שאלון שבועי

=)

סרט השבוע: ספרה. ספר השבוע: הברית החדשה. שיר השבוע: M.E.S.S - Destroy אנימת השבוע: וואי אני גרוע... המלצת השבוע: תפסיקו לשתות כל כך הרבה >: מה ביאס אותי השבוע: שאני לא מוצא מה לעשות בזמן החופשי! מה עשה לי את השבוע: הרבה זמן חופשי! חברים וכו'. ציטוט השבוע: "Vatos Locos! ! !"

¥otamsh

New member
צ'יזס כ"כ קר בחדרים במעונות ;;;;;;;

אאני קופא כאן T___T סרט השבוע: פנטסטיק פור D: ספר השבוע: כתם כתר קטשופ... שיר השבוע: inoue joe - nowhere אנימת השבוע: לא היה נארוטו נכון? אז אין המלצת השבוע: לשמוע את inoue joe , הזמר של שיר הפתיחה החדש של נארוטו! הוא תותח הבןאדם, להקה של איש אחד, ויש לו שירים ממש מגניבים. מה ביאס אותי השבוע: ל-י-מ-ו-ד-י-ם מה עשה לי את השבוע: אהאהאה... לא היה שום דבר מיוחד :/ ציטוט השבוע: "מה בובה?? גם טרול ופרבי זה סוג של בובה!!" תמונת השבוע---> המחשב פורמט, אין פה כלום X.X

שבוע טוב :)

סרט השבוע: אין, לא יצא לי לראות >: ספר השבוע: ספר "כמותית" - Smart .__." שיר השבוע: Oretachi no JOY - Hayato & Yamamoto - Reborn אנימת השבוע: ריבורן!!!!! 33333>~ המלצת השבוע: תישנו והרבה! זה ישתלם בסוף :) מה ביאס אותי השבוע: פסיכומטרי וקלקול קיבה.... מה עשה לי את השבוע: בית3> ציטוט השבוע: א: "אם אין נייר טיואלט, תשתמשי במגבת!" ב: "איכככככס" א: "מה? איך חשבת שהם ניגבו פעם?!" תמונת השבוע--->

Guid

New member
תורי~

/tapuzforum/images/emo41.gifסרט השבוע: סיפור סינדרלה נוסף. וסדרות: סיימתי את ריפר! אחלה סדרה שבעולם! מומלץ לחובבי קומדיה/אקשן/הזוי-בטירוף. ראיתי גם את אגדת המחפש השבועי, אפא``א, הירוס, וסדרה שהתחלתי היום- החדר האבוד. מיני סדרה, 6 פרקים. מצויין. /tapuzforum/images/emo41.gifספר: אה? /tapuzforum/images/emo41.gifשיר: שיר הסיום של סול איטר שולט!! /tapuzforum/images/emo41.gifאנימה: גנדאם00 וסול איטר~ /tapuzforum/images/emo41.gifמה ביאס: נאדה. /tapuzforum/images/emo41.gifמה עשה ת`שבוע: אהה.. שומדבר מיוחד... /tapuzforum/images/emo41.gifציטוט: what take you so long? תראו ריפר, תבינו~ /tapuzforum/images/emo41.gifשיהיה שבוע מדהים שבמדהימים לכולנו~! D:

Guid

New member
במקור?

אז איך קרה שזה 6 פרקים? /tapuzforum/images/emo6.gif

למעלה