שינוי מפגש

shaharyy

New member
|דוובי| אבל אבל אבל

את לא אמרת שאת טסה עוד מעט כאילו...

רק לשבוע ../images/Emo9.gif ומקסימום

אם אני לא אהיה שם זאת תהיה תמונה בלעדיי. לא נורא.

danduuu

New member
../images/Emo45.gifרעיון מעולה. אולי נכין להם עוד כל מיני

דברים יפים, כמו איזה משהו על בריסטול עם הקדשות אישיות של כל חברי הפורום למשל וציורים וכו', ונעשה סרטון ונצרוב את זה, וכל מיני דברים מגניבים-ואני בטוחה שהם ייראו את זה, כי הם פשוט כאלו. אכפת להם מהמעריצים מאוד, אז ככה שאם נעשה דברים כאלו זה יהיה מעולה. חודש הבא נעשה מפגש פורום בטוח, ונדבר לגבי פרטים כאלו
וכמובן תהנו מחר

גם רעיון מעולה..אם לא כולם יוכלו לבוא אז

מקסימום נשלח למישהו תמונה לבד ואז הוא יערוך בפוטושופ או מה שזה לא יהיה...או שסתם לכל אחד תהיה תמונה לבד (למרות שתמונה אחת של כולם זה יותר יפה...) אז יאללה בואו נתחיל

pizi23

New member
לא יודעת אם ראיתם את הקטע הזה אבל יש כאן

אלבום שה-ECHELON בארה"ב הכינו ללהקה, והם ממש מתייחסים לזה ברצינות, מסתכלים, ומכירים את האנשים, כך שיש סיכוי ממש טוב שהם אכן ירצו לראות את זה, אם תצליחו להגיע אליהם כמובן...

הו אף עפם לא ראיתי את זה ../images/Emo2.gif

אבל כן שמעתי על הספר. אני לא חושבת שכדאי שנעשה להם ספר כי הספר שלהם מורכב מתמונות שהם לקחו מהופעה ותמונות איתם.. וכאילו, אין לנו הרבה דברים מעניינים להראות להם. כי תכלס אין לנו שום חוויות איתם בכלל. בגלל זה אני חושבת שתמונה גדולה תהיה מתנה צנועה ומתאימה מאיתנו אליהם. או אולי משהו אחר, לא יודעת.. יש לנו זמן לחשוב על זה.. אבל אלבום.. הממ.

pizi23

New member
ברור, לא חשבתי ספר כזה, פשוט

הבאתי את זה כדי להראות שהם מתייחסים למה שמעריצים עושים בשבילהם, זהו. לא התכוונתי בכלל לדבר כזה, גם אם היינו רוצים, לא היינו יכולים לעשות אותו...

אנחנו עוד נעשה ../images/Emo3.gif

בכל מקרה עלו לנו רעיונות נהדרים ב"מפגשון" היום. אז אני מקווה שנצליח להוציא אותם לפועל בצורה הטובה ביותר עד ספטמבר

חחח אוקיי רק לא כמות ענקית של דברים.

א' כי אני פשוט לא יכולה לסחוב את הכל. אני הולכת הלופעה חיה ואני לא מתכננת לבוא עם תיק גדול . ב' זה מפדח כזה.. להביא להם שק עם כל מיני מתנות. צריך משהו יפה ופשוט שפשוט מייצג אותנו כאן, תמונה קבוצתית או ספר כזה נחמד מאיתנו וזה יהיה מצויין

זהו ש..

תמונה קבוצתית לא תהיה..הרי אין מצב שתמצאי יום שכל חברי הפורום יוכלו לבוא..לכן, אולי נכתוב משהו בשם כל הפורום ואז כל אחד יביא תמונה שלו...או משהו כזה..

למה לא?

אם עושים מפגש פורום שבו רוב האנשים יכולים לבוא (נגיד למעט 2 אנשים או משהו כזה) זה יכול לעבוד. אי אפשר תמיד לשאוף לשלמות אבל כןאפשר להוסיף אותם איכשהו לתמונה אחר כך.. ותמונה קבוצתית זה נורא טוב כי זה מראה את הכמות שלנו בעיניים וזה משפיע הרבה יותר מתמונה של כל אחד עם הקדשה.

Fall Out Liel

New member
-כעבור חמישים שנה- חזרתי!!!../images/Emo168.gif

אף אחד בטוח לא זוכר אותי..מגניב שיש להם פורום סופסוף!!!!!!!!! אז ככה: אני לא יכולה לבוא בעשר אבל אם תישארו גם בשתיים וחצי אז אני אהיה שם. ואתן חושבות שבאחד תלכו כבר? אתן באמת כאלה משעממות שיימאס לכן? אני לא חושבת. הייתי בכמה מפגשים שחשבתי שאני אהיה בהם חצי שעה ובסוף נשארתי חמש שעות ולא רציתי ללכת. אי אפשר לדעת אז אל תבואו ישר בגישה של "יש לנו עד אחד להיות פה".

אנחנו נישאר עד כמה שאנחנו יכולות

ומקסימום אם יבואו עוד אנשים יותר מאוחר אולי נצלם פעמיים ונמצא דרך לערוך את זה. אנחנו חושבות על פתרונות אז אל דאגה.

רגע,../images/Emo176.gif

אתן לא רוצות להשאר בגלל שאין לכן זמן ואתן צריכות ללכת או בגלל שאתן חושבות שאתן תשתעממו ותרצו ללכת לפני 1?

למעלה