שירשור "קו לחיים" לכאן !!!!!!!

ZeusMan

New member
../images/Emo41.gif שירשור "קו לחיים" לכאן !!!!!!!

אני הייתי מה איתכם ? הגעתי הישר מהקיבוץ בנגב לחזות בסצנה היפה של הרגאיי הישראלי... במילה אחת, אהבתי !!! אירגון מצוין, שומר בכניסה מצחיק ומשועמם למישעי, EXקלוסיב שיר חדש של נועה פארן, הופעות ענקיות (פספסתי את איאם והתיקווה, בכל זאת עובדים עוד היום אצלנו בקיבוץ בנגב...) קנגרו הפציצו ברמות !!! טראבין נתנו אחלה וייב, היה צפוץ בטירוף, לא היה מקום להשתעל, האלכוהול היה יקר ברמות אבל הבנתי שככה זה בת"א, היו לא מעט אנשים יפים בקהל ועל הבמה, ראסטות צוהלות והמון המון אהבה !~! FULL ריספקט לכל מי שהיה וכמובן למי שאירגן שיהיה... אני לא אשכח לכם את זה !!!

s h i d a n

New member
מרוב הרכבים אני לא זוכר כלום, חחח

היה מטורף ברמות שאי אפשר לתאר אפילו!!!! ריספקט להילה ויונתן וכשף וכל מי שאירגן את העיניינים!!! איאם, קנגרו, התקווה 6: כל פעם אתם הורסים לי את הגרון מחדש פשוט שווה כל שניה שרואים אתכם על הבמה, מדהים פשוט מדהים כל פעם שאתם עולים לבמה, זה מין טראנס כזה!!! לכל האמ סיז שהיו: נועה פראן, פישי, אקסום ומוקי: ריספקט, כל אחד ממכם העלה את הוייבז יותר ממה שהוא כבר היה!!! סיוון ויסמן: לא בסדר שזה פעם ראשונה שאני שומע אתכם...סאונד מיוחד ויש עתיד ללא ספק, תופיעו בת"א יותר שנכיר יותר ת'שירים, המילים, והסגנון. לכל הסאונדים: אין מה להגיד חוץ מתודה!!! תודה על כל דאנס ודאנס שאתם משתתפים בו. לכל הקהל: עשיתם מצווה שתרמתם לילדים, חוץ מזה שבאתם להנות! ריספקט וכבוד!! ללהקה שלי, טראבין: אני אצטרך לאמר את זה שוב: אתם פשוט מגשימים לי חלום!!!!

../images/Emo13.gif../images/Emo47.gif

כן גם לי יש קצת בלאגן בראש עכשיו. :] מחר אני אזכר ואדע בדיוק איפה הייתי ומה עשיתי
בכלמקרה, כבוד על האירוע המטורף הזה שעשיתם, בין הדברים היותר יפים שהייתי בהם. [אגב יעל, חיפשתי אותך ולא מצאתי.] תודה ומקווה שהאירוע השיג את המטרה.

טובא

New member
היה מ-ט-ו-ר-ף!!!

אחלה הופעות כולם הפציצו אחד אחד...הסאונדים היו ממש טובים.ממש נהנתי. אני חושב שהיה אירוע מוצלח בסך הכול ואני גם מקווה שהמטרה הושגה בסופו של דבר כי זה הכי חשוב בעצם. דרך אגב:סוף סוף הבומבוקלאט בזק התקינו לי אינטרנט בבית

ZeusMan

New member
היית הכי מצחיק בערב...

אתה מצחיקול אבל ברמות טובא... למרות שלא הבינו מילה ממה ששרת, השורה האחרונה בנאדם, הקפיצה את כל הקהל מקומת הקרקע עד לקומה הראשונה ובחזרה... ובכלל קנגרו שרפו לגמרי !!!

טובא

New member
הבומבוקלט סאונדמן הוריד לי את

המקרופון בטעות בבחוץ והגביר אותו במוניטורים שעל הבמה הוהבין את זה רק בשורה האחרונה שלי... לא נורא היה וויקיד!!!

Carcass

New member
היה סבבה לגמרי...

השוס היה המיקס של יוניטי סאונד ושימי תבורי,ללא ספק.

ZeusMan

New member
כאדם סקרן...

מאוד עניינו אותי הדברים הבאים : 1. מי ניזכר להדליק את המאוררים ? 2. איך קוראים לסאונדמן המבוגר מבין השניים ? 3. מי היה הבחור שעשה קולות עם ארמגדון ? 4. למה במסיבת רגאיי יש דילר
? 5. איפה אפשר לשמוע עוד מסיוון ? ולמה תומר יוסף לא הגיע ?

טובא

New member
אני מאמין שהשאלות האלה

מעניינות את כולנו. ולכן,מי שיענה נכונה על התשובות בסדר כרונולוגי יקבל לבטח צ'ופר מעניין

הלו :)

1. למי זה משנה? העיקר שהדליקו! היה חםםםםם :) 2. וואלה אין לי שמץ, אבל הסאונד היה על הפנים. הדפק היחיד באירוע לדעתי. 3. יש מצב שאתה מדבר על אם.סי. סמיילי המקסים מכולם? :) 4. היה דילר? 5. ממ רוצה ת'טלפון שלה? חחח ובקשר לתומר יוסף - זה די ארוך. אם בא לך, דבר איתי במסרים או בפלאפון או באייסיקיו או במשהו :) היה ענק!

yaarasta

New member
תשובות

1. הילה הדליקה אותם 2. אלעד 3. סמיילי מלהקת איאם נתן MC לארמגדון 4. לא היה שום דילר, ואם היה אני נעתב שהוא לא בא אליי
5. סיון ויצמן מוציע סינגל עוד מעט 6. תומר יוסף תקלט במסיבה בבית עובד אתמול ולמה לא באת להגיד שלום יא מניאק?
-יער

ZeusMan

New member
יא מאן !!

שמע ניראת לי עצבני קצת או מתוח מאוד לכן לא מצאתי את הרגע מתאים... ניכנסו בך במדרגות שהיו עמוסות אנשים כשעלית במדרגות, הלכת עם פליירים וקופסאות קרטון איך שניכנסת, פשוט ניראת לי חסר בזמן... אבל מה שכן, זה יותר מעניין שאני מכיר אנשים שעוברים לידי ולהם אין שמץ מי אני...
ראיתי את גיל וגור הולכים הלוך ושוב לפני העליה להופעה (מתוחים לפני העליה הא חבובים ?!!) אם אני לא טועה זיהיתי עוד כמה שכותבים בפורום כמו את כשף(אם אני לא טועה), אריאל מ-YESAYA,טובא וארז מקנגרו... גור, כנ"ל

yaarasta

New member
עזובת'ך, שיידי, סתם פלצן... ../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

את האמת, שפשוט הגעתי באיחור, והייתי צריך לארגן את העמדת דיסקים זריז, לפני שכל האנשים הגיעו..... אבל אח"כ היה לי זמן לרקוד, להכיר אנשים, להנות, ועוד כלמיני דברים.... תבוא בפעם הבא ותגיד: "my name is ZEUS. and if u dun gimme nah respest i'll shuv a LIGHT-BOLT up ya ass!" יודע מאיזה סרט זה? --יער

ZeusMan

New member
אם היה לי שקל בכל פעם ששאלו אותי

את השאלה הזו הייתה לי חוות שיקמים משלי...
בגדול התרגשתי כמו ילד בן 5 כי זו הפעם הראשונה שלי בת"א במסיבה כזו... בפעם הבאה אני מבטיח לאגור אומץ ולומר HEY...

yaarasta

New member
פעם ראשונה, ועוד בכזה ארוע?!

מקווה שהסטנדרטים שלך לא התקבעו, אח שלי!!! המלצות לשבועיים הקרובים: מחר בבארבי או בחוות הברבור, יום שבת הבא סוליקו בברזילי, ושבת אחרי זה רודבוי בקפה ברזילי... בקשר להופעות, אתה צריך לברר... -יער

למעלה