שאלות והגיגים

davidlev0255

New member
בלתי רישמי , חזני (שילה) עומד להצטרף - צודק

מי שכתב את זה (קיבלתי במייל ממשהו שמכיר )

rebecca121

New member
שאלה על הצלמים

היום אמרו לי שמאחורי המראות, ומאחורי הקירות בחדרים ובסלון יש צלמים שמסתכלים עליהם! הכוונה היא שיש להם חדרים משלהם והם פשוט צופים בהם 24 שעות. זה נכון?!?!

דודויו

New member
לאון נקרע בין 2 צדדים. ניתוח שלי.

לאון הוא כמו כלב שעשוע ומי שיצליח לשחק איתו יותר טוב יביא אותו עליו, ואני לא מתפלא בצד שגררו אותו עליו. עד לפני שהיו 2 קבוצות לאון באמת היה בסדר עם כולם ואהב את כולם, וכולם אהבו אותו ועדיין כולם אוהבים אותו ושמו עדיין לא נשמע בכלל בהצבעות אפילו פעם אחת (מלבד ג'ני בהצבעות הראשנות "לא אוהבת שאנשים שעושים יותר מדי עושים רעש מנסים לבלוט") ברגע שהתחילו 2 קבוצות נכפה על לאון לבחור צד, במיוחד אחרי ששי לקח אטתו לשיחה והסביר לו שזה לא בסדר שהוא כל היום גם איתנו וגם איתם, וזה ממש לא בסדר שהוא גם עם שפרה וגם עם עינב ששניהן לא מסדרות. אם לאון היה חכם הוא היה אומר שהוא יהיה חבר של מי שהוא רוצה והקבוצות המטפושות שיצרתם ונידוי אנשים מוסמיים (שאתה המנהיג יצרת) לא מעניינת אותו ותסדרו בניכם לבד, אני יהיה חבר של מי שאני רוצה. אבל לאון כנראה לא הכי חכם, וכמו שאמרתי איתו אפשר לשחק ומי שישחק איתו יותר טוב יצליח. הוא כלב שעשוע של כולם. וברגע שיש קבוצה אחת שעסוקה בלרכל על הקבוצה השנייה בנוחכות לאון, עושה לו שיטפת מוח ומניפלציות וגוררת אותו עליה, לא מתפלא בכלל שלאון בסוף החליט לבחור בקבוצה שכפתה עליו לבחור בהם, כי אם לא היה עושה זאת אולי הם היו מנדים גם אותו, בדיוק כמו שעשו עד עכשיו לנעמה, איתי-ונסטה, ויוסי-עינת. עכשיו לאון מנסה לצאת בסדר עם כולם, הוא משתתף בשיחת הריכולים של קבוצת הרשע כלפי אלה שנידו אותם מקבוצתם, ונותן להם לשמוע מה שהם רוצים לשמוע. ומצד שני הוא גם טוב וסבבה עם הקבוצה השנייה אבל התרחק ממנה טיפה לבקשת קבוצת רעים כדי לא לקבל נזיפה מאמא ואבא (ש"צ). אבל לפעמיים מצחיק לראות אותו בין שפרה לצבר בדיונים שללאון אין מושג בהם, הוא מנסה להשתלב קצת ולא לוקחים את הדעה שלו ברצינות. ושהוא רוצה ללכת שפרה מבקשת ממנו להישאר.

אמא99אמא

New member
שאלה של ../images/Emo163.gif

מה עושים דיירי הבית לגבי כביסה
מעולם לא ראיתי אותם מחליפים מצעים ולא מכבסים את הבגדים המועטים שיש לכל אחד מהם. מה פתרון התעלומה?

אוףףף אני מרגיש לא מחובר לתכנית בכלל !!

מאז ששי "הודח"... התכנית לא מעניינת אותי.... אין שום דבר שמושך אותי לראות , אני יודע ששיעמום אחד גדול נשאר שם... הפסקתי לראות LIVE..... אחרי שהייתי צופה 24 שעות ביממה !!! אהבתם אותו או שנאתם אותו..... אתם הפסדתם עכשיו.... אני מקווה שיום ראשון יכנסו אנשים חדשים ומרעננים לבית.

BrokenWings16

New member
כן יש מצב

כנראה הם מתחלפים כל פעם, עינב אתמול אמרה שהיא הסתכלה וראתה את הצלם אז קראו לה מההפקה וביקשו לא לדבר על זה..

איתי בל

New member
הבנת לא נכון

משעמם... חסר טעם... ובעיקר בגלל שהיא די חתומה ברשת בעקבות השתתפותה במפרץ האהבה כמו שונסה חתומה בקשת

בהלםם

New member
איך הבנת שיכניסו את מגלי?

אני גם חשבתי על זה... ואז הבנתי שהולכים להביא אנשים שמנים ואת חזני אז קצת ירדתי מזה ואגב, רשת וקשת אומנם מתחרות אבל הן שייכות לערוץ 2 ולטובת הערוץ.. ככה שאם יצטרכו את מגלי באח הגדול היא תהייה שם

כי

המשימה הייתה להיות וונסה ואז יראו את כולם כאילו הם התאומה הזהה שלה. ואז יכניסו להם את התאומה הזהה האמיתית נחיה ונראה

בהלםם

New member
יואו...אם זה נכון יצאת גדולה!! הבחנה גאונית

זה נשמע הגיוני מאוד, הבחנה יפה! ולאדון - איך אתה משווה בין יס להוט? לבין רשת וקשת שזה אותו ערוץ... עוד פעם, אם ירצו את מגלי לאח הגדול היא תהייה שם ואני מקווה שהספקולטיבית צודקת רק בשביל שתראה שזה אפשרי

איתי בל

New member
לא...

קשת זה קשת רשת זה רשת הן לא אויבות אבל ערוץ 2 זו סך הכל פלטפורמה אשר נראה לי פעם בעשור יוצא במכרז מי ישדר אצלו והוא מקנה להם זמן קשת נכון להיום בראשון שני שלישי רשת ברביעי חמישי שישי אין עירבוב אין בוא אני אתן לך קצת משלי כדי שנחזק את 2 ערוץ 2 בשבילך זה ערוץ תכלס כולה פלטפורמה שהרשות השניה פשוט שומרת על התכנים שבה הם משדרים זה כמו שתגיד כן לנינט יש חוזה ביס אבל לטובת הטלוויזיה הם יתנו אותה להוט לא...

הצלמים לא מסתכלים אלא מצלמים

איך המצלמות יודעות להתקרב אל הפנים של דייר זה או אחר? הצלם מכוון. לא אתפלא אם לכל דייר יש מישהו ששומע אותו כל היום באוזניות, ויש בקרת מצלמות שיש שם את כל הצגים בקטן והם רואים מה קורה איפה . מי שצפה באחות הקטנה ראה את עינב מראה לרנין שבעוד מקום "מת" בבית שמו מצלמה. ורנין אמרה, נכון כמה דיברנו כאן. עינב אמרה שלמרות שאת המקום הזה הרסו להם, יש עוד שני מקומות מתים שלא מצלמים שם והיא לא תגלה לרנין איפה הם. שם בטח היא ויוסי תאמו הצבעות בפעם האחרונה.

דודויו

New member
ההצבעות של עינת ויוסי תמיד שונות

למרות שהם אבא ובת והם ביחד והכול.... וגם קבוצת הרשע מנדה אותם מהחבר'ה שלהם. ההצבעות שלהם עדיין תמיד שונות אחד מהשנייה מלבד פעם אחת או פעמיים לאורך כל התוכנית.....

sweetdreams

New member
נו, ברור שזה נכון

זה אולפן אחד גדול, כל הבית הזה.. והוא מוקף כולו במצלמות. מה זה כל המראות האילו? אילו חלונות דרכם מצלמים אותם

rebecca121

New member
את האמת שחשבתי

שיש להם חדר בקרה גדול ששם הם רואים את כול מה שמתרחש בבית מהמצלמות. זה ממש מפחיד לדעתי לישון בחדר כשמאחורי הקיר יש אדם שצופה עלייך!! מילא מצלמה...

איתי בל

New member
גם וגם

בחדרי שינה וגם בחצר שמתי לב יש מאחורי הקיר מאחורי המראות מצלמה גדולה וצלם שעוקב אחריהם גם פעם הם דיברו על זה שהם עשו איזה משהו...שיוסי או לאון אמרו או עשו משהו מצחיק והם שמעו מהקירות את הצלמים מתים מצחוק

למעלה