שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

חברי פורום יקרים , אני פונה אליכם בפנייה נרגשת לענות על השאלון ולהגיב אחד לשני. לא נשאר בפורום כמעט שום דבר אחר
סרט השבוע: שיר השבוע: ספר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: מה ביאס אותי השבוע: מה עשה לי את השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שבת שלום לכולם ושבוע מדהים. ובהצלחה בתקופת הבחינות ...

Sakura Kinomoto

New member
אני~

סרט השבוע:רזידנט איוול אפוקוליפסה~מפחיייידדד~לא באמתXD שיר השבוע:BOTTLE IT UP~SARABAREILLES ספר השבוע:איייןן:D אנימת השבוע:לא היה:O המלצת השבוע:תשנו ביום ותתעוררו בלילהD:::: מה ביאס אותי השבוע:ת"ש~ מה עשה לי את השבוע:ביקור שבת בבוקרD: יש לי את החבר הכי מצחיק וחמוד בעולם כולוX3 ציטוט השבוע:"יש לך חור בעגיל?" אוו ועוג אחד:"שלום..יש סוס שנפגע בש.ג והוא צריך פינוי מוסק"XDDDD תמונת השבוע:p:::

lgmtk

New member
בשביל זה יקפיצו את 669? ואחרי זה כל העבודה

על המסוק הולכת אליי. תודה רבה באמת, שהסוס ילך לעזעזאל.

Guid

New member
יאללה~

/tapuzforum/images/emo42.gifסרט: פוש. קצת פספס את המטרה, אבל השחקנים המצויינים חיפו על זה... וראיתי גם הרבה דוקטור הו... P:/tapuzforum/images/emo42.gifספר: עדיין eldest. /tapuzforum/images/emo42.gifשיר: בטח שלא הדבילי ההוא של בלאק אייד פיס... >.> /tapuzforum/images/emo42.gifאנימה: וואלה כלום~ /tapuzforum/images/emo42.gif מה ביאס השבוע: קלקול קיבה... /tapuzforum/images/emo4.gif /tapuzforum/images/emo42.gifמה עשה את השבוע: דוקטור הו D: והטריילרים המדהימים של הנסיך חצוי הדם בHD! /tapuzforum/images/emo99.gif /tapuzforum/images/emo42.gifוזהו~ שיהיה אחלה של שבוע לכולנו, ובהצלחה! /tapuzforum/images/emo9.gif

Ihavenonick

New member
רק כי את מבקשת כל כך יפה ../images/Emo13.gif

סרט השבוע: התחלתי לראות את שוטרים לוהטים, אמשיך במהלך השבוע. שיר השבוע: Rage Against the Machine האלבום הראשון ספר השבוע: ספר פרוייקט הסיום, עוד שבוע וחצי להגשה. אנימת השבוע: בליץ'\נארוטו\FMA\ ויש את GHOST-07 שמורחים שם כל כך..... המלצת השבוע: אין מה ביאס אותי השבוע: שאי אפשר עדיין לקנות את המק בוק פרו החדש בארץ. ואת ה-GS מה עשה לי את השבוע: עברתי ל-OS3 באייפון
ציטוט השבוע: "יש Copy Paste" תמונת השבוע: אין.

Adi Chan

New member
שאלון שבועיייייייי

סרט השבוע: אווו אפקט הפרפר~סרט מעולה:) וסרוגים. כי זה פשוט יפה:) שיר השבוע: taylor swift-white horse אני פשוט מזדהה עם השיר! ספר השבוע: אממ ספר סימולציות? אנימת השבוע: הביאו לי לשבת כמה אנימות ולא ראיתי אותם:( המלצת השבוע: בחיים לא להתפשר!!!! מה ביאס אותי השבוע: אהםםם גברבר מסוים אחד. כאילו ילד מסויים אחד! >_<+פסיכומטרייייייי זה מעייקקקק סימולציה כל יום. כללל יוםםםם. כאב ראשששש!! מה עשה לי את השבוע: חברים! באמת שאני אוהבת את כל החברים שלי! ציטוט השבוע: "אני לא מבין למה נכנסתי לזה בכלל?!". פפפףףףף. אידיוט. תמונת השבוע: כל דבר שמח ומאושר!

Silverfox™

New member
שבוע מצוין לכולם ^_____^

סרט השבוע: סטאר טרק :O ממש אחלה סרט שיר השבוע: מי יודע @__@ ספר השבוע: interesting times ^^ אנימת השבוע: אין :X המלצת השבוע:לחבק מישהוא ^___^ מה ביאס אותי השבוע:אין משהוא מיוחד מה עשה לי את השבוע: TRUE BLOOD :D ציטוט השבוע: "Rincewind considered himself a racist ("the hundred meters, the mile, the marathon, he’s run them all") before finding out the real meaning of the word, and has also spawned a religion among trees." תמונת השבוע:

A K I R A

New member
XPP

סרט השבוע: - שיר השבוע: - ספר השבוע: המנגה של נארוטו! אנימת השבוע: נארוטו~ המלצת השבוע: כנראה ללכת לים מה ביאס אותי השבוע: =] נסכם את זה בפסיכומטרי מה עשה לי את השבוע: שבכל יום שעובר הפסיכומטרי קרב ובא והשגרה תחזור! *_* ציטוט השבוע: בערך כל המנגה של נארוטו תמונת השבוע: אנימציה מהממת!!!! http://na.square-enix.com/ff13/

:O

סרט השבוע: Black Snake Moan שיר השבוע: הזה של הפיל הכחול. ספר השבוע: ספר מרתון אנימת השבוע: סוף סוף אחרי מליון שנה ראיתי קצת אנימה - דארקר דן בלאק...התחלה ממש טובה, צריך להמשיך. המלצת השבוע: תתחילו איגרוף תאילנדי? מה ביאס אותי השבוע: לא משהו מיוחד...SSDD. מה עשה לי את השבוע: שבת =] ציטוט השבוע: "אני אוהבת אותך, גם אם זה לא מתאים לך", "מיפפפפפפפ מיפפפפפפפ". תמונת השבוע: דרדור אמצעים ( אין לי באמת תמונה, תדמיינו).

למעלה