שירשור שאלות ודיעות

בחרו כבר את הדייר הנוסף לוילה???

מישהו יודע אם כבר בחרו דייר נוסף? ומתי הוא ייכנס?

oneboy1

New member
באיחור- מה כל הסיפור הזה על המנשנש ? עזרה

מתנצל על האיחור בשאלה לצערי אני גם אדם עובד, ולא יכול לצפות בשידורים 24 שעות ביממה אני משלים חסרים דרך הפורום כאן כבר יום וחצי נדמה לי מזכירים כאן את המילה "מנשנש" , אבל לא הצלחתי להבין בדיוק מאיפוא זה בא ועל מי (ערן?) האם כוונתכם ב"מנשנש" ??? ......מאיפוא המילה הזאת בכלל הגיעה ? תודה מראש ............................. ובאותה הזדמנות עוד משהו לגבי ערן- כשאני רואה את פרצופו ושיניו השחורות, הוא וקרן בלעו אחד את השני עד השקדים, האם הוא ציחצח שיניים קודם לכן לפחות? אני מריח את הבל הפה שלו עד לכאן ........................... עירום- אני חושב שאם חלק מהבנים היו לובשים מידי פעם חולצות.... הם היו יותר סקסיים ואטרקטיבביים מכיוון שהם כל הזמן מסתוובבים עירומים למחצה, המראה שלהם נהיה "רגיל" ולא מיוחד אני חושב שאם מישהו היה לובש עד עכשיו חולצה ומוריד אותה בפעם הראשונה, זה היה יותר מעניין ו"וואוו" כנ"ל לגבי הבנות- יותר מידי חשיפה פיזית, פחות מסקרן ומושך כשהכל גלוי ופרוש לנגד העיניים, הדמיון והפנטזיות מתים

הבגדים שהם לובשים שלהם או מההפקה

לעתים אני תוהה האם אשר או יוסי התלבשו לבד או שעזרו להם מההפקה כנ"ל לגבי חלק מהבנות כמו ג'ני-עינב נראה לי שקצת עזרו להם לבחור בגדים בכדי להראות נורמלי או להתבלט כמו עינב --ייש מצב???

קפרי

New member
שי מזרחי ועושה אקשן בניהול ובתככים כדברי

הצופים, רנין עושה לא מעט בלאגאנים, אשר מזרחי משעמם לאלל'ה, יש תבלינים הורגים, כמו כמון כשאני רוצה להסוות טעם של אוכל, אני שמה כמות והטעם הרע "מתכסה" חוץ מזה באמת, יש המון דרכים לעשות עניין בלי להיות תת רמה וברברי.

תשובות..

1. מיקי בת 31, באמת. 2. אף אחד לא יודע, אבל ארז טל אמר אתמול שהיום יראו מה היה שם בחדר. 3. לפי מה שהבנתי, אז עידן זה הבעל וצביקה.. אין לי מושג. 4. לא יודע.

למעלה