שאלות קצרות ומה-שבא-לכם~~

sonaku

New member
בא לי משו חדש. יש לכם המלצה? D:

אני אצל סבתא ובטח אהיה לי משעמם.ופאק איט מוזיקה באנגלית. עד עכשו שמעתי את השיר פתיחה של אלפן לייד,קיל מי אני מכורה. XD ובא לי משו. לא פופיסטי מידי (איימ א ברבי גירללל להלהלהלה D::: *מרקדת*) ולא קשוח ואפל כזה..סתם שיר רוק-פופ לא שקט ולא רועש מידי. זו בקשה דיי גדולה כי יפנים כ''כ מוקצנים,לכל הרוחות ~_~ וסתם כזה,מההה קורה?XD

Vivi Sparrow

New member
יוווו, איזה מגניב,

גם אני רוצה מחשב אצל סבתא, ככה אני אתנחל אצלה לנצח. ]: אממממ תקשיבי לשירים מאנימות. סוזומיה הארוהי או משהו! D:

sonaku

New member
חח לסבתא ולסבא יש מחשב,וזה אחלה ^^

הם גרושים. אז יש פה בעצם 2 מחשבים D: אחד נייד ואחד לא. המ כן,אני עושה לסבתא יוזרים בכל מיני אתרים XDD לא רוצה שירי אנימות >_>

Reikiri

New member
אין לי מושג למה את מקשיבה בדרך כלל,

ורוב הסיכויים שאת מה שאני אגיד בהמשך את כבר מכירה, אבל הי, מותר לנסות לעזור, נה? Gazette (אני התרשמתי שהם לא עד כדי כך רוק, לפחות לפי ההגדרות שלי~) Kagrra(כנ"ל) Larc'en Ciel (וHyde באופן כללי~) Psycho le cemu החדשים של Miyavi (הדיסקים החדשים - MYV*POPS וMiyabiuta~doukuso) ו...אממ... זהו, ממה שאני מכירה... שהוא לא לגמרי רוק או לגמרי פופ. בטח לא עזרתי הרבה^^' אבל לא נורא... בהצלחה לך:)

sonaku

New member
הווו D:

את כולם אני מכירה. אבל עשית לי חשק לקאגרה. ואני לא מתה על השירים החדשים של מיאבי..אבל תודה בכל מקרה~!~ ^__^

Reikiri

New member
MIYAVIZM ROCKS

האמת שלי ממש קשה להחליט בין MYV*POPs לבין MIYAVIZM בשאלה איזה אלבום שלו הכי טוב~ אבל בהחלט, החדש שלו פחות טוב מהקודמים... למרות שגם אותו אני ממש אוהבת (וחורשת XD אבל זה כי זו אני, וזה מיאבי:p) הא, אני רוצה שהוא יוציא עוד אלבום~ אבל הוא כולו אומר שאנשים לא נותנים לו לנוח... אז אני אתן לו לנוח~ ואקשיב למוזיקה הישנה שלו:p (בקרוב גליו יגיע אליי סוף סוף! האאא! *מתה*)

sonaku

New member
חרשתי כמעט על כולם!@#$%^%$#@

המ..וביקשתי משו לא רועש במיוחדXD צרבנו את הכי רועשים >.> אני לא רוצה שסבתא תחשוב שאני בכת השטןןןן!!!!!!!!616 ;;

oracle

New member
משהו שגיליתי בשבוע שעבר~

קוראים להם M.O.V.E והם עושים ראפ-מטאל-אלקטרוני כזה.. ^^ לא רעים בכלל~ תהני =]

limmay

New member
דווקא אותם לא ממש אהבתי. נהנודה

טוב ראיתי רק קליפ אחד שלה מזמןןןן ולא הורשמתי לטובה. בכל מקרה.. אנסה שוב ^^ *מחפשת מידע..*

למעלה