פרק ההחזרות

In Red

New member
עוד לא ראיתי את הפרק

אבל הייתי מחזירה רק את אלון וברברבאום..מי צריך את היפות האלה?

LuLiLoPiLaTo1

New member
שגיא כזה מתוק! עם כל האהבה שלי לברברבאום

והצחוקים איתו.. פתאום ממש בא לי שלימור ושגיא יחזרו...

Frostey

New member
"מממ טעים המיץ רגליים..."../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לא הדרך הכי טובה להרגיע את השותפה שלך שממררת מבכי. חחחחחח...

deathOrat

New member
הוא ניסה להרגיע את צריכה לחשוב שלא בהכרח

מדובר באנשים בעלי יכולות חברתיות. ניקח דוג' את אלון שבאמת יש לו קטעים מעצבנים הוא בא ניסה להראות לחופית כאשר היא ניווטה אל היער שלא יעזור להיכנס ליאוש ושהיא צריכה לתכנן את הנסיעה,כוונות טובות היו לו אבל במקרה של הצמד חופית ואלון "הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות" לאורך כל הדרך...

חבל, התחלתי לפברט היום את חופית ../images/Emo233.gif

היא הגיעה רחוק מספיק כדי להוציא את משפטי ה"מלאה בעצמה" מהלקסיקון שלה, וככה היא נותרה דמות צינית ומצחיקה - בדיוק סוג הבנות שאני מסמפט בריאליטי. לימור ושגיא קצת meh אבל לא נורא, הם יודחו מהר.

is00

New member
בקצב הזה...

הפרקים הבאים יישתרעו על פני 3 שעות. יו, זה היה אורך... בכל מקרה, נראה שצדקתי - הימרתי מי בטוח לא יחזור למשחק וצדקתי(אני בעיקר גאה על ההימור שלי נגד אלון וחופית, למרות שחבל על אלון). גם הימרתי בין איזה זוגות תהיה התחרות האמיתית בחזרה וצדקתי. אין ספק, אני מרוצה מעצמי.
בכל מקרה...מה אתם אומרים הולך להיות הטוויסט בפרק הבא? הולכים לפרק את הזוגות הקיימים ולהרכיב אותם מחדש? אם כן... אני מקווה שליטל תהיה עם ירון או שגיא ושהם ייצאו מנצחים. אגב...לדעתי עכשיו צריך לשלוח את שגיא לעשות "מייקאובר", לפני המשימות.

svety

New member
חו"ח! ליטל חייבת להשאר עם אלכס,

הם זוג מעולה

איזה פרק ../images/Emo13.gif

ממש נהנתי! אפילו אלון וחופית נראו לי חמודים ביחד! קצתתת התבאסתי על זורנזון ואיב שאיב הגיעה לתל אביב במקום לרעות... אבל הזוגות שחזרו ביחס למשימה היום הגיע להם ממש! המשימה עם השחיה צורנית הייתה קורעת חחחחחח אחת ההזויות!!

ראיתם את אור נפתח על נלה בפורמו ../images/Emo2.gif?

עכשיו זה סקסי בעיניי. מה יותר לוהט מחנון רותח
?

שהיא תחטיף לו, יש מצב

שהיה חסר
. זה הכל בגלל אלון של חופית, לימד את החנונים להתפרץ על היפות. חוצפה
!

StriX Starlight

New member
למה באמת לא היה איזה צ'יק פייט בוילה עד כה?

המתיחות עם איב לא הגיעה רחוק מספיק? או שהיא פשוט קלולס מכדי לריב עם מישהי על אמת?

Light18m

New member
היה גם היה

את הדברים הגרועים באמת לא שידרו. זה תכנית שאמורה להיות מהנה ולא לגרום לצופים רגשות לא טובים. אחד הדברים שאני מעריך בעריכה של התכנית.

elcool

New member
סוף סוף... סוף כל סוף.... הגיעה הגאולה...

פרק שבו לאלכס יש רק 3 שורות!!!!

Thumpers

New member
חחח

אבל כל שורה שלו זה... תוכן לפרסומת שלמה בשביל הקמפיין שיקח לו ולליטל את הגמר. לא?

למעלה