שבת שלום בפורום דנה אינטרנשיונל

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifשבת שלום בפורום דנה אינטרנשיונל../images/Emo24.gif

חברים יקרים אתם מתבקשים להתאסף בפורום דנה אינטרנשיונל לפחות כניסה אחת ביום חובה על כול אחד ואחת מהגולשים בכדי שנתגבש מחדש התפקדות בפורום - להרים יד
שבת שלום ומבורכת

DBTK

New member
../images/Emo23.gifשבת שלום ונהדרת לכל חברי הפורום

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gifשבת שלום חברים. אני פה ../images/Emo45.gif

בהחלט צריך לעורר קצת את העניינים פה ולגבש את כולם מחדש. יאללה עמנואלה, בשיא הכוח לניהול הפורוםםםם!!!

יאאלה שבת שלום גם אני פהה להראות נוכחות בקשה!

שבת שלום לעמנואלה ולכל הפורוםםם יאאלה יאאלה בואו באמת נתגבש חזרהה !! שבת מעלפת שתהיה לכולנווו ונקווה לשמוע בקרוב מגברת אינטרנשיונל מה חדש איתה וכאלה ... = )))))

philip1123

New member
שבת שלום לכל אוהבי המוסיקה הטובה ביותר בארץ

נקווה מאוד שהפורום ימשיך להתקיים

EMANUELA XD

New member
../images/Emo24.gifשבת שלום ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

תודה רבה על הברכות המוקדמות

שני23889

New member
גם אני פה....עמנואלה לכי על זה! ו...

בין כה האתר הרשמי של דנה פעם קיים/פעם לא אז שגם פורום רישמי לא יהיה לה? שיא הפדיחהההההה! היום לכל קקה קטן יש פורום נו בחיאת....

EMANUELA XD

New member
../images/Emo24.gifתודה רבה../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

יהיה בלתי אפשרי לקראת אלבום חדש ,שופטת בכוכב נולד ואחת הזמרות המצליחות והמבוקשות בארץ שלה לא יהיה פורום - לא ניתפס ולא מקובל לכן כולנו מתגיסים יחד להציל את הפורום העבודה תתחלק בין כולנו בכדי שינתן להחליף חוויות בכול מה שקשור בגיזה האינטרנשיונלית. תודה רבה לכולם על התמיכה
נשתמע בחדשות חמות בפורום דנה אינטרנשיונל
שבוע טוב....

EMANUELA XD

New member
../images/Emo24.gifשבוע טוב

חם חם חם חם חם מתחמם מתחחממםם מתתחחמממםםםםםםם...........

שבוע טוב לכל גולשי הפורום ../images/Emo41.gif

שבוע טוב לכל גולשי הפורום , עמנואלה כל הכבוד , אני חושב שיהיה לך מהמם לנהל את הפורום , אני בטוח שאת צעשי עבודה נאמנה , ותדאגי שהפורום יהיה תוסס וצבעוני. כל הכבוד ! לדנה יש קהל רב והפורום חשוב עבורו , עבור דנה , עבור הקהל שלה ! עמנואלה אני מברך על ההחלטה , ושיהיה המון בהצלחה , יש לך את ברכתי !

EMANUELA XD

New member
../images/Emo24.gifשבוע טוב מושיקו ושנידנינו

תודה רבה לך ולכול חברי הפורום על התמיכה אני מבטיחה שאקבל על עצמי את התפקיד בדרך ההולמת את הפורום כולנו ביחד נמשיך את המסורת הצבעונית והתוססת - כמו שנאמר הולך להיות חם חם לוהט בגיזרה האינטרנשיונלית עידכונים בהמשך
שבוע טוב בשורות טובות לכולנו
אוהבת עמנואלה

למעלה