שירשור שאלות ודיעות

עמי 2222

New member
יש לי כמה שאלות

1. בת כמה מיקי באמת? היא נראית אמא של ג'ני. 2. האם היה בין שפרה לרנין משהו בחדר? כי כשהן יצאו מהחדר שפרה אמרה לכולם שיש לה משהו להודיע ושזה קרה והיה, ורנין אישרה זאת. למה היתה הכוונה? 3. לגבי נעמה, מי זה צביקה ומי זה עידן? מי זה באמת בעלה? לא מובן. מי הם שניהם? 4. מה עבר על איתי לפני התוכנית? דיברו שעבר עליו משהו. מה? תודה

sarit115

New member
כשאין תבלינים באוכל...../images/Emo71.gif

אז אין טעם ומאוד משעמם...אז כשאין מזרחים בבית יהיה מה זה משעמם וטפל (סליחה על הדקדוק אם יש)... לכן חייבים להבין שאם יסלקו את המזרחיים אז כל השאר ישעממו אותנו כי בעצם הדבר הכי טוב שהם יודעים לעשות ..זה ללכלך על שהחברים שלהם...כן.. על החברים...חוץ מצבר, לאון ואולי שפרה.... ה-
שלי שצריך טעם בחיים, וזה אומר המזרחים

כריסטין

New member
האח הגדול ב-HOT ? @#@

שלום , האם האח הגדול נצפה בערוץ 20 רק בממיר הדיגיטלי בלבד או שאפשר לקלוט אותו בHOT עם ממיר אנלוגי? תודה

omer719

New member
../images/Emo41.gif שירשור שאלות ודיעות ../images/Emo41.gif

רוצים לשאול משהו? בקשר לשידורים, משהו שאתם לא בטוחים בו, בחוקי האח? רוצים להביע את דעתכם על משהו כללי?(לא על משהו שקרה עכשיו בוילה לזה יש שירשור משלו
) זה המקום בשבילכם! שרשרו לכאן

sarit115

New member
ערן הרמבו ../images/Emo195.gif

מעצבן הערן הזה...היה בג'ונגל ..הרג ואכל חיות כדי לשרוד...איזה פאקינג ג'ונגל זה היה
ואיך הגעתה לשם ולמה
עבר עליו טראומות ברמות כל כך גבוהות..אי אפשר לתאר...חלאס כמה אפשר לשמוע אותו
שיקום איזה דייר של הבית ויגיד לו סתום כבר..הסיפורים שלך הם חרטות ועדיף לך לשתוק כדי לשמור קצת על כבודך עם נשאר משהוא... איזה שוויצר ברמות גבוהות ...עולה לי על העצבים גם עם הקול וגם לראות את גופו המעוות..אין לו צורה

AlexH26

New member
נשנש שמלא בכלום. ממציא סיפורים שלא היו ולא

נבראו. הוא גם אמר שהוא הייטקיסט. הסירו דאגה מלבכם. הבנאדם מעולם לא עבד בהייטק. כל טמבל שנוגע היום במחשב קורא לעצמו הייטקיסט. הוא סיים תואר בחדר כושר כנראה זה המקום היחיד שהוא מבלה בו

כבשה200

New member
למה סתם להנפיץ? הרי כתוב היום שהמשרה

שלו בness בסכנה. חברה מאוד מכובדת לעבוד בה לכל הדיעות

AlexH26

New member
NESS היא חברת אאוטסורס ../images/Emo6.gif

כל מי שלא מתקבלים לעבודה רגילה הולכים לעבוד בה. הוא למעשה עובד אצל קבלן. זו חברה קבלנית. סתם כדי שתדעו לידע כללי מה זה NESS. זה לא גוגל ולא מייקרוסופט.

AlexH26

New member
זה אומר שהוא לא התקבל לשום חברה רצינית

אחרת אז הלך לעבוד באאוט סורס, שזה עבודת קבלנות כזו. הולכים מחברה לחברה ועושים עבודות שחורות. הקיצר שיפסיק לתפוס תחת ההייטקיסט המתחזה שלנו. הוא לא סטרט אפסית ולא שום דבר. סתם אחד שסיים בטח מכללה ויש לו נייד וחושב את עצמו ליותר ממה שהוא באמת.

קפרי

New member
כאילו ומה אחרים? מה אתם רוצים ממנו מסכן,

הוא חתיך להרבה דיעות, הוא היה קרבי בצבא ויש להעריך זאת, הוא טייל בעולם ויש לו ראש פתוח והוא מדבר מאוד יפה. האם עינב יותר טוב עם ההמוניות שלה? לנהל חנות ולהגיד שהיא הכי סקסית כשהיא לא לכל הדיעות טוב יותר? האם לעבוד בחוות סוסים יותר נחשב? ולהיות קבלן שיפוצים ולדבר שטויות כל היום כמו צ'חצ''ח? הבחור מסכן עדיין צעיר, מותר לו לחשוב על עצמו כי אפילו מיקי החליטה להגיד בתחילת התוכנית שהיא הכי יפה וכו' וכו' אז מה הבעיה עם הצעיר הזה שהוא מתאים בדיוק לחבר'ה שם וכראיה לא מועמד להדחה (חשבתם שהוא בכל זאת ברמה קצת יותר מהאחרים? )

א ו ר3

New member
הכל פוזה

ערן מזכיר לי איזה תיכוניסט מתלהב גם בהתנהגות ובפוזה שלו ... מנסה להרשים את כולם עם הסיפורים שלו, בקיצור מרוכז בעצמו לא סובלת אנשים כאלה

שהחיינו

New member
הפרוסמות באתר של האח הגדול

אני עוקב אחרי התוכנית באתר של קשת. יש שם פרסומת חדשה לאיזה סרט של אל פאצינו. ואני לא מוצא שום מקום לנטרל את ההשמעה של הפירסמת הזאת! וזה לא מפסיק!!! מה אתם עושים?? איך סותמים לפרסומת הזאת את הפה???????

צודק..

בהתחלה לא הבנתי מאיפה זה בא.. כי היו לי כמה דפדפנים פתוחים.. אז התחלתי לסגור אחד אחרי השני כדי לדעת מאיפה זה בא. באמת אי אפשר להפסיק את זה, רק אם סוגרים את הדפדפן.

יניבל1

New member
סקר קאלט

האם יש יש משפטי/שירי קאלט של הדמויות באח הגדול שכל כך תפסו אתכם שאתם משתמשים בהם גם בחוץ?

יניבל1

New member
בקשר אלי

אני בבית מדי כשממש משעמם נוהג לשיר את שיר "אשר! אני אשר תמיד!" אה כן וכשאני מדבר עם נניח חבר מהקורס פסיכומטרי ורוצה להסביר לו שיש בו משהו שיכול ליהות בעייתי לסביבה אז אני עושה לו "אתה מכוון לעצמך כל הזמן חצים" (במבטא מזרחי גרוע) , הוא לא מבין מה אני רוצה ממנו .

למעלה