שאלון שבועי

Kawaii Me

New member
אני בסך הכל באמצע בתחילת הספר של ג'ייקוב:(

ולא, האמת שהאמנתי שהיא תישאר בנאדם ועכשיו אני יודעת שלא

A K I R A

New member
איזו חולצה מהממת יש לה P:

תגידי, זה נכון שהשני לא משהו?

Kawaii Me

New member
השני מדהים!!!!!

קצת חופר באמצע אבל מדהים זה הספר שקראתי הכי מהר.עוד לא קראת??? איפה הראש שלך?? תקראי ומהר!

A K I R A

New member
עוד 10 דפים מסיימת את דמדומים.@_@

יוו עדן.. אם זה לא ספר שווה.. אני זורקת אותו עליך!!! >< טוב.. עכשיו רק צריך לקנות אותו ~~

Kawaii Me

New member
לא יודעת אם תאהבי

אני ממש אהבתי. אני לא רוצה לספיילר לך אבל הוא שונה בכל רמ"ח דפיו מT. חוץ מזה הוא הקדמה לאקליפס, הספר הכי מושלם בסגה!! אין על פרק 20!!

Kawaii Me

New member
המשחק+קול למתים+הצל של אנדר

את השאר פשוט לא השגתי:((((((( אני חולה על אנדר, הילד המושלם ביותר

Silverfox™

New member
בהחלט אחלה סדרת ספרים ^^

אני כרגע סיימתי את אנדר ומתחיל את סדרת הצל ^^ ציטוט אהוב : dosnt it make you wonder about your own sexual identity not to mantion your sanity that the two women you love are respectivly a virtual women existent only in the ansible connection betwin computers and a women whos soul is that of a man who is the husband of your mother?!

De-Panther

New member
רציתי שבוע שעבר, אז אענה על כל פסח../images/Emo9.gif שאלון..

שבועי לא כשר סרט השבוע: אין(אבל שבוע הבא וולברין) ספר השבוע: אין שיר השבוע: שירי ערסים למיניהם אנימת השבוע: מנגה: וואן פיס, ובאסה שלא היה פרק גם בסופשבוע הזה המלצת השבוע: בואו לראות אותי עושה פאדיחות מול מצלמה http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=628905 מה ביאס אותי השבוע: פעם ראשונה שסלקטור לא מכניס אותי למסיבה מה עשה לי את השבוע: מחשב חדש, ימי הולדת לחברים, אנשים שאני אוהב לראות, אנשים שלא ראיתי שנים תמונת השבוע: אני וכמה חתולים ציטוט השבוע: אוי. היו דווקא טובים, ודווקא עכשיו שכחתי

למעלה