שירשור פרק 24

idodo cohen

New member
ואו, ספיר

היה נראה כאילו ניסית להתאבד, או מינימום לפגוע בעצמך. ממש נדהמתי, כי עשית את התפקיד מצוין.. זה לא היה אמור להיות פגיעה בעצמך?

חחחחח רגע רגע רגע.. סדר!

קודם כל תוודדה!! ומה שקרה זה ככה: אני ניסיתי לחבר את הצינור שהיה מחובר לעציץ למערכת ההשקיה ואז העציץ נפל עליי.. לא אני ולא יעל עשינו את זה בכוונה... חחח אבל תכלס יכול היה להיות מגניב אם יעל היתה מנסה להתאבד.. לא ככה?...:)

shirel 1211

New member
לא../images/Emo70.gif

אם יעל הייתה מנסה להתאבד ומצליחה את לא היית ממשיכה בסדרה
מה, את לא שמחה מכך שאת משתפפת סדרה הזו

Refael30

New member
אם מה שאמרת,היה קורה ...!

הייתי אני מתאבד :),כבר קרה שניסיתי להתאבד לפני שנה בגלל בעיות בחברה... כימעט הלך לי,אבל אז החיו אותי לתיחחה בביה"ח במהירות הבזק ...

ששיושש

New member
חחחחחחחחחח בטחחח קצת אקשן..!

גלי לנו מה יהיה בסוף.!? ההורים של יעל יחזרו או משהו??

idodo cohen

New member
היה מגניב מאוד!

כל עוד היית ניצלת וכל זה (וגם אם לא), לטעמי התאבדות מצד הדמות שלך היה יכול להיות דבר טוב מאוד וחזק בסדרה. הכי אמיתי שיש, גם אם זה לא בכל בית (כמובן). בכל אופן, תודה שהסברת, כי באמת שלא הבנו מה קרה שם.

LuLiLoPiLaTo1

New member
כן? טוב כי אני פירשתי את זה אחרת

זה היה נראה ככה כי זה היה אחרי הריב עם ההורים שלה

אוקיי תמסרי ..../images/Emo6.gif

ממני לתסריטאי שלכם שהוא לא יודע להעביר מסרים כמו שצריך..
אבל תהני... בכאילו שתהנה

חמוטלוש

New member
חחח כן אבל....

זה קצת מוגזם להתאבד בגלל שניי הורים מזדיינים שמתגרשים ובכלל הורגים כוכב בסידרה רק מתי שהוא עוזב את הסידרה לא הורגים שחקן סתם...

ששיושש

New member
../images/Emo9.gifאאהה וואללהה!?

לא עשית את זה בכוונה או משהוו.!? ייאאא.. חחחחחחחחחחח

חמוטלוש

New member
ספירוש!!!

בואי אני יגיד לך משהו אבל לא כדי להעליב זה היה דיי צולע כאילו גם האיפור של זה לא היה משהו אבל את היית אחלה

חחח תתוודההה!!

אמממ לא התכוונתי שהיא תמות חלילה.. רק שתנסה..ושתינצל... זה נראה לי מאוד מתאים לדמות... אבל שתמשיך לשחק בסדרה!! חחחחח ואני לא מגלה מה יהיה בסוף... כי מה הטעם?? זה סתם יהרוס לכם... :)

למעלה