייגע באלכס וליטל ואור ונלה.

elcool

New member
ממש לא היינו בטוחים שישדרו את זה

וחבל שלא שידרו את כל הקטע... אולי באינטרנט, מקווה. ישנו על הדשא בזמן שחיכינו לתוצאות, וכמו חנונים אמיתיים פשוט התחלנו לשיר את כל השיר. אז הצענו להפקה לשים את זה, והם צילמו אותנו עומדים בשורה ושרים. אלו בדיחות שעורכי תוכן לא היו עולים עליהן

StriX Starlight

New member
אני ממש שמחה שהתעקשתם על זה.

הקטע הקצרצר הזה הוא דוגמא נפלאה לדברים הקטנים שחולפים לשאר צופי התוכנית מעל הראש ("בין העיניים" כלשונה של כריסטין) ועושות לי (ולשכמוני, חברות הפורום) את כל הפרק.

איזה יופי שמישהו שם לב!

זה היה שיר ששרנו יחד בהרבה רגעים משעממים בצילומי התכנית, ואז פתאום הוא *נורא* התאים ;) שרנו בית שלם שלו, כולל התוספות באמצע (אלעד עשיה פליה ורלווה בזמן שהוא צורח בקול צווחני "tight tights!"). זה היה הדבר שהכי רציתי שישדרו בכל התכנית, אבל בסוף שידרו רק חמש שניות מזה... נו,שווין - זה גם משהו :) אלון

svety

New member
עכשיו אני יכולה לומר בוודאות -

חבל שרוברט לא הגיע למייקאובר.

למעלה