שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע: שיר השבוע: ספר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: איך עבר החג /מה אכלתם: מה ביאס אותי השבוע: מה עשה לי את השבוע: תמונת השבוע: ציטוט השבוע: שבת שלום לכולם והמשך שבוע נהדר ^_^

GRRR!

סרט השבוע: X MEN! החדש, וואי איזה סרט... שיר השבוע: שוב משהו ביוונית
ספר השבוע: Catch 22 אנימת השבוע: אין המלצת השבוע: תנוחו. איך עבר החג /מה אכלתם: כלום...העברתי דירה של חבר ולא אכלתי כל היום... מה ביאס אותי השבוע: מישהו. מה עשה לי את השבוע: עזרתי לחבר, יום העצמאות - מסיבת גג, יום שישי - סרט והופעה... ומישהי ממש מדהימה =) תמונת השבוע: נייט. ציטוט השבוע: "Ok, people are dead"

Ihavenonick

New member
תשובות

סרט השבוע: וולברין, רק הדקות ש-deadpool דיבר בהן. שיר השבוע: מה שניגנתי ב- Guitar Hero: Metallica ספר השבוע: אין אנימת השבוע: בליץ' ונארוטו. המלצת השבוע: לישון (אני חייב לישון) איך עבר החג /מה אכלתם: קצר מדי...... מה ביאס אותי השבוע: אני מת מעייפות, ולא היה JUMP השבוע מה עשה לי את השבוע: GH:Metallica תמונת השבוע: ציטוט השבוע:

Kawaii Me

New member
שבוע טואובD:

סרט השבוע: רק הופעות חיות של שארוןXD שיר השבוע: withn temptation- the last time ספר השבוע: ברייקינג דוון אנימת השבוע: רק מטאור גארדן חח וקליפ של ניו מון וו סגשיטה~ המלצת השבוע: מחר קחו מי פנים, הולך ליות אביייךךך איך עבר החג /מה אכלתם: איזה חג? עצמאות? בשר בשר ושום דבר (אחר) מה ביאס אותי השבוע: כלום היה אחלהD: מה עשה לי את השבוע: חופשיםםםם!!! תמונת השבוע: אני על הלפטופ אין תמונות XD ציטוט השבוע: a little pearl locked in a shell. beauty hides in the deep but it's so hard to find being warrped up inside

Sakura Kinomoto

New member
D:

סרט השבוע:בולטD:~!אחד החמודים והמצחיקיםP:~! שיר השבוע:אעה משו משו~ ספר השבוע:מר ורטיגו~ אנימת השבוע:לא היה@.@ המלצת השבוע:תהנו מיום העצמאות לא משנה איפה אתםD:~! איך עבר החג /מה אכלתם:חע~!הייתי בבסיס והיה ממש סבבה~ומישהו מדהים מאוד ביקר אותי בהפתעה:) מה ביאס אותי השבוע:לסגור אבל בסופו של דבר היה ממש כיףD: מה עשה לי את השבוע:הפתעה ליום העצמאות~גלידה והופעה ובכלל סופשבוע ענק~! תמונת השבוע:בלאטD:~! ציטוט השבוע:"אז נכון שיש בדיאבלו את הכאלה שנופלים?אז את ה"יוניק"" XP <3

Silverfox™

New member
נתחיל טורהדורה שבוע הבא אולי?

סרט השבוע: מפלצות נגד חייזרים ווולברין
שיר השבוע:taylor swift our song ספר השבוע:ילדי הצל. אנימת השבוע:aria נגמר לבסוף O_O ליאור שקרן!!! המלצת השבוע:תחבקו מישהוא
איך עבר החג /מה אכלתם: אכלתי גלידה :_P עבדתי בחג
מה ביאס אותי השבוע:עבודה. מה עשה לי את השבוע:כלום גלידה :D תמונת השבוע: ציטוט השבוע:young woman should be kissed thoroughly and often

חזרתי..

סרט השבוע: גוסט אין דה של.. שיר השבוע: בית הבובות - כי אם לא אז בשביל מה\לא איתה ספר השבוע: חחחח מתמטיקה 5 יחידות של היי קיו.. אנימת השבוע: בנתיים משלימה קצת וולפס ריין המלצת השבוע: טבעונות איך עבר החג /מה אכלתם: עבר נורא ביותר....ונדמה לי שגם צמתי מה ביאס אותי השבוע: ואי....כל כך הרבה דברים חרא קרו לי השבוע...עזבו מה עשה לי את השבוע: כלום.. תמונת השבוע: לא בא לי... ציטוט השבוע: לא שבוע טוב או משהו כזה....קלטתי שאלון שם למטה! [פטיש לשאלונים]

באמת???

זה טוב??? באמת היה נראה כילו ניסו לדחוס מיליון דברים לזמן קצר...חחח כמו בסרטים של הארי פוטר

lgmtk

New member
אני אולי מגזים, אבל אני לא יכול לתאר כמה זה

טוב. זה נורא פילוסופי העונה הראשונה, ואולי יהיו כאלה שלא יסכימו איתי, אבל לדעתי זו אחת האנימות היחידות שהעונה השניה (2ND GIG) עלתה על הראשונה בכל מיני מובנים. התחילי לראות ומיד :) איך אפשר בלי מוטוקו??

lgmtk

New member
כן מוטוקו D:

ברור, בלעדיה GITS לא יהיה GITS. וגם באטו שם (זה עם העיניים המוזרות).

בסרט היא נראית אחרת

[משמע היא פחות כוסית פה..] אוי באטו חמודי!!!הכלב שלו גם שם???

lgmtk

New member
כן, האנימציה בסרטים הרבה הרבהההה

מושקעת וזה ידוע. אבל לדעתי היא כוסית בשניהם ביחד, היא תותחית לא פחות בסדרה :)) הכלב? אני לא זוכר אותו P:

למעלה