שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: מה ביאס אותי השבוע: מה עשה לי את השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שבת שלום ושבוע טוב

Guid

New member
ראשון~ P:

/tapuzforum/images/emo56.gifסרט: idiocracy. סרט מצחיק בטירוף, אני צריך לסיים אותו... XD וגם דוקטור הו מסתיים אדיר בטירוף!! /tapuzforum/images/emo99.gif /tapuzforum/images/emo56.gifספר: שום קריאה השבוע, לצערי... /tapuzforum/images/emo56.gifשיר: ונסה קרלטון, יש לה קול יפה! /tapuzforum/images/emo56.gifאנימה: גורן לאגאן! פשוט ענקקק!!! /tapuzforum/images/emo99.gif /tapuzforum/images/emo56.gifמה ביאס השבוע: אני לא מתבאס בקלות, ב``ה... /tapuzforum/images/emo56.gifמה עשה את השבוע: גורן לאגאן, כנראה. D: /tapuzforum/images/emo56.gifציטוט: כל הפרקים האחרונים של גורן לאגאן! *__* /tapuzforum/images/emo56.gifשיהיה שבוע טוב לכולנו~ /tapuzforum/images/emo9.gif

Guid

New member
יצא הטריילר לnew moon... O:

זה אמנם רק הטיזר הראשוני, אבל זה נראה לא רע...

Guid

New member
אין לי איך לתת קישור,

אבל תחושה קטנה אומרת לי שיש סיכוי שתמצאי את זה ביוטיוב... XD אני, בכל אופן, הורדתי את זה בHD למחשב שלי~ D:

¥otamsh

New member
שאלון שבועייי :)

סרט השבוע: לא יודע! אבל שהארי פוטר ייצא כבר...! ספר השבוע: אין כרגיל שיר השבוע: כשנפוליאון יכבוש את עכו - הבילויים אנימת השבוע: אין המלצת השבוע: לנסוע לכנרת עם חברים1 מה ביאס אותי השבוע: כמעט כלום.. רק איזה קטע מפחיד קצת בסופשX.X מה עשה לי את השבוע: הספקנו להגיש הכל לפגישת אמצע, סופש מצוייייין, ועכשיו שבוע כמעט ללא הגשות :) ציטוט השבוע: "חתלתוווווווווווווליייייי מישהו צריך למרוח אותי... חתלתוווווווולי בוא למים.... חתלתווווולי תמזוג לי מיץ" XDDD תמונת השבוע: אין לי כלום :(

Sakura Kinomoto

New member
ואו...תגיבו~!!!

סרט השבוע:הממלכה האסורה~!!וDOA~חח ספר השבוע:לא היה@_@ שיר השבוע:eek:ver my head - the fray אנימת השבוע:לא היה@_@ המלצת השבוע:תאכלו גלידה~!זה בריא~! מה ביאס אותי השבוע:תרגיל מטורף של העורף~!ואני לא מדברת בכלל על האזעקות בארץ~זה היה רק הקצה~ מה עשה לי את השבוע:היום אני הולכת הביתהה:DDD ציטוט השבוע:טענת הרס"ר למילואים:"אין לך נעליים צבאיות???!?!לך הביתה~!!!!" תמונת השבוע:אינליכוח^^אבל בבית אני אעלה את התמונה שציירתי בבסיסXDD

A K I R A

New member
מגיבה P:

סרט השבוע: - ספר השבוע: new moon נחמד + שיר השבוע: La Roux - In For The Kill אנימת השבוע: LOL אין המלצת השבוע: יש יותר מידי מה ביאס אותי השבוע: פסיכומטרי D: ;; מה עשה לי את השבוע: היה לי יומיים חופש מהפסיכומטרי =] ציטוט השבוע: אין~ תמונת השבוע:

למעלה