שירשור מקלחות לשבוע החדש

ליcות

New member
ואו זה עוד ממש רחוק מאיתנו..../images/Emo13.gif

אבל אענה בכל זאת על הבסיס: בבית יהיו 2 חדרי אמבטיה, ו 3 חדרי שירותים. חדר שירותים אחד בקומה למטה, כולל שירותים סטנדרטי, רחב ויפה. בחדר הורים תהיה כנראה אמבטיה פינתית, ללא סגירה, אולי וילונות יפים כי אני שונאת שמשפריץ ובטוח לא מקלחון, אם יהיה תקציב אז נעשה שם ג'קוזי. אף פעם לא היה לי אבל זה כזה כיף (וכמו שאני מכירה את עצמי אני בטח לא אשתמש בזה יותר מידי אבל זה פינוק אמיתי שאולי אפרגן לעצמי אם ישאר כסף) אולי גם נוכל לעשות אמבטיה מוגבהת.. זה מהמם, נחשוב על זה. באותה קומה יהיה חדר אמבטיה לילדים שתכלול אמבטיה סטנדרטית רגילה, שוב סגירה עם וילון בלבד. לגבי השירותים - בעלי מאוד רוצה שירותים שהניאגרה נמצאת בפנים בתוך הקיר, כך שרואים רק את השירותים עצמם - ללא רגל וללא ניאגרה. זה יפה, השאלה מה המחיר.. ארונות - יהיו בשני חדרי האמבטיה, כהים - אני מאוד אוהבת עץ כהה (זה נקרא ונגה?). אהבתי את הרעיון שלך לגבי ארונות שקועים.. נשמע מאוד מרווח. כיור אני רוצה בולט אבל זה תלוי בתקציב. מה שבטוח הכיור יהיה רחב ולא צר ועגול, עם קצת משטח בצדדים. חיפוי וצבע עוד לא חשבתי על זה, בבוא בעת אלך להתרשם ואז נחליט. בקיצור, כלום עוד לא סגור כי יש לנו עוד זמן לזה, אבל אני מתה כבר להתחיל לבחור כיורים, חיפוי וצבע
.

איריסג

New member
ג'קוזי - תשאירי לחופשה רומנטית

בצימר. חבל על הכסף. תאמיני לי... יש לי כמה זוגות חברים שממש מקללים את הרגע שהם השקיעו בזה כסף. ... וב 12 שנה שהבית עומד - הם השתמשו בג'קוזי אולי פעמיים. לגבי אסלה נסתרת - לכו על זה. ההפרש בעליויות הוא לא גדול. אנחנו בהתחלה חשבנו שזה סיפור לא נורמלי אם מתקלקל משהו (דרור חשב שצריך לשבור קרמיקות ועניינים) - ואז הסתבר שמאחורי המכסה של הלחצנים יש פתח שירות שדרכו שולפים בלי בעיה את כל המנגנונים אם משהו נשבר או דורש החלפה. כל הסיפור של מנגנון נסתר הוא באזור ה 800-1000 ש"ח. (אלא אם כן את לוקחת את הלחצנים היוקרתיים מאד , בסדרות הסופר יקרות של "גרוהה" - זה יכול גם להגיע ל 3000 (שלושת אלפים) ש"ח לפאנל לחצנים. ברור לך שכשהיינו בתערוכת בילדינג, מה שהכי מצא חן בעיני (לפני שידעתי מחיר) זה הסדרה הזו, נכון???

ליcות

New member
../images/Emo6.gif גם אני מתאהבת בהכי יקר תמיד..

בעלי אומר שיש לי מגנט לדברים האלו - אם זה יקר, אני שם! זה בעיה..
. טוב לדעת שהסיפור של השירותים לא נוראי, באמת שווה את ההשקעה, וגם מאוד קל לשטוף ככה את הרצפה כשאין רגל לשירותים
. לגבי הג'קוזי - זה סיפור יקר? ברור לי שלא אשתמש בזה הרבה, גם אמבטיות אני עושה רק פעם ב.. בד"כ רק מתקלחת רגיל (דוש). אבל אולי.. אני כל כך נהנית מזה. אם זה יקר מידד או דורש תחזוקה אני אוותר על זה וכמו שאמרת - נשמור את זה לחופשה בצימר (למרות שעם קטנה בת שנה ו 3 ועוד אחת בבטן זה נראה לי רחוק כל כך
).

איריסג

New member
לנו בכלל לא תהיה אמבטיה

רק מקלחון גדול ומפנק, וכשאני אומרת גדול אני מתכוונת ג ד ו ל - שני מטר רוחב, על מטר עומק, עם שני ספסלים בפנים, והיום הבנתי (בקורס עיצוב שלי...) שכדאי לעשות גם שני ראשי מקלחת - ודרור אמר לי "ברור"... - אז גם יהיו שני אינטרפוצים נפרדים... ג'קוזי לדעתי יכול להגיע לכמה אלפי שקלים. עזבי את זה, תאמיני לי.... יש מספיק מקומות שאפשר לנסוע אליהן גם עם הילדות שיש בהן ג'קוזי נהדר (חברים היו למשל בקיבוץ אורטל, ב"לה ביקתה" - יש שם לכל יחידה ג'קוזי ענק). חוץ מזה, וסליחה שאני שואלת שאלת כפירה (אולי זה כי אני עדיין נטולת ילדים) אבל למה אי אפשר לשים אותם אצל הסבתא / הדודה למשך יומיים??????????????

ליcות

New member
../images/Emo13.gif להיפרד ממנה ליומיים שלמים??

אני לא אשרוד את הגעגועים אליה
. מודה, קשה לי לשחרר.. אולי כי היא עדיין ממש תינוקת וקשורה אלי כל כך, אולי כי היא עדיין יונקת וגם - המשפחה גרה רחוק כך שבסביבה הקרובה אין לי בייביסיטר ליותר מכמה שעות ונאלצתי להתמודד בלי. אני עוד שוברת את הראש איפה לשים אותה כשאני אלד
. אגב אני גם חשבתי כמוך לפני שהיו לי ילדים
מסתבר שכמו שלהם קשה בלעדינו, לנו קשה לא פחות בלעדיהם..

ענתש

New member
התשובה היא כשיהיו לך ילדים תדעי ../images/Emo8.gif

גם אני חשבתי שמה הבעיה... אבל זו בעיה. לא של כל אחת, זה נכון. אבל הרבה אנשים (גם גברים) מוצאים את עצמם מתקשים להפרד מהילדים כי הם פשוט מתקשים. זה כואב מדיי בלב
אישית אני יכולה להגיד לך שנגה היתה נוסעת איתנו לכל מקום בעולם (נסעה הרבה לחו"ל הקטנה) עד גיל שנתיים בערך. ומאז שנולד ליאור (הוא כבר בן שנה וארבע) לא היינו בשום מקום בלעדיו. ואנחנו גם לא רוצים...

תמר36

New member
במקרה ביררתי ונאמר לי אחרת...

ראשית, עלות ההתקנה הכי זולה היא 800 ש"ח, בדרך כלל גובים 1200 ש"ח עבור אסלה. שנית, האסלה עולב בסביבות ה 1,500 ש"ח הכי זולה. בנוסף, להכניס את היד דרך הפתח זה ממש קשה וכמעט בלתי אפשרי (אפילו אני ניסיתי ולי יש ידיים דקות), צריך למשש שם כל מיני דברים. אנסטלטורים רבים המליצו לי לברוח מזה.דרך אגב, ישנן אסלות לא תלויות משודרגות יפייפיות. בהצלחה

איריסג

New member
במנגנונים שאנחנו ראינו

הפתח שירות רחב ונוח - וכל המנגנון נשלף החוצה בשניה וחצי. וחד משמעית ראינו אסלות עם מנגנון נסתר בפחות מ 1500 ש"ח. היתרון באסלות עם המנגנון הנסתר הוא כפול - זה גם תופס פחות מקום, וגם יותר קל לנקות מתחת לאסלה. אני משתגעת עכשיו בבית הנוכחי מהג'יפה שמצטברת לי על הרגל של האסלה.

ענתש

New member
אני מסכימה. כל מי ששם ג'קוזי בבית

שאני מכירה - לא משתמש בכלל בכלל.

Rשף

New member
../images/Emo45.gif גם אני

השתמשנו בג'קוזי פעמיים שלוש בשנתיים, בשימוש כזה מגעיל לראות מה שיוצא מהפתחים אחרי כמה חודשים...

fireman

New member
מקלחות אמבטיות וחדרי שירותים

נתחיל מהכמות....איך אומרים...יותר טובה האיכות מהכמות, חשוב למקם את חדרי האמבט והשירותים בצורה שתהיה יעילה ככל האפשר לשימוש בני הבית והאורחים, אני אישית הייתי נותן על כך דגש גם בתכנון וליצור מצב שבו כמה שפחות צנרת תסתובב בתוך הבית, מה שיכול להצמד לקיר חיצוני, שיצמד לקיר חיצוני, אצלי כל דבר שיש בו מים צמוד לקיר חיצוני.... אצלי בבית יש 2 חדרי אמבטיה שכוללים כיור, ארונות גדולים, באחד מהם יש מקלחון בלבד, בשני גם אמבט רגיל לחלוטין (ג'קוזי בתוך הבית זה לא זה) ואסלות. אני אישית אוהב משטחי שיש ולכן יש המון כאלה אצלי באמבטיות. מעבר לכך יש חדר שירותים נוסף "חבוי משהו" שמהווים שירותי אורחים בכניסה לבית, הם שם אבל לא יודעים שהם שם. לגבי הסגנון....אף פעם לא ידעתי לאפיין סגנונות ולכן לא הלכתי ללמוד אדריכלות\עיצוב פנים. האריחים בגוון בהיר, טקסטורת שיש, גרניט פורצלן מנוסר גם לרצפה וגם לקירות. ברצפה אריחים של 33X33 בפריסה של 45 מעלות על הקירות אריחים גדולים ומלבניים שעוטפים את כל קירות חדרי האמבט מהרצפה ועד לתקרה כשבגובה המשקוף 2 שורות פסיפס אבן טבעית יוצרים פס דקורטיבי. בכל אחד מחדרי האמבטיה, ארונות אמבטיה ענקיים, ממש ענקיים, רוחב של מעל 2 וחצי מטר שמכסים קיר שלם, מעליהם משטחי אבן קיסר אם אני לא טועה דגם 2300 (אני מתעצל לבדוק) עם כיורי מיטרני וברזי חמת. האמבטיה בהתקנה סטנדרטית לגבי וילונות....אצלי בבית רק וילונות תלויים, לא מסוגלים לסבול סגירות של זכוכית, אמנם זה פחות יפה אבל כשיש בבית אנשים שסובלים מקלסטרופוביה, המקלחון עם דלת זכוכית זה לא הדבר האופטימלי. וילון גם אפשר להחליף כל הזמן ו"לרענן" את מראה האמבט לגבי מראות....מראות ענקיות, כמה שיותר גדול יותר טוב (אבל אל תשכחו שצריך גם לנקות)
תמונות בהמשך הערב

fireman

New member
הבטחתי תמונות נכון?

אז ככה: ארון אמבטיה + מראה - פנל מטבחים משטח - אבן קיסר סדרת נטורל דגם 2200 ברזים - סדרת רותם "חמת" אריחים ופסיפסים - נגב קרמיקה אמבטיה - אקרילית מתוצרת ויטרה

fireman

New member
תמונה 3

הפוגות נראות שחורות בגלל השטיפה....המים מכהים אותן

fireman

New member
תמונה 4 ואחרונה

אריחים עד לגובה התקרה, לדעתי הדבר הכי חכם ונכון לעשות באמבטיות

Rשף

New member
למה אריחים עד התקרה ?

עשינו אריחים עד התקרה בבית הראשון שלנו, מאד חיינו בבתים שכורים עם אריחים רק באזור המושפרץ בגובה 2 מטר בערך. לא ראיתי הבדל, ומדובר על בתים שעומדים כבר שנים לא מעטות.

דנה A

New member
מאוד יפה,ושאלה לגבי אריחים/צביעה באמבטיה

חשבתי בחדרי הרחצה ושירותים אורחים, לשלב קרמיקות היכן שחייבים וצביעה, אפקטים שונים בצביעה/טיח צבעוני (עוד לא למדתי את התחום) באזורים שבהם ניתן האם זה בעייתי ברמת האיוורור, רטיבות וכדומה? ועד כמה?

fireman

New member
אין עם זה שום בעיה

הימים בהם ניתן היה לצבוע אמבטיות בצבעי סיד בלבד הלכו חלפו להם מהעולם מאז שנולד הצבע האקרילי שיש לו את התכונות העמידות של הצבע הפלסטי האיום והנורא ואת תכונת ה"נשימה" שיש לצבע הסיד... לכן ניתן לצבוע איתו גם מקלחות וחדרים רטובים ובכלל ובכל צבע שתרצי לגוון אותו. לגבי טייח צבעוני אין שום בעיה לדעתי כאשר משתמשים בטייח שמיועד לחוץ הבית מאחר והוא כזה המיועד להיות עמיד בפנים מים שמש גשם ולחות....אבל חשוב לזכור שמגוון הצבעים בטייח צבעוני לחוץ הוא דיי מוגבל עד כמה שזכור לי לגבי הצבע אני בטוח ב100%, לגבי הטייח הצבעוני (שליכט צבעוני) כדאי לקבל חו"ד נוספת בפורום 342....לי אישית אין ניסיון עם טייח צבעוני, הבית שלי בנוי באבן

ענתש

New member
עבודה יפה ותמונות יפות ../images/Emo13.gif

אני קצת פחות אוהבת את הצבע אבל זה בגלל שהבית שאני גרה בו היום מעוצב ככה וזה קצת נמאס לי...

למעלה