קופצים לרגל הבחירות

nunimon

New member
../images/Emo41.gifאמור לי מה אתה שותה ואומר לך מי אתה !../images/Emo41.gif

איפה כל הברמנים והברמניות כאן? יש לי שאלה אליכם : לכמה ממכם יצא לראות לקוח מתיישב על הבר, ולהתערב עם שאר העובדים במשמרת , מה הוא או היא הולכים לשתות? האמת שיש כמה קלאסיים : הלקוח הערס של הרדבול וודקה, שחייב להמשיך עם משפט: אחי , תשים יותר מהוודקה ! הלקוחה המבוגרת עם החברה שלה שבטוח תשתה משהו עם שמנת הלקוחה הצעירה שתשתה את"...האדום הזה מהתוכנית של סקס והעיר הגדולה, נו איך קוראים לזה...? " וכמובן המושבניק שרק בא לרגע הגדולה עם הגולדסטאר... מי נתקל בתופעות דומות וקיצוניות יותר? אגב, מישהי פעם על הבר שקלטה שאני מתערב על מה היא הולכת לשתות , סיפרה לי שהיא עבדה תקופה בפיצוציה, וגילתה את הטיפוסים שמעשנים סיגריות: הצפונבונים - מרלבורו לייט הערסים - מרלברו אדום הסטלנים - עם הוינסטון המבוזבזים - עם הל&מ המבוגרת הנואשת עם הפרלמנט 100 ארוך (גם גרושות...) והוונביז - עם הווג. ואני שואל את עצמי, הייתכן שהקשר הוא לא סימבולי?
מורכבות השפה העברית מקשה את הכתיבה, ועל כן הפניה מופניית לנשים וגברים כאחד(חוץ מהקטע של הגרושות....)

אז לפי הבחורה ההיא...

בגיל ההתבגרות הייתי גרושה נואשת... אחר כך הפכתי להיות סטלנית, והיום אני סתם מבוזבזת? תודה על העידוד הזה, הייתי צריכה אותו
וכן, יש את ההתערבויות האלה, אבל אני בדרך כלל קולעת אז אף אחד לא ממש רצה להתערב איתי
אני אוהבת יותר לחכות שהם יזמינו, ואז להקרע מצחוק על איך הם לא יודעים מה הם שותים, או איך מבטאים את השם של זה וכ'ו.... זה משעשע אותי הרבה יותר :)

allyor

New member
היי קוראת סמויה

אני הכי שונאת את הפקציות שגם מבזבזות לי מקום על הבר וטיפ
שואלות אותי מה אני ישתה היום?? ואחר"כ אומרות אני יקח דייט קולה
אותן אני מסניפה מקלומטרים נ.ב אחלה פורום

noman12

New member
allyor

אם את כבר מנסה לעשות רושם בפורום, לפחות תשתמשי בעברית תקינה: אני אקח, לא "יקח", עם א' ולא עם י'!!!!!!!!!! אני אשתה ולא "ישתה"!!!!!!!!!!!!!!!!!

allyor

New member
סורי שאני צרפתיה אבל תודה על קבלת הפנים../images/Emo10.gif

nunimon

New member
לא צריך להפגע... ../images/Emo24.gif

איפה את מברמנת בארץ?

nunimon

New member
../images/Emo41.gifקופצים לרגל הבחירות../images/Emo41.gif

אווירת בחירות בבר הוירטואלי בתפוז...
בהמשך לשרשור שקפץ פה שבוע שעבר, (לכל מי שלא זוכר, הנה הוא בהמשך) והבחירות שמגיעות אלינו מחר, אם נניח המועמדים לרשות הממשלה היו נכנסים אליכם ומתיישבים על הבר : מה לדעתכם כל אחד מהם היה שותה?
בין הפותרים נכונה יוגרל בקבוק בירה, ללא גזים, מבציר 83' שנשאר אצלי במרתף מחגיגות גיל 3....

nunimon

New member
ציפי לבני היא טיפוס קלאסי של...

קוקטייל שמנת, אבל עם טוויסט (בכל זאת היא בדרך לראשות הממשלה) 1 שמנת 1 אייריש קרים 1 קלואה דש של ליקר Y מה אומרים המומחים...?

nunimon

New member
לליברמן אני לא יכול לחשוב על משהו אחר חוץ

מ100 גרם וודקה...
ואולי את הקוקטייל הבא: 1 וודקה סמירנוף 2\1 וודקה גריגוס דש וודקה אבסולוט להגיש בשוט קפואה...
(ועכשיו המתחכמים שיגידו - זה לא נכנס בשוט....
)

Elmer fudd28

New member
אה, זה לא מסובך...

ברק הוא טיפוס של טרופית מחוזקת בויטמינצ'יק (בכוס פלסטיק). אם בכל זאת הוא היה מבקש משהו אלכוהולי, הוא נראה טיפוס של יין אדום, נניח פטיט קסטל. מקסימום היה מתפרע על סנגרייה חמה. ליבני היא אחלה גבר. יותר טיפוס של גולדסטאר חבית
קוקטייל- דווקא נראית טיפוס של דאקירי לימון או משהו חמוץ כזה. ביבי הוא כבר סיפור אחר. ביבי הוא טיפוס של גלמורנג'י 18, או מקאלן 12... לא פחות מזה. קוקטייל- 1 ליבני, 1/3 קרח גרוס, 1/2 מפלגות שמאל, ודש של ליברמן מחוזק בערבי עם פלנלית על העיניים.

Wine Guy

New member
קוקטיל חגיגי לבחירות

מנצ': חצי מנדרינה (הפרי), מנה קשאסה, דש צ'ילי אדום - אם המנדרינה לא מתוקה אז מוסיפים מי סוכר. להכין כמו קפרינייה ולסגור בטוניק. אתם תבחרו למי

למעלה