קצר וקולע!

ימדיא

New member
אולי בשביל להקל על חדשים/ות

שנכנסים לתפוז אח"כ לפורומים אח"כ בוחרים באות ה' ואח"כ בוחרים ב"הורים לתינוקות" מגיעים לדף הראשי של הפורום ובסוף נכנסים לכאן....
מבטיחה שהייתה תקופה שככה עשיתי בעצמי.

זיו25

New member
זה בא בשביל לידע את כולן...

וכמו שראית כאן בשרשור - לכל אחד יש דרכים שונות להגיע לפורום. שימי לב שיש המון גולשות חדשות שהצטרפו בימים האחרונים ואני בטוח שהידיעה על הכתובת המקוצרת הקלה עליהן/תקל בעתיד. אני בטוח שכולם פה למדו עוד איזה דבר או שניים היום, לא? בכל מקרה הנעיצה תוסר על-א-בוקר, כדי שגם מי שאין לה אינטרנט במקום עבודה וגולשת כאן רק בערב תוכל לדעת על כך. בברכה, זיו.

רונית י

New member
כמובן שלידע את כולן, הרי גם אם אני

הייתי מביאה את המידע הזה הייתי רוצה שכולן יראו, רק שבמקרה שלי הודעה כזו הייתה משורשרת לשירשור
במקרה הטוב.

זיו25

New member
טובת הגולשות והגולשים

היא שעמדה בראש מעיניי כשפרסמתי את ההודעה הזו, ואני עומד מאחוריה. אני לא מוצא כל טעם בדיון על למה וכמה ההודעה הזו נעוצה כאן. בברכה, זיו.

IcNיה

New member
נעיצת ההודעות

נעשית ע"פ שיקול דעתם של מנהלי הפורום. במידה ולטעמך קיים שרשור שראוי לנעוץ אותו - את מזומנת לפנות אלינו במסר ולהעיר את עינינו.

IcNיה

New member
../images/Emo128.gifכאן נמחקה הודעה

הינכם מתבקשים לשמור על תרבות הדיון.

ויותר קצר ופשוט מזה

למי שיש netex - כותבים בשורת הכתובת בעברית: פורום הורים לתינוקות - ואז מגיעה רשימת קישורים כשהקישור הראשון בינהם הוא הפורום הזה

fame06

New member
אני נכנסת לפורום דרך סרגל כלים בדפדפן (למעלה)

מותקן לי סרגל הורים, יש כמה רובריקות. שבינהן "בפורומים(XXXX NEW)"- הורים לתינוקות, נשים אחרי לידה, הנקה וכו' (רק של תפוז), "הורים שואלים(XXXNEW)"- כל מיני שאלות (לא נכנסתי לזה כ"כ), "שימושי"- קהילות הורים בתפוז, קהילות הורים בYNT, קהילות באתרים שונים וכו'. (אני משתמשת רק בתפוז). גלגל"צ, התראה על דוא"ל נכנס. וכו.

פלגיה

New member
דרך ה- URL

האתרים הקבועים כבר שם, ושינוי מספר הפורום ל- 747 גם מכניס אותו לרשימה. לי זה הכי קל.

למעלה