שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: מה עשה לי את השבוע: מה ביאס אותי השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שבת שלום ושבוע טוב לכולם ^_^

Sakura Kinomoto

New member
יאללה חברה:DDD~!!

סרט השבוע:אממ..וול אי~!!סטפ אפ 1+2~! ספר השבוע:חחח~אוי~ שיר השבוע:U2~MJB-ONE אנימת השבוע:לאפ~ המלצת השבוע:תאכלו ארטיקים~! מה עשה לי את השבוע:ביקוריישןD: מה ביאס אותי השבוע:יתושים~! ציטוט השבוע:אני:"דיי~!תביא לי את זה~!!יש לי גז מדמיע~!!" חובש:"הרגע איימת עליי?O.0" אני:"כן~!D:"(שיחה ביני ובין החובש שניסה לגנוז לי את ההפניות לשם השעשוע^^~XPP תמונת השבוע:p::::::::::::::::::::::::::(תדמיינו שזה תמנון ענק~!!)

¥otamsh

New member
שבוע טובב

סרט השבוע: לא ראיתי~ ספר השבוע: לא קראתי~ שיר השבוע: לא שמעתי~? סתם - good people של ג'ק ג'ונסון. אחלה שיר. אנימת השבוע: אין דבר כזה המלצת השבוע: אממ. לישון הרבה :) מה עשה לי את השבוע: ימי הולדת לחברים טובים ביום חמישי :) מה ביאס אותי השבוע: סופש בטכניון, 9 מבחנים ופרוייקט, איזה חודש כיף :( ציטוט השבוע: "עסק ביש. כל המכוניות תקועות בפקק ענקי. צריך לקרוא לבלש, לשוטר, לחתול עם השמלה!" תמונת השבוע: דווקא יש לי מלא תמונות שבועיות מגניבות שרציתי לשים, במחשב בבית. עד עכשיו כל שבוע תפוז לא נתן לי להעלות סיכום, נראה מה יהיה. שבוע מצויין כולם~

Ihavenonick

New member
שבוע סוף

סרט השבוע: Bolt ספר השבוע: ספר הפרוייקט שלי
שיר השבוע: Falling Down של Atreyu אנימת השבוע: בליץ' המלצת השבוע: לישון + מזגן
מה עשה לי את השבוע: הגשתי את ספר הפרוייקט. נשארה לי רק ההגשה בשבוע הבא, וסיימתי לימודים
מה ביאס אותי השבוע:נשארה לי ההגשה בשבוע הבא ציטוט השבוע: "גם אתה עשית על החבאת מידע באות שמע? במישור הזמן?" אני ועוד מישהו מגלים שעשינו את הפרוייקט על אותו נושא (זה אסור). "איך החבאת את המידע בין המלים?" "אני החבאתי בתוך המלים" נשימת רווחה
תמונת השבוע: אין

The Dead Archer

New member
יו

סרט השבוע:אני מחכה ש"קיץ שוב קופות" יתחיל ביס...אז בינתיים אין. ספר השבוע:דימדומים שיר השבוע:The climb של...מיילי סיירוס.אני צריכה להפסיק לבייש אתץ עצמי ככה. אנימת השבוע:aoi hana,אנימת שוג'ו איי מהחדשות שיצאו.ממש אהבתי. המלצת השבוע:עמבה עם פופקורן. מה עשה לי את השבוע:החופש הגדול..? מה ביאס אותי השבוע:פרוייקטים בבית הספר שעדיין לא סיימתי. ציטוט השבוע: "why do you go against youre destiny so much?" "because...iv been called a loser אהבה
תמונת השבוע:אחרכך

¥otamsh

New member
פסטה ברוטב עגבניות

עם חתיכות אננס? (שלא התבשלו ברוטב אלא רק הוספו!)

ANGELUSPIKE

New member
זה היה בצחוק

גם אני מכין את הסלט הזה, פשוט לא חשבתי שמישהו יכיר את זה כאן.

Guid

New member
מה נסגר?!

זה שרשור ``מי רוצה לחטוף הרעלת קיבה``...?! /tapuzforum/images/emo6.gif

Ihavenonick

New member
לא-

אספר על סנדביץ' קטן שהכנתי בזמנו: לחם + שוקולד + ממרח כבד + גבינה לבנה + גבינה צהובה + פסטרמה + מלפפון חמוץ = טעים מאוד

למעלה