שאלון שבועי

¥otamsh

New member
ועובדה שלא היה להם מספיק

שכל לחשוב על זה בפרק הקודם שגיא הודח... הם למדו את הלקח~ זה רק אריק ואופיר שם עושים מזימות השאר לא באמת יודעים לשחק.

Guid

New member
בלופ.

/tapuzforum/images/emo41.gifסרט: החופשה של מיסטר בין. פשוט קורע... XD /tapuzforum/images/emo41.gifספר: נכנסתי חזק ב``שלג על עצי הדובדבן`` ואני כבר בחלק האחרון שלו... /tapuzforum/images/emo41.gifשיר: הדיסק החדש של the red jumpsuit. לא רע בכלל~ /tapuzforum/images/emo41.gifאנימה: אין! אין לי מחשב כרגע... /tapuzforum/images/emo41.gifהמלצה: לנשום. שמעתי על אנשים שמתו בגלל שהם הפסיקו... לא כיף. /tapuzforum/images/emo41.gifמה עשה את השבוע: כלום. סתם שבוע שבועי כזה... /tapuzforum/images/emo41.gifמה ביאס השבוע: הניקיונות... /tapuzforum/images/emo41.gifציטוט השבוע: אם אתה רוצה לראות לרחוק, תבוא קרוב! XD /tapuzforum/images/emo41.gifתמונה: אני מתגעגע לזה... יאללה, שיחזור כבר המחשב!!! /tapuzforum/images/emo41.gifשיהיה לנו אחלה שבוע~ ואחלה פסח! D:

Ihavenonick

New member
בסין... עדיין, ויש עוד זמן

סרט השבוע: Definitely Maybe ספר השבוע: אין שיר השבוע: קשה לדעת אנימת השבוע: BLEACH. ד"א התחיל ה-FMA החדש המלצת השבוע : Definitely Maybe מה ביאס אותי השבוע : אחד בעבודה חושב שהוא ביג שוט מה עשה לי את השבוע: אני בסין ציטוט השבוע: FOOT MASSAGE. תמונת השבוע: אין

Guid

New member
אחלה סרט. /tapuzforum/images/emo45.gif

הוא נתן לי הרגשה של ``איך פגשתי את אמא``~ D:

למעלה