שירשור דרושים

nunimon

New member
../images/Emo41.gif שירשור דרושים ../images/Emo41.gif

כל שבוע ביום שלישי החל מחצות (00:00 ולא דקה לפני
) , יעלה מי שיזכר ראשון , שרשור לדרושי עבודה, עסקנים, ברמנים, וברים שמחפשים, עובדים, עבודה וכל מיני... אפילו מכירות בתחום הבר.. אלכוהול ציוד וכדומה. בשאר השבוע - נא לא לפרסם הודעות אלו. הן ימחקו. ניתן להשתמש בלוח הדרושים בפורום בכל שאר ימי השבוע. כל שבוע יעלה שרשור חדש, בזמן שהישן יגרר אחורה. השרשור לא ינעץ, אך ניתן להקפיצו כרצונכם. אז מי ראשון...
שבוע טוב לכולם, אורי

../images/Emo41.gifלמכירה בקבוק גולדסטאר../images/Emo41.gif

למכירה בקבוק
גולדסאר, 330CC מודל 2005 שמור באריזה, פקק מקורי, לא ראה מקרר!!
אפשרות הגדלה ל:500CC
אפשרות לרכישת פותחן מקורי פרטים במסרים

nunimon

New member
../images/Emo6.gif

אתה לא נורמלי...
אבל אתה יודע מה, באותה הזדמנות.. יש לי בקבוק בירה "נשר" שחורה. ליטר. הוא שוכב אצלי כמה חודשים.. יש מצב לTRADE...? בקבוק במצב שמור ביותר, לא ראה אור יום, טופל על ידי ברמן מקצועי, יד ראשונה - עדיין באחריות יצרן
אני דורש מחירון לפני בדיקה...
אחחחח..... בדיחות אופנועים... זו תרבות שלמה...

nunimon

New member
אין בעיה...

אני אמזוג לך את זה ל3 כוסות 330 מ"ל, ואפילו ישאר לך עודף...

../images/Emo41.gif דרושות בדחיפות ../images/Emo70.gif

דרושות באופן בהול ביותר לעסק חדש ומצליח באזור המרכז עם אפשרות לחו"ל
שעות שינה איכותיות בלבד
נא להפנות אלי בהקדם האפשרי, תחילת עבודה מיידית
למה אני חוזר הביתה בשעות כאלה???
האמת, היה שווה את זה...

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעבודה מחפש...../images/Emo41.gif

בחור בן 19 איזור המרכז בוגר קורס ברמנים זמן אמיתי בעל נסיון במלצרות וברמן עם נסיון (לצערי לא הספקתי לעבוד הרבה עם אלכוהול) מחפש עבודה או התלמדות... במסרים בבקשה...

bluesweet

New member
צריך עזרה...

היי חברה מה קורה? אני צריך עזרה לגבי עבודה. אני רוצה לנסות ברמן אבל הבעיה היא שאני לא עובד בשישי שבת (אני דתי) עשיתי את הקורס והיה מדהים ומאד נהניתי,אני אממח אם תפנו אותי למקומות עבודה,גם בתי מלון שרוצים ברמנים אני אשמח,וגם קייטרינג או ברים ניידים. בלי שום קשר אם מישהו יודע על עבודות אחרות אשמח לקבל אינפורמציה. בתודה מראש :) ותנו חיוך-הכל לטובה וזאת הבטחה :) :) :)

lilimeshi

New member
למכירה...אני../images/Emo70.gif

קילומטרז' נמוך שמור במצב טוב יודע לעשות הרבה דברים אה ו...מנשנש את מנהל הפורום

greg500

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo72.gif דרושים../images/Emo96.gif../images/Emo185.gif

דרושים רוב ההצעות כאן מתאימות לאלו מכם שאין להם נסיון ורוצים להתחיל לעבוד בתחום רוב המקומות הנ"ל מספקים הכשרה, בעיקר בריסטה, אך גם נסיון של עבודה בתוך בר שיכלול: עבודה על מכונות שונות בבר. תפעול משמרת הן מול מלצרים\בונים הן מול קהל יושבים\TA וכן נגיעות של אלכוהול ---> אם כי לא ברמה מקצועית ומקיפה . בכל מקרה נסיון התחלתי בבתי קפה (אפילו רשתות) נוטתן פלטפורמה טובה להמשך באחת המסעדות העובדות באמת
(עבודה = כסף) או לחילופין אופציות קידום בתוך הרשת ... השכר ההתחלתי ברוב המקומות יהיה סביב 21-23 נטו לשעה + אחוזים אלו או אחרים של טיפים ( סה"כ סביר לברמן מתחיל) קידום לאחמ"ש וצפונה מתוגמל בהתאם כאשר השכר נע בין 28-40 לשעה ברמן מנוסה במסעדה איכותית וממתוגת יעשה +_ 350-600 למשמרת של עד 10 שעות ברמן אלכוהול בבר מקביל ירויח עד אלפיה לערב ... הכל כמובן משתנה ואין הנתונים הנ"ל מתייחסים לכלל המקומות אלה מהווים חתך כללי ... 99% מהמקומות יבקשו 2 משמרות לפחות התלמדות בחינם או בתשלום סמלי אחרי מס' חודשים ....
: ממליץ בחום לעשות "סבב ברים " ולבדוק את השטח לפני הגשת מועמדות ---> לבוא בשעה רגועה בד"כ 16:00-18:00 , להתרשם מהמקום אולי לשתות בירה ולחזור יום אחרי או לחילופין ליול ישר על הקודקוד .
תוודאו לסגור על כל תנאי ההעסקה לפני תחילת העבודה . יש הרבה מעבידים שמנצלים פרצות לטובתם ופוגעים בתנאי ההעסקה של עובדיהם
שיהיה
G

greg500

New member
MERD../images/Emo123.gif

הקישור מוביל ללוח הכללי תגיעו לבד לברמנים - מלונאות מסעדנות וכו.... בהצלחה

hadugmanit

New member
דרושה ברמנית לפרויקט חדש

דרישות: 1. איזור ת"א או השרון 2. מראה ייצוגי-מומלץ מאוד. לא חובה! 3. הבנה רצינית גם בתחום הבגדים והאופנה-בעיקר בכל מה שקשור לסטייליזם. 4. גיל 22-30 5. ראש של יזמות ופיתוח כי מדובר על פרויקט לטווח ארוך 6. רצון להתשלב במיזם חדש ולהיות חלק מרווחים שיגיעו בעתיד. פרטים בפרטי

Sany b

New member
../images/Emo41.gifלסטייג' בת"א../images/Emo41.gif

ברמניות עם מוסר עבודה גבוהה נסיון בעבודה בבר

למעלה