שאלות,
ו

sonaku

New member
עזריאלי?!?! איך בדיוק? ^^;

לא נראה לי הגיוני.. אני מניחה שנדע בוודאות רק כשהתאריך יהיה קרוב יותר ^^'''' יאאא אולי סוף סוף יהיה לי קוספלי!!!!~~~~ X3

enjye

New member
../images/Emo32.gif

היי רציתי לשאול משהו, אני מקווה שזה בסדר שהוספתי תגובת אוף... יש איזשהו שיר ששמעתי בקליפ שאני ממש רוצה לדעת איך קוראים לו אני אשלח לכם את הקליפ ואם מישהו מכיר את השיר בבקשה שיגיד לי. יכול להיות שזה גם מאנימה. אבלל בכלל אין לי קצה חוט. /: http://www.youtube.com/watch?v=4p9Arrkm5qE

מ א י י ק

New member
ניסיתי לברר..../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

ושלחתי למי שהעלתה את הוידאו מסר עם השאלה איך קוראים לשיר, אני מקווה שהיא תענה לי

enjye

New member
תודה 3:

לא שאלתי אותה כי היא נורא מפורסמת ודי סנובה /: כנראה בגלל זה היא לא ענתה.

הי, עניתי לך כברXP

אז את לא צריכה לבקש שהוא ישאל אותהXD; השיר הוא Love shine של Riyu kisaka, ובסוף הקליפ יש עוד התחלה של איזשהו שיר שאני חושבת שהוא Himawari של Otsuka Ai

enjye

New member
אני יודעת XD

אבל הוא שלח את ההודעה הזאת לפני שענית לי... O.O בכל מקרה כבר הסתדרתי, תודה לנוגה 3:

יאאא!! אני יודעתDD:

אני כמעט בטוחה שזה Love shine של Riyu Kosaka^^; טוב שיש DDR שמשם אפשר להכיר זמריםXD ובסוף יש התחלה של איזשהו שיר של אוטסקה איי אני חושבת..נראה לי הימאווארי אבל לא בטוחהX:

alice123

New member
אממ וגם קניתי דיסק של מיאבי ~

מ- UFO את מיאביזם D: ,האמתי שרציתי את האלבום החדש שלו אבל הם לא הצליחו להשיג לי ): אבל גם הדיסק הזה מעולה ^_^ להלהההלההה~~~ כיף לי

מ א י י ק

New member
תתחדשי../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אגב,מיאביזם דיסק ממש מוצלח שלו,אחד האהובים עליי ^^

sonaku

New member
תתחדשי~ ^_^

גם אני קניתי מהם,אלבום מעולה רק,תיזהרי עליו. הם מתפרקים מהר ^^''''''

alice123

New member
תודה ^^

כן ..האמתי שגם קיבלתי את זה קצת שבור ^^" ~אבל הדיסק מעולה וזה העיקר

sonaku

New member
את יודעת שזה

תוצרת טיוואן?X: כן בהחלט דיסק מעולה ^_^

alice123

New member
לא ^^"

אבל לא אכפת לי העיקר שהדיסק עצמו בסדר :) אף אחד לא צריך לדעת XD

Keitarou

New member
מגניף~~

אני מקווה שאני אוכל לבוא ושיהיה לי זמן לעשות קוספליי כלשהו.. X=

יםיםיםXDD

ילדות בנות 9 יכולות דווקא כן להבדיל.. יש לי חברה שהכרתי מאיזשהו פורום שנה שעברה, והיא גם הייתה איתי בג'אפאניס סאמר קאמפ בחופש הגדול והיא רק בת 10! היא נראת לפחות בת 12, היא לא מדברת כמו ילדה בת 10, היא יחסית גבוהה, וגם הרמה של האנגלית שלה הרבה יותר טובה משל ילדה בת 10 XD אם תדברי איתה במסנג'ר, את יכולה לחשוב שהיא איזה פאנגירל בת 14..XDDDD (סתםסתם..) ו..היא מבדילה בין סינים, יפנים, קוריאנים וטאילנדיםD: (ואני לא! אבל בין השפות כן>>)

למעלה