שירשור שאלות.. ותשובות

• פותח הנושא sivlz
  • פורסם בתאריך

always be me mc

New member
תשובה:

אני לא ממש רואה פפר דניס אבל גם אני דיי בטוחה שזה שידור נוסף
באשר לסדרה עצמה: הסדרה שודרה בארה"ב ב-2006 ויש לה רק עונה אחת אז כנראה שהיא לא הצליחה משהו
אחח קומדיות הן עולם קשה

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifנכון, זה דווקא נחמד

ראיתי את זה פעם כששידרו את זה בימי שלישי (בזמן של קייל XY) ועכשיו אני רואה את השידורים החוזרים כשאני קמה בזמן.

aviGODFATHER

New member
אמי 2007...

למה הוא לא משודר לייב? כבר שנים שהורגלנו לראות את זה ככה, למה הולכים אחורה פתאום? מישהו מכיר איזה ערוץ מכל הערוצים הבינלאומיים חסרי-התועלת שעלול לשדר את האמי?

always be me mc

New member
טקס האמי ישודר בהוט 3

כשהוא ערוך ומתורגם ביום שבת הזה בשעה: 20:27 אז לא הולכים אחורה. נראה שהערוץ ממשיך לשדר טקסים מסוג אלו
באשר ללמה הוא לא משודר לייב אז תשובה פשוטה: כי רוצים לשדר אותו מתורגם ותרגום אי אפשר לעשות מיד כשהמילים צצות על המסך בלייב(זה בלתי אפשרי האמת) אלא צריך לקחת זמן ולתרגם יפה יפה כל מילה ומילה וכל בדיחה ובדיחה (וכן לצערי אני אומרת את זה מנסיון
) אז נא לא למהר לשפוט את הוט 3
ואם אתה רוצה עוד מהטקס אז תמיד משדרים ב-E על השטיח האדום לפני הטקס ואחרי אבל אז נראה לי מראיינים את הזוכים אז זהירות

aviGODFATHER

New member
יש אנשים שיודעים אנגלית...

השידור בלייב לא בא במקום השידור הערוך והמתורגם, ואני מעדיף לראות שידור ישיר מאשר שידור מתורגם כמעט שבוע אחרי... ואנחנו כן הולכים אחורה כי בד"כ יש גם שידור ישיר וגם שידור מתורגם מאוחר יותר, הקהל צריך לקבל את זכות הבחירה. הם גם יכלו לעשות את זה בתשלום כמו הכדורגל ולעשות קופה קטנה על זה (אני יודע שאני הייתי משלם 10-20 ש"ח כדי לראות את זה לייב). זה גם מדהים שאף ערוץ מבערך 40 ערוצים זרים שיש ביס לא משדר את הטקס (בדקתי אחד-אחד). אגב, פעם השידור המתורגם היה יום אחרי, מה קרה הפעם? (או שאני מתבלבל עם האוסקר, ואם כן - למה אוסקר כן ואמי לא?). בכל מקרה, כמעט שבוע זאת הגזמה פרועה. לא צריך לקחת שבוע בשביל לתרגם איזה 3 שעות (אני מדבר מנסיון - אני מתרגם בעצמי, ואני יכול לתרגם את זה בעצמי מספיק מהר כדי שזה יהיה מוכן לשידור למחרת, אז אני די בטוח שאם מחלקים את העבודה בין כמה מתרגמים זאת ממש לא בעיה). השידור של E "מהשטיח" או איך שהם לא קוראים לזה הפעם, ממש לא מעניין. למה צריך להיות לי אכפת מי עיצב להיא את השמלה, מי תפר להוא את החור בגרב או כמה משפחות של סנאים נמצאים על השמלה הזאת? מעניין לי את התחת. (ומידע שהגיע זה עתה: התחת שלי כרגע קם והעביר ערוץ). אני מקווה שיהיה אפשר להוריד את זה מהאינטרנט מחר, בד"כ לא מעלים דברים כאלה לאינטרנט. Go Sopranos!

YaEl 15

New member
אני כ"כ מסכימה איתך !

האופן שבו כל העניין עם האמי מתנהל פה השנה ממש לא בסדר. ואתה גם צודק לגביי E ישבתי שם, בערך חצי שעה, והקשבתי לבירבורים שלהם. בהתחלה הם דיברו על בטי המכוערת, ואז על גיבורים, ואז שוב, על בטי המכוערת, והכל מלווה בפרשנות מפגרת של כמה פאקצות מעצנות. למי איכפת???!!? מי בכלל צריך את השידור הזה? מי רוצה לדעת על השמלה של ג'ניפר לופז, ועל קרם הידיים שהולך השנה בהוליווד, ויגרום לי להיות הכי "שיקית" בעולם, ועל מי עיצב את השמלה של כל אחד ממנחות האמי... הם מורידים את רמת האירוע. מעצבן. מעצבן כ"כ.

always be me mc

New member
את תמיד אנטי... למה זה?

ואת לא אוהבת את הברבורים אבל אני כן אז תרגיעי

YaEl 15

New member
אני אוהבת את השידור מהשטיח, גליה,

אבל הם דיברו במשך שעתיים (!!) על עצמם, מנחים מE, אלה שאמורים, לראיין את הכוכבים. שעתיים (!!) לא עם השחקנים, אלא על השחקנים, ובצורה שיטחית ולא מעניינת.

always be me mc

New member
שעתיים?? את בטוחה?

מוזר, בפעם האחרונה שראיתי(לפני איזו שנה.. שנתיים אולי), הם לא עשו כך מה אני אגיד לך יעל... צר לי שסבלת, אני אדבר עם האנשים שלי
ונקווה שהתקרית המצערת לא תחזור על עצמה

always be me mc

New member
אוקי אז ...

"השידור בלייב לא בא במקום השידור הערוך והמתורגם" מן הסתם חח ואם אתה מעדיף שידור ישיר אז חבוב אתה בערוץ הלא נכון כי הוט 3 תמיד יתרגמו ואני לא חושבת שזה דבר רע.. כי אחרי הכל יש להזכיר שזה ערוץ ישראלי וזה מה שמבדיל בינינו וערוצים אחרים שהוא בכלל מתרגם לנו(ולדעתי יפה להם לעשות כך), חוץ מזה שים לב שגם בערוצים אחרים אין את הטקס לייב(לא ב-E ולא בסטאר) אז לדעתי אי אפשר לטעון נגד הערוץ שעושה לך טובה ומביא לך את הטקס בכלל. אז מה אם זה קצת באיחור.. אפשר לחשוב כאילו עברה שנה מאז הטקס
זה שאתה לא אוהב את זה זו כבר בעיה שלך שאתה צריך למצוא לה פתרון אבל להאשים את הערוץ שמוצא פתרון להרבה אנשים שלא יודעים טוב אנגלית? נו באמת. הוא לא חייב לך כלום. ואתה יודע מה ההבדל בין האמי לאוסקר? מן הסתם כי האוסקר הוא פרס הרבה אבל הרבה יותר נחשב אז הרבה אנשים מצפים לו ואם הרבה אנשים מצפים לו אז מן הסתם יעשה מאמץ להביא אותו מהר יותר
ונו ראית? אם יס לא משדרים תטקס זה מקום להגיד תודה להוט שבכלל מביאים אותו. ושוב אז לוקח שבוע. סוף העולם לא יגמר אתה יודע, ואתה יודע שזה לא רק תירגום, זו גם מציאת משבצת בלוח השידורים כדי לשדר את התוכנית(כי מה אתה באמת מוכן להסתכן בלעצבן צופים קבועים בערוץ???) אז יש יותר מכתוביות להתעסק בהן. ואתה יודע גם אם הוט 3 יכלו לתרגם תוך לילה אני לא חושבת שהם צריכים להיכנע לגחמות של האדם המיידי, הם לא אלו שצריכים לתרגם יותר מוקדם, זה אתם שצריכים להירגע ולהבין שלא הכל צריך להיות מוגש על מגש של כסף וללמוד את המושג סבלנות. ואותי דווקא השידור מהשטיח כן מעניין אבל זה עניין של טעם כמובן

aviGODFATHER

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

אז על אותו העיקרון, למה שמשחקי ספורט לא ישודרו שבוע אחרי? למה שלא יתרגמו את CNN וישדרו לנו את החדשות שבוע אחרי? למה ערוצי הספורט והחדשות כן צריכים להיכנע ל"גחמות של האדם המיידי"? אנחנו במאה ה-21, והורגלנו לקבל אירועים חשובים (וגם לא חשובים) בלייב. את אומרת: "זה שאתה לא אוהב את זה זו כבר בעיה שלך שאתה צריך למצוא לה פתרון אבל להאשים את הערוץ שמוצא פתרון להרבה אנשים שלא יודעים טוב אנגלית? נו באמת. הוא לא חייב לך כלום." אני מבקש מהערוץ שיתחשבו בשני סוגי האנשים - גם כאלה שמבינים אנגלית וגם כאלה שלא (בנוסף, יש כאלו שלא מבינים אנגלית אבל כן רוצים לראות את הטקס במיידית. אני די בטוח שהם יקלטו מי זוכה בכל פרס גם בלי הכתוביות). אני לא מתעצבן על זה שמשדרים את זה עם תרגום, אני מתעצבן על זה שלא משדרים את זה לייב. אם היו משדרים את זה בשני הדרכים, כולם היו מרוויחים, ובאמת לא ברור לי על מה כאן הוויכוח שלך... וברור שהערוץ לא חייב לי כלום, זאת תגובה ממש טיפשית. אם הערוץ יפסיק לשדר את אחת התכניות שאת צופה בהן ואת תביעי מחאה כאן, נראה לך נורמלי שאני אומר לך "הערוץ לא חייב לך כלום"? ואם נרד לגופו של עניין, הערוץ כן חייב לי כי אני משלם כסף כדי לקבל אותו, וטקס האמי זה דבר שהורגלנו לראות לייב בערוץ (זה שודר לייב בשש השנים האחרונות). בנוגע למשבצת השידור, באמת הצחקת אותי. מה משודר בערוץ3 ב-2 בלילה? זה ממש פח הזבל של הטלוויזיה. ובכל מקרה, אף אחד לא מרים טלפון למשרדים של ערוץ 3 ומודיע להם "פתחו FOX, יש עכשיו את האמי!". הם יודעים על זה מראש (כמה חודשים מראש), אז יש להם מספיק זמן בשביל לתכנן את לוח השידורים שלהם. בקשר לאוסקר - זאת אולי דעתך, אני אישית מתעניין יותר באמי. אחרי הכל, רוב הסרטים שמוצגים בטקס האוסקר הם חדשים מדי מכדי שנכיר אותם. באמי, לעומת זאת, יש עשרות תכניות ואין מישהו שלא מכיר לפחות כמה מהן. אני מסכים איתך שהאוסקר יותר נחשב ליותר חשוב והוא יותר נצפה, אבל אין ספק שלטקס האמי יש קהל צופים מכובד שדורש שידור לייב (ושוב אקביל את זה לכדורגל - ברור שגמר המונדיאל יותר חשוב מאחד המשחקים של בית"ר, אבל האם זה אומר שאת המשחק של בית"ר צריך לשדר שבוע אחרי?) מזל שבאמת העלו את זה לאינטרנט וראיתי את זה בדיליי של קצת פחות מיום. הסופרנוס לקחו :)

always be me mc

New member
הנה זה מתחיל שוב...../images/Emo58.gif לזוכה מעלי

אני בטוחה שיש כמה טענות טובות פה אבל בגדול. תתעורר חבר ישנן צרות גדולות הרבה יותר
אגב בספורט עוד ישראל משתתפת(בניגוד לאמי) אז ברור שישדרו לייב משחקים של ישראל נגד... אם כדי לחזק את תחושת הלאומיות בשנים שהיא מתחילה להיות מפולגת. באשר לחדשות->לחדשות יש ביקוש תמידי בניגוד לאמי שהוא פעם ב... אז גם זה מובן(חוץ מזה שהמדיום הטלוויזיוני אמור לספק העברת מידע אז אתה רוצה שהוא לא יספק טוב ויפה?) "אני מבקש מהערוץ שיתחשבו בשני סוגי האנשים - גם כאלה שמבינים אנגלית וגם כאלה שלא "-> ואני מבקשת ממך לראות את התמונה הגדולה שזו גחמה קטנה לעומת צרות של עולם שלם. חוץ מזה אתה כבר ילד גדול מה זה התירוץ הזה כבר התרגלתי? תשנה הרגלים
חוץ מזה שהאמי זה מעיין בונוס. הם לא כלולים ברשימת התוכניות של הערוץ או משהו ואני אישית מודה כל פעם על כך שכן משדרים את הטקסים פה ולא באיחור של חודש או משהו כמו בסטאר
אגב יש הבדל בין תוכנית שהערוץ אמור לשדר לאמי שהערוץ מרשה לעצמו לשדר. ואין לי כוח להמשיך לנבור בטענות המאוד טובות שלך ולענות עליהן אני רק אסיים ואגיד שאם כל כך מסעיר אותך אז למה אתה פונה אלי? תגיד להוט 3 מה דעתך(כמובן שבצורה מכובדת) כי אני עייפתי. אני לא צריכה לנהל קרבות בשבילם ואתה לא צריך להטיח בפני טענות כאילו אני קשורה למקרה. אגב לדעתי זה דיי מחפיר שבשעה שאנשים באמת עובדים קשה(ואני לא מדברת על הוט), אני אישית עובדת מאוד קשה בהתרוצצות אחר ילדים, לגרום לכך שכולם יהיו מאושרים וכו' אז אתה מתלונן על דבר כזה שלמען האמת אחרי יום עבודה נראה כל כך שולי וכל כך מזלזל בצרות של אחרים. סורי אבל אני באמת מרגישה ככה. הכאב הפיזי של הידיים, רגליים וגב לא משתווה לכאב שלך שהתוכנית לא משודרת בלייב ומכאן נובעת הגישה של ה"צרות גדולות יותר" כי באמת יש כאלו ושעם ישראל באמת נהיה מפונק משהו

aviGODFATHER

New member
אז אסור לדבר על "צרות" קטנות יותר?

זה פורום, כאן אמורים לדבר. אני לא קושר אותך באזיקים למחשב ומכריח אותך לכתוב תגובה. את גורמת לזה להישמע כאילו אני אומר "עצרו הכל ותתמקדו באמי!", "אמהות, עיזבו את התינוקות, הם יסתדרו לבד, בואו למחשב!". רק אמרתי כמה דברים שעולים על דעתי בפורום שעוסק בטלוויזיה (שבין היתר, נהוג לדבר בו על טלוויזיה). אז ברור שלכולם יש דברים יותר חשובים מזה, אז מה? יש אנשים עם צרות יותר גדולות משלי ושלך, לא נראה לי מתאים אם אחד מהם יכתוב לך כאן "אוי, אז את מתרוצצת בין ילדים, אני עושה כפול ממך ועוד מכסא גלגלים" (נו סתם זה מה שבא לי לראש
).

always be me mc

New member
צודק יש מקום לצרות קטנות

יאללה שפוך שפוך הכל תן לי להיות אוזן קשבת

DELo

New member
סדרה מהעבר

לפני מספר שנים שודרה בערוץ 3 סדרת רכש על עיתונאית שמתחזה ללסבית לצורך כתבה, והיא פוגשת מישהוא שרוצה אותה אבל חושב שהיא לסבית וכו', מן סיטקום נחמד מישהו זוכר את השם של הסדרה??

always be me mc

New member
האמת אני זוכרת שראיתי משהו כזה

אבל לא זוכרת את שם הסדרה כי זה באמת היה ממזמן. סורי. אבל אני בכל זאת אחפש למרות שעד עכשיו לא נחלתי הצלחה

שאלה על הטלנובלה החדשה ועל מיני סדרה חדשה..

ב 18.11 מתחילה טלנובלה חדשה קוראים לה בובות נכון? ואם לא אז תקנו אותי בבקשה.. ועוד שאלה... שבוע-שבועיים אחר כך מתחילה מיני סדרה בערוץ נכון? מתי בדיוק היא מתחילה ואיך קוראים לה?

למעלה