שאלות, דיעות ושירשורים קטנים

CableGuy

New member
לא מבין את ההתרגשות

מה אתם מתרגשים כל כך ומשתינים מרוב שמחה במכנסיים ? לא נמאס לכם לראות "אנשים אמיתיים" בעבודה/בצבא/בלימודים ? לי אישית בא להקיא מכל הטימטום שגובל בסכיזופרניה. אני נשאר נאמן לנשיונל ג'אוגרפיק ולדיסקברי! מי איתי ?

אורמש

New member
../images/Emo2.gif לא מבין אנשים שמגיבים נגד

נושא מסויים באותו הפורום-איפה ההגיון שלהם?!

omer719

New member
כל אחד והדיעה שלו אנשים.

זכותו להגיד מה שהוא רוצה כול עוד הוא מתבטא בצורה יפה. גם לדעתי זה לא עוזר לבוא לפורום של אנשים שאוהבים את הרעיון ורוצים לראות ולנסות להסיט אותם, אבל זכותו להביע את דעתו, אז אל תתחילו להתווכח על זה בבקשה, ואל תשכחו למה אנחנו בפורום הזה, עוד 3 ימים זה מתחיל!

CableGuy

New member
מותר להביע דעה, לא ?

בכל מקום יש אנשים שבעד ונגד. אולי גם מי שקרא את ההודעה יחשוב פעמיים אם לראות את התוכנית או לא, והאם להצביע למועמדים ב-SMS ולהכניס רווחים עצומים לערוץ 2. אם תחשבו "כלכלית" פירסומות בשעת שיא יעלו למפרסמים כמה מיליוני דולרים, בנוסף העלות של ההודעות ה-SMS אשר ישלחו ככל הנראה יחולקו שווה ושווה בין ערוץ 2 לבין החברה הסלולארית. כלומר זה יגיע למאות אלפי שקלים "רווח" נקי מבלי להתאמץ. ואם יש טלמסר אז בכלל חגיגה על הזמן אוויר שלכם. (ואני יודע מה אני אומר כי עבדיתי בתחום ה-BILLING). תחשבו אם הם שווים את ביזבוז הכסף שלכם ו/או של ההורים שלכם. שיהיה המשך ערב נעים לכולנו!

omer719

New member
בטח שמותר להביע דיעה!

רק אנשים אמרו וגם אני שבמקום שנפתח במיוחד לאנשים שרוצים לראות ומתכננים לראות אז אולי זה פחות אפקטיבי, אבל אני שמח לשמוע את הדיעה שלך בכל זאת?

אורמש

New member
סבבה

לא נעשה מזה עניין - הגיבו ב\הגיבו שיהיה להם בכיף העיקר שאנחנו נהנים :))

אני לא ממש מתרגשת מזה.

אבל אני חושבת שכדאי לתת לזה הזדמנות,פרק או שניים, ואז אולי לנטוש, מה כבר יכול לקרות?

shyael

New member
לא פלא שהרוב אינו יודע מי היה......

בנות 13 בפורום...??. באמת אין גבולות לטימטום של סדרות הטלויזיה....

CableGuy

New member
מה שנכון נכון

יש גם בני 11 שהסצינות המיניות בסידרה מאוד מעניינות אותם

ערוץ20

New member
כן. זה אפקט של יצר מציצנות.

איזה דיבורים משעממים. שיחות בנות יבשות. יבש. י ב ש . טוב אני מזהיר מהתמכרות לערוץ 20 ! אני פורש להיום. ואם יש מעריצות אז מסרים אישיים בלבד, תודה!

ido100

Member
יש שמות של מתמודדים

בפורום האח הגדול פורסמו שני שמות של מתמודדים. מעניין אם זה הם באמת: דניאל שרייבר וגיא חתוכה

אלצוק7

New member
שלום לכולם, קודם כל אחלה פורום - שאפו עומר

דבר שני הבן שלי משתתף בתוכנית,,, אבל..... מכיוון שאסור לי לדבר על זה עדיין אז נחכה עד יום שני בערב, אתם תכירו את הבן שלי ואח"כ נדבר פה, על מה שקורה שנהנה כולנו מהתוכנית זה מה שחשוב, ושההפקה באמת לא יתערבו, אז להת' בהמשך

ido100

Member
צודק לגבי ההפקה

אבל חשוב לזכור שזה לא השרדות ששם החזק שורד - פה זה האח הגדול וההפקה מתערבת. כי זה חלק מהאח הגדול. אם ההפקה לא הייתה מתערבת אזי היה משעמם ועל כן הם מתערבים הרבה. מצד שני ההדחות זה המשתתפים קובעים כך שההפקה מוגבלת בהשפעה שלה.

omer719

New member
תודה רבה וברוך הבא!

הכי חשוב באמת שנהנה מהתוכנית, ונשמח לדעת מי זה הבן שלך כשהתוכנית תעלה ולשמוע סיפורים וגם את המחשבות שלך על כל זה, אז ברוך הבא ומקווה שתהנה פה

התוכנית הזו נשמעת לי מוזרה!!!!

מתמודדים נכנסים לווילה. ל-100 ימים. עוקבים אחריהם מצלמות. 24 שעות ביממה. אבל מה בעצם הם עושים שם?? הרי אין להם שם כלום, ואסור להם לעשות שם כלום!(ממש כמו כלא, לא?) אז השאלה שלי היא מה יראו אותם עושים, ועוד שאלה שאני חייב לדעת: הם סגורים בווילה 100 ימים ולא יוצאים ממנה בכלל? ועל פי מה מחליטים הצופים את מי להדיח בכל תוכנית? בהחלט אחד התוכניות המוזרות שנראו כאן..( וגם מהמוצלחות, מתברר
)

omer719

New member
אני אסביר לך לפי הגרסא האמריקאית -

כי לישראלית נצטרך לחכות ולראות איך הם יעבדו. אבל באמריקאית מראים את הדברים המעניינים רק, את השיחות, את המריבות, את ה"בריתות". ויש כל פרק משימה שהמנצח בה מחליט איזה 2 אנשים עולים להדחה, והקהל מדיח את מי שהוא פחות אהב או את מי שפחות עיניין אותו.

זה נשמע קצת פאתטי..

אך בכל זאת אראה מחר את התוכנית..וחר נראה בדיוק על מה מדובר. יש לי שאלה נוספת: כל המתמודדים נמצאים באותו חדר? או לכל אחד חדר משלו?

למעלה