שירשור ברוכים הבאים

White Stripe

New member
שלוווווווווווום! תעודת מתנחל:) כנסי

אני שירי בת 13, גמני די חדשה פה,אבל כבר הספקתי לאמץ לי מנהג, אז הנה: שם: גיל: מקום מגורים (או אזור): אלבום אהוב: 3 שירים אהובים: תכונה רעה: תכונה טובה: הדבר שהכי יקר לי: מסר לאומה (מוטו לחיים או סתם יציאה דפוקה): אייסיקיו (אם יש): תמלאי, זה חשוב, שלך.. מישהי שרוצה להרוג את קלינגר כרגע

MaScArA GirL

New member
../images/Emo41.gif

שם: רוווותם (המלכה
- בדיחה פרטית) מקום מגורים: חיפה- שכונת הפשע
אלבום אהוב: אין לי ממש אלבום אחד שאני אוהבת -ואני אוהבת מגוון רחב של סוגי מוסיקה. 3 שירים אהובים: Evanescence - Missing, Close ll You - Baby Don't Go, Mariah Carey - My All תכונה רעה: רגישות יתר תכונה טובה: לא יודעת... הדבר הכי יקר לי בחיים: אחים שלי. מסר לאומה: "אוייסקי פוייסקי קרפד מיוחם"
איסי קיו: 136994553

גם לי......./images/Emo29.gif

אפ היה לי אחים!
יש לי רק אחיות, 3 אחיות והן הכי הכי הכי יקרות לי ב-ע-ו-ל-ם

moranos

New member
אנחנו 5 אחים... יאפ..

4 בנות בן אחד.. אני הכי אוהבת את אח שלי....

MaScArA GirL

New member
הבהרה../images/Emo70.gif

אנחנו במשפחה 2 אחים ו-2 אחיות. ואני חולה רק
על האחים שלי. היצורה שחייה איתי בבית אני אישית לא מחשיבה כאחות, אבל ההורים עדיין טועניים שהיא כן, שיהיה. בכל אופן, יש לי תקשורת מעולה עם שני האחים הגדולים שלי 25, 22. :]

Darrens Girl

New member
אנחנו 2 בנות ובן..

ואני ללא ממש חולה על אחותי או משו.. כאילו פסדר פה ושם יש קטעים אבל חוצמזה אנחנו לא מהאחיות האלו שחברות הכי טובוץ.. חח היא זקטנה בשבילךי.. עוד מעט 23 ואני סה"כ 14. דווקא אח שלי בן 6 אבל אני חולה עליו הכי בעולם.. אין.. עד כאן לזיבולי שכל להיום

Darrens Girl

New member
וואי מלא שגיאות, הנה הכל בלי שגיאות

ואני ללא ממש חולה על אחותי או משו.. כאילו פסדר פה ושם יש קטעים אבל חוצמזה אנחנו לא מהאחיות האלו שחברות הכי טובות.. חח היא "זקנה" בשבילי.. עוד מעט 23 ואני סה"כ 14. דווקא אח שלי בן 6 אבל אני חולה עליו הכי בעולם.. אין.. *יאי* אין שגיאות

gothic chic

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

היי קוראים לי רוז אני מרחובות...אני בת 14 אני אני בוגרת לגילי מקווה שזה יספיק...אוליי תספר לכולם איך אתה מכיר את אוונסנס?

White Stripe

New member
ברוך הבא - תעודת מתנחל

כן כן המסורת שלי.. שם: גיל: מקום מגורים (או אזור): אלבום אהוב: 3 שירים אהובים: תכונה רעה: תכונה טובה: החפץ שהכי יקר לי: מסר לאומה (מוטו לחיים או סתם יציאה דפוקה): אייסיקיו (אם יש): בברכת התאקלמות נעימה מישהי שהאייס המזדיין שלה לא מצליח לשלוח הודעות כרגע אווף

למעלה