צביעות או מתיקות שפתיים

tal061971

New member
../images/Emo41.gifצביעות או מתיקות שפתיים../images/Emo41.gif

בואו נצא מנקודת הנחה שכולם בוילה צבועים ,צביעות היא חלק ממגוון תכונות האדם. ברמה כזאת או אחרת, צביעות זה שם המשחק!!! צביעות היא הריי חלק בלתי נפרד בחברה כול כך הטרוגנית בעולם בכלל ובישראל בעלת המרקם האנושי הכול כך גדול ומגוון בפרט.מגיל ינקות חינכו אותנו לנסות ולהיות מקובלים בחברה,הסתכלנו תמיד לאותם פוליטיקאים בלבן של העין והקשבנו אבל תמיד (כמעט תמיד ) היה מי שחשב שמילותיהם היפות וההבטחות היא רק צביעות. הכי קל זה להיות צבוע- זה הפתרון לכל דבר . מי בנינו לא תהה ככה בינו לבין עצמו וניסה לבחון באמת את הקשרים שלו עם הסביבה ופתאום גילה שהוא לא תמיד אוהב את הצורה בה הוא מתייחס לאנשים? שהוא לא תמיד יודע להגיד לאנשים את מה שבאמת הוא חושב עליהם? כמה פעמים אמרנו לאנשים שמה שקנו יפה שלא תמיד באמת הרגשנו ככה באופן אמיתי. קל וחומר במשחק שבו אתה צריך ללמוד ולהסתדר עם אנשים שמעולם לא הכרת קודם, אנשים שבאו מרקעים שונים, בעלי השכלה ורמת אינטליגנציה אחרת,סגנון דיבור,לבוש ודרך חיים שונה. יותר מכך אלו השחקנים שלא הם בחרו ואיתם צריך לנצח, אז נכון שיש שם כאלה שאצלם זה מודגש ברמה שמביאה אותנו לפעמים למקום של כעס ויש כאלו שבדרכם יכולים לעשות זאת בדרכי נועם ומבלי שזה ינקר לנו כול כך בעיניים. אז אם תשאלו אותי את אותה שאלה ( שעולה פה כמעט מידיי יום ביומו) אנסה להיות כנה (ולא צבועה) ולהגיד שכמעט בכול יום יש לי מועמד אחר שהתואר "צבוע" לא פוסח עליו. כולנו שונאים צבועים כולנו מכירים צבועים אבל הינו לפחות פעם אחת כאלה. תבחרו אתם במילה צביעות ואני אקרא לזה מתיקות שפתיים .

למעלה