שאלון Sum41

Johnni456

New member
../images/Emo41.gifשאלון Sum41../images/Emo41.gif

כדי להחיות את הפורום ובלהבלה.. תענו כי כתבתי לבד לגמרי והשקעתי וכאלה ונווו צריך להחיות את הפורום כדי שיהיה מי שיגיב לשירשור "סאם41 באים לארץץץ!@#^$%#" כשהם יבואו!
באיזה גיל התחלת לשמוע את סאם41? מי הפייבוריט שלך מהלהקה? איזה אלבום את/ה הכי אוהב? שיר? קליפ? יש לך מרצ'נדייז שלהם? איזה? את/ה שמח/ה שדייב עזב? למה? את/ה גם אחד מהאנשים שחושבים ש-UCH התקרב הרבה יותר למיינסטרים והפך להיות סוגשל פופאנק? אוהב/ת את זה? כמה פעמים ביום את/ה שומע/ת את סאם41? כמה שירים בערך את/ה שומע/ת ביום? כמה פעמים בערך נתקעו לך שירים שלהם בראש? איזה? אם סאם יבואו לארץ, כמה תשלמ/י לכרטיס? מה את/ה מסכימ/ה לעשות כדי שהם יבואו לארץ? תהנו

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif אני D:

באיזה גיל התחלת לשמוע את סאם41? ממ אח שלי היה משמיע לי שהייתי קטנה את פאט ליפ,אין טו דיפ וווט וור אול אבאוט אבל לא באמת ידעתי מי הם, ובחופש הגדול של כיתה ז' ~עכשיו אני ט'~ ראיתי אותם וזכרתי שראיתי קליפים שלהם פעם D: מי הפייבוריט שלך מהלהקה? DERYCK
איזה אלבום את/ה הכי אוהב? אנדרקלאס ^^ שיר? HANDLE THIS *-* קליפ? ממ וואי כולם ממש טובים.. אבל MOTIVATION (:) יש לך מרצ'נדייז שלהם? איזה? מרצ'נדייז?
מה זה?XD את/ה שמח/ה שדייב עזב? למה? כן, לא סבלתי אותו. והם נהיו הרבה יותר טובים בלעדיו
את/ה גם אחד מהאנשים שחושבים ש-UCH התקרב הרבה יותר למיינסטרים והפך להיות סוגשל פופאנק? מה זה מיינסטרים? לא יודעת מה חושבים אבל זה בהחלט האלבום הכי טוב שלהם ^^ אוהב/ת את זה? את אנדרקלאס? מאוווווווווווווווווד !!! כמה פעמים ביום את/ה שומע/ת את סאם41? תלוי בחשק. כמה שירים בערך את/ה שומע/ת ביום? תלוי בחשק
כמה פעמים בערך נתקעו לך שירים שלהם בראש? וואי מלאאא איזה? כולם ^^ אם סאם יבואו לארץ, כמה תשלמ/י לכרטיס? רציני שלא אכפת לי כמה הם יעלו אני אשלם הכל ומצדי יעבוד כמו חמור אבל אני אשיג כרטיס ^^ מה את/ה מסכימ/ה לעשות כדי שהם יבואו לארץ? נראה לי שקעקוע קטן ~לא שלהם, סתם קעקוע~

Johnni456

New member
מיינסטרים זה הסגנון המוכר..../images/Emo79.gif

בעיקרון ה"זרם", בד"כ זה דיי נוטה לפופ כזה, למה שאנשים הכי אוהבים.. וזה לא רק במוזיקה.. זה בהכל בערך.. (main stream - הזרם העיקרי) ומרצ'נדייז זה כאלה כל מיני דברים שלהם.. נגיד חולצות, פוסטרים ושטויות כאלה.

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif אה אוקי D: אז יש לי ...

פוסטר מראש1 פוסטר גדול מתומר פטצ' שלהם 3 דיסקים מממ שכחתי משהו(..?)

PerfectSP

New member
מיין - מרכזי,סטרים - זרם. ../images/Emo190.gif

מיינסטרים - הזרם המרכזי XD מתאפיין בעיקר בשירי אמטיוי וחבריו. דברים קליטים בעלי בית - פזמון

גם השירים הקודמים היו בעלי בית ופזמון

הקוונה היא פופ של אמטיוי... שירים מופלצים ופשוטוים שחוזרים על עצמם... במקרה של סאם זה פאנק פופ, מושפע מגרין דיי

PerfectSP

New member
אחד הפרמטרים בהגדרת המיינסטרים, ../images/Emo190.gif

זה המבנה המסוים הזה. ברור שלפני זה גם היה,וגם אמרו עליהם שהם "מתקרבים" יותר למיינסטרים. רוב הלהקות המוכרות יש בהם צדדי מיינסטרים,זה לאו דווקא רע
מיינסטרים ופאנק-פופ[מה גם זה פאנק-רוק] זה לא הגדרות על אותו המישור בכלל
זה שתי הכללות שונות^^

LET'S USE OUR ס(א)ם

באיזה גיל התחלת לשמוע את סאם41? אה........ נראה לי 12 מי הפייבוריט שלך מהלהקה? סטיבו נחמד (לפי ROED TO RAIN) איזה אלבום את/ה הכי אוהב? AKNF היה מקורי ומאוד יפה רק אני חושב שיותר אהבתי את DTLI שיר? IN TOO DEEP ממנו הכרתי את הלהקה קליפ? אה............ אין קליפים טובים ממש אבל IN TOO DEEP נחמד יש לך מרצ'נדייז שלהם? איזה? AKNF CHUK UCH אני רוצה גם חולצה (אבל אין לי מושג איפה קונים) את/ה שמח/ה שדייב עזב? למה? לא, כי הוא זה שעשה את הלהקה, פאנק מצוין סולואים טובים וקצת הרבה מקורי את/ה גם אחד מהאנשים שחושבים ש-UCH התקרב הרבה יותר למיינסטרים והפך להיות סוגשל פופאנק? כה אוהב/ת את זה? לא, הישנים היו יותר טובים, גם UCH לא מקורי... SO LONG GOODBY=TIME OF YOUR LIFE NO APOLOGIES=LETER BOMB זה גרין דיי פחות טוב כמה פעמים ביום את/ה שומע/ת את סאם41? עכשיו אני שומע יותר להקות אחרות אבל תמיד יוצא לי לשמוע איזה 3 שירים כמה שירים בערך את/ה שומע/ת ביום?בכללי? מעל 26 חלקם מעל 7 דקות כמה פעמים בערך נתקעו לך שירים שלהם בראש? אף פעם איזה? אף פעם (אבל אני אוהב לזמזם את IN TOO DEEP... אני מכיר אותו הכי טוב) אם סאם יבואו לארץ, כמה תשלמ/י לכרטיס? ביין 200-400 אולי יותר גבוהה אבל 1000 לא מה את/ה מסכימ/ה לעשות כדי שהם יבואו לארץ? לחתום עצומה

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif דיזינגוף סנטר.. ת"א.. ../images/Emo6.gif

בפעם האחרונה שהייתי שם ראיתי חולצה ממש יפה שלהם [[=

PerfectSP

New member
טוב^^ ../images/Emo190.gif

באיזה גיל התחלת לשמוע את סאם41? לשמוע ממש? הכרתי מאיזה גיל 5-6 התחלתי ממש לשמוע כיתה אה.. ה-ו נראליD: מי הפייבוריט שלך מהלהקה? קון ודרק^^ איזה אלבום את/ה הכי אוהב? דוז איט לו אינפקטד?! שיר? הל סונג^^ קליפ? אין טו דיפD: יש לך מרצ'נדייז שלהם? איזה? מה יש?>< את/ה שמח/ה שדייב עזב? למה? אממ לאדעת. קצת כי הוא קצה לשנות אותם לכיוון אחר.. ואני העדפתי את הכיוון שבהם הם נשארוD: את/ה גם אחד מהאנשים שחושבים ש-UCH התקרב הרבה יותר למיינסטרים והפך להיות סוגשל פופאנק? אממ לאדעת הוא טוב D: אוהב/ת את זה? את האמת כן D\כי הוא גם טובD: כמה פעמים ביום את/ה שומע/ת את סאם41? מאיפה לי, באיזה ימים ושעות שבא ליXD כמה שירים בערך את/ה שומע/ת ביום? לא מעט.. לא סופרתXD אולי 100? כמה פעמים בערך נתקעו לך שירים שלהם בראש? הרבה איזה? >> אם סאם יבואו לארץ, כמה תשלמ/י לכרטיס? עד 500 שקלXD מה את/ה מסכימ/ה לעשות כדי שהם יבואו לארץ? ללכת ברחוב ולצעוק משהו טיפשיD:

נסטי XD

New member
עניתי ותפוז מחק לי את זה...../images/Emo46.gif

באיזה גיל התחלת לשמוע את סאם41? 11,12 במקביל לבריטני XDD מי הפייבוריט שלך מהלהקה? קון
איזה אלבום את/ה הכי אוהב? AKNF שיר? די, זה כמו לבחור בין ילדים XDDD קליפ? אה...אינטודיפ נראה לי יש לך מרצ'נדייז שלהם? איזה? רק פוסטרים...בנתיים את/ה שמח/ה שדייב עזב? למה? לא, כי הוא היה אחלה XD היה לו אחלה סולואים את/ה גם אחד מהאנשים שחושבים ש-UCH התקרב הרבה יותר למיינסטרים והפך להיות סוגשל פופאנק? כה אוהב/ת את זה? כה...אבל זה תלוי...כי יש מקצבים שחוזרים על עצמם... כמה פעמים ביום את/ה שומע/ת את סאם41? יותר מדי XD כמה שירים בערך את/ה שומע/ת ביום? הרבה יותר מדי XD כמה פעמים בערך נתקעו לך שירים שלהם בראש? יותר מדי XDDD איזה? מוטיווישן, אלוויז, וואט וויר אול אבאאוט אם סאם יבואו לארץ, כמה תשלמ/י לכרטיס? כמה שצריך P: מה את/ה מסכימ/ה לעשות כדי שהם יבואו לארץ? לאכול קצפת, קטשופ, מלפופון חמוץ, גלידת פסיפלורה, חומוס, ועל זה מעל לפזר מיץ לימון וודקה...XDDDDDDD חחח סתם אל תקחו אותי ברצינות

Johnni456

New member
חחחח וואי הבאת לי רעיון ממש מצחיק XD../images/Emo79.gif

אפשר שכל אחד יצטלם עושה משהו ממש מוזר/מגעיל/מפדח/כל דבר אחר שעולה בראשכם המלוכלך ואז יגיד/יכתוב באנגלית "תראו מה אנחנו מסכימים לעשות כדי שתבואו לישראל!" D:

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif אהבתיי ../images/Emo6.gif

ואפשר לשלוח את זה לקון כי הוא עונה לי כל הזמן XDDD

נסטי XD

New member
חחחח נכון

אבל צריך לצלם את זה ולערוך את זה וזה...ולמישו יש תכנת עריכה כזאת???

PerfectSP

New member
XDDDD ../images/Emo190.gif

אין צורך לערוך,כמו סרטון ביוטיוב..
כזה לעשות: ~שני אנשים עומדים עם קערה ומצרכים~ לוק וואט ויי וויל דו פור יו טו קום טו יסראל ~שמים נגיד קטשופ בקערה, אז מראים את הקטשופ ואומרים "קטשופ" ואז ככה עם עם כל השארD:~ ואז אוכלים! וזה סרטון חובבני, זה יכול להיות מצחיקXDD

למעלה