שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע ספר השבוע שיר השבוע אנימת השבוע המלצת השבוע מה ביאס אותי השבוע מה עשה לי את השבוע תמונת השבוע ציטוט השבוע שבת שלום ויום עצמאות שמח לכולם

¥otamsh

New member
שבת שלום~

סרט השבוע~ שרק 3 ספר השבוע~ אין שיר השבוע~ dont wanna miss a thing בביצועה המדהים של אליסון אירהיטה אנימת השבוע~ אין המלצת השבוע~ להשתחרר! תחגגו כמו שצריך ביום העצמאות מה ביאס אותי השבוע~ המחשב שלי מת :( מה עשה לי את השבוע~שישי בערב היה אדיר ! תמונת השבוע~ אין, כי אין מחשב :( ציטוט השבוע~ קעההההה קעההההה *קולות של עורב* יום עצמאות שמח!

מואהאהאהא!

סרט השבוע: לאזוכר. ספר השבוע: פסיכו שיט... שיר השבוע: משהו ביוונית :} אנימת השבוע: הישרדות
המלצת השבוע: שייק פירות! מה ביאס אותי השבוע: לא עמדתי במה שהצבתי לעצמי.. מה עשה לי את השבוע: כל השאר D: תמונת השבוע: פין! ציטוט השבוע: "פוופופופופופו"!

Silverfox™

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

סרט השבוע: הסרט של FULL METAL ALCHEMIST ספר השבוע: הצל של אנדר. שיר השבועour song -tayler swift אנימת השבוע:full metal alchemist המלצת השבוע: לחבק מישהוא
, ולאכול גלידה זה טוב זה
מה ביאס אותי השבוע:שרדנו עוד יום הולדת
מה עשה לי את השבוע: התחלתי ללמוד נהיגה
הולכי רגל תיזהרו תמונת השבוע: טאי צ'י בבומבומלה ציטוט השבוע: "ill run your testicles so high into your body that it will take a heart surgeon to take them out"

FlipMe

New member
כמה זמן עבר...

סרט השבוע - מדגסקר2 ספר השבוע - בון שיר השבוע - Killswitch Engage - My Curse אנימת השבוע - אווטאר המלצת השבוע - אה, לא לוותר?.. מה ביאס אותי השבוע - דו"ח חניה מה עשה לי את השבוע - שהדו"ח בוטל! תמונת השבוע ---> ציטוט השבוע - "עטלף זה ציפור"

Kawaii Me

New member
שבוע טוב../images/Emo23.gif

סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: breaking dawn שיר השבוע: Poker face אנימת השבוע: אין המלצת השבוע: יום שלישי בערב תבואו למסיבה
מה ביאס אותי השבוע: סתם הצבא מבאס מה עשה לי את השבוע: הסופש כמו תמיד. תמונת השבוע: paul walker ציטוט השבוע: סקווידוויד הנשמהההעעע אמר : "חבל שבובספוג לא כאן כדי להנות מזה שבובספוג לא כאן" XDDDDDDDD

Sakura Kinomoto

New member
אני~בדיליי~

סרט השבוע:לוזכרתD:~ ספר השבוע:שטויות של חייל הרפואה@_@ שיר השבוע:אויש נו>_<יותר מדי זמן@_@ אנימת השבוע":לא היהO.O המלצת השבוע:תהיו מגניביםD: מה ביאס אותי השבוע:קצין מעפן~ מה עשה לי את השבוע:סופשD:~חמודוס~! תמונת השבוע:עזבותיבאמאשלכם~ ציטוט השבוע:"שייסה"~

Kawaii Me

New member
רוב הקצינים מעפנים X-X

זה מין חוק בסלקציה לקורס קצינים

Guid

New member
כמה אנימה ראיתי השבוע... XD

/tapuzforum/images/emo56.gifסרט: מבצע ואלקירי ופמ``א הסרט, שני סרטים מצויינים! /tapuzforum/images/emo56.gifספר: שומרת אחותי, והתחלתי את Eldest אתמול. /tapuzforum/images/emo56.gifשיר: Alone- YUI /tapuzforum/images/emo99.gif /tapuzforum/images/emo56.gifאנימה: סיימתי את גנדאם00 ואת טורהדורה, שהיו פשוט /tapuzforum/images/emo99.gif. התחלתי השבוע את: tears to tiara, basquash, K-on, cross game ו pandora hearts... המון... XD /tapuzforum/images/emo56.gifמה ביאס השבוע: נאדה~ /tapuzforum/images/emo56.gifמה עשה את השבוע: פמ``א החדש! זה מ-ד-ה-י-ם בHD!!! /tapuzforum/images/emo56.gifציטוט השבוע: בערך כל מה שסיילר אמר בפרק האחרון של הירוס היה ראוי לציטוט. לא שאני זוכר משהו מזה~ P: /tapuzforum/images/emo56.gifשיהיה שבוע טוב! D:

למעלה