רגע לפני שמתחילים...

../images/Emo41.gif רגע לפני שמתחילים...../images/Emo70.gif

הנה הם, המתמודדים שילוו אותנו (לפחות חלקם) בחודשים הקרובים! קבלו אותם במחיאות כפיים! מי ישרוד? מי יעוף? מי יזכה במיליון הנכסף? שרשרו את דעתכם על המועמדים השונים להודעה המתאימה, וסמנו ב-
את המועמד שלדעתם יהיה השורד האחרון. אז.............
Survivors ready? Go!

../images/Emo41.gif מתמודד מספר 1 - אלכס אנגריטה

שם: אלכס אנגריטה גיל: 28 מקצוע: עו"ד מיקום: לוס אנג'לס, קליפורניה שבט: מוטו (ירוק)

DevilGirl92

New member
לפני כמה חודשים

לקראת העונה ה-14 קראתי את הביוגרפיות באתר, ומיד שהגעתי לאלכס סימנתי אותו כמנצח (כי באותו זמן צפיתי בעונה 13 ויול ניצח
). והוא באמת נראה כזה, אבל נראה מה יקרה. ד"א, טוב שנזכרו אחרי 7 שנים לפתוח פורום לסדרה הזו.

../images/Emo41.gif מתמודד מספר 2 - אנתוני רובינסון

שם: אנתוני רובינסון גיל: 32 מקצוע: מאתר עדים מיקום: קמפטון, קליפורניה שבט: רבו (כתום)

../images/Emo41.gif מתמודד מספר 3 - 'בּוּ' ברניס

שם: קנווד 'בו' ברניס גיל: 34 מקצוע: עובד בניין מיקום: לאפייט, לוס אנג'לס, קליפורניה שבט: מוטו (ירוק)

../images/Emo41.gif מתמודדת מספר 4 - קסנדרה פרנקלין

שם: קסנדרה פרנקלין גיל: 42 מקצוע: מהנדסת מיקום: לוס אנג'לס, קליפורניה שבט: מוטו (ירוק)

../images/Emo41.gif מתמודד מספר 5 - אנדרי 'דרה'

שם: אנדרי 'דרה' גיל: 25 מקצוע: מאמן מעודדות מיקום: ווילימנגטון, צפון קליפורניה שבט: מוטו (ירוק)

../images/Emo58.gif

כמה שאני שונא אותו הטריק שהוא עשה לאלכס אדגרדו ומוקי במיזוג הרתיח אותי !!

אתי 13

New member
../images/Emo58.gif

מה הוא עשה? ראיתי אבל אני לא זוכרת... רגע באיזה פרק זה היה?

Volldemort

New member
../images/Emo58.gif

הוא אמר להם שהוא יהיה איתם ובסוף הוא עבד עליהם והדיח את אדגרדו...זה בערך מה שהבנתי, ככה זה שרואים בלי כתוביותP:

NamelessGirl

New member
הוא אישית../images/Emo58.gif

הצביע דווקא למוקי...אבל בתכלס הוא בגד בהם ע"י זה שהוא סיפר לחברה האחרים שיש למוקי את האליל חסינות... ואז הוא גם הצביע יחד איתם...זה שהם לא סיפרו לו בסוף למי הם באמת מצביעים זה כבר עניין אחר חחח

../images/Emo41.gif מתמודד מספר 6 - ארל קול

שם: ארל קול גיל: 35 מקצוע: מנהל פרסום מיקום: סנטה מוניקה, קליפורניה שבט: רבו (כתום)

../images/Emo41.gif מתמודד מספר 7 - אדוארדו ריברה

שם: אדוארדו ריברה גיל: 28 מקצוע: מנהל פרסום מיקום: חוף מיאמי, פלורידה שבט: מוטו (ירוק)

../images/Emo106.gif

התלבטתי רבות, ולמען האמת כל המתמודדים נראים לי בעייתים, מה שהקשה את הבחירה. אבל אדוארדו נראה לי כמו בחור סבבה (מצד שני, לכו תדעו
) שיידע להסתדר שם. נראה אותו רק שורד את מאפיית האסיאתיים.

../images/Emo41.gif מתמודדת מספר 8 - אריקה דורסאו

שם: אריקה דורסאו גיל: 27 מקצוע: מגייסת תרומות מיקום: אגם צ'ארלס, לוס אנג'לס שבט: רוו (כתום)

למעלה