שירשור שאלות

קפרי

New member
דחוף דחוף דחוף!!!!

כפי שאני מבינה, מי ששורד לא בהכרח מתוך הגינות אלא משום שיש לו משפחה ענפה והמון חברים ולאו דווקא כי הוא טוב, רוב הנ"ל שולחים אס אם אסים במספרים לא מוגבלים כמה עשרות וזה מה זה מקלקל את ההגינות ועושה את המשחק לא פייר!!! לכן, חייבים להגביל זאת איכשהו טכנית, לא יודעת איך אבל שימצאו מהר פתרון , כי המשחק יהיה מגעיל ולא הוגן. אם משהו נכשל בוילה ולא תורם או לא משתלב חייב לעוף כי הוא מציק לכולם אז אי אפשר שפתאום יבואו משפחתו וחבריו ויסמסו מליונים שיאר בכוח. זה לא מזכיר לכם את רוקדים עם כוכבים עם גברת לוי אשתו של אייל גולן? (עוד אחת שחיה בחמולות)

שאלות ``האח הגדול``

מה המשמעות של שם התכנית? ולמה אומרים שיש את פעם ראשונה בישראל? הרי היה קודם פרוייקט Y ולמה רנין מדברת אנגלית?

באיזה שלב הזוכה מהמבצע של מי עדן

אמור להיכנס לוילה? לא יאכלו אותו שם בתור ה"חדש"?!!!

metrosexual

New member
לאיזה כיוון יילכו הדיירים אחרי הווילה?

לדעתי: את לאון יקחו לטלווייזיה-מיקי בוגנים מס.2 שפרה תלך לדוגמנות..יש לה פנים ממש יפות צבר יש מצב גם לדגמן מיקה סלקטורית ב"הזירה" (מועדון מזרחי של ערסים ופרחות) :)

lightflake

New member
למה ההפקה בארץ מבאסת?

יש 4 אפשרויות לצפייה בוידאו וכולן מראות את אותו דבר או שחלק מכוונות על קיר או על בריכה ריקה. אז מה הפואנטה? וכל שניה קוטעים שיחה באמצע... בקיצור מבאס

Lady in red2

New member
מסכימה רק לגבי צבר

לא יודעת לגבי מיקי... אבל פנים יפות? שפרה? אוקיי... ולאון, יכול להיות באמת שיקחו אותו לטלוויזיה (לא מיקי בוגנים 2, לא אוהבת אותו). אולי לגרסה ישראלית של Queer Eye For The Straight Guy, הרי אנחנו יודעים שאת כל הפורמטים מחו"ל מביאים לארץ.

metrosexual

New member
שפרה ממש יפה!!!!!!!

ברור שכל אחד והטעם שלו! אבל שפרה היא כזאת עדינה!יש לה פנים נעימות,עדינות והתסרוקת הזאת פשוט מעמידה לי

ofir c

New member
חח קיסוס בוגנים לאון עזר ועוד אחד יככבו ב:

טאץ עליז לסטרייט שיעיז חח

Raph Rulz

New member
פחחח ארז בן טולילה

זה השם משפחה האמיתי שלו... רק בגלל זה ובגלל המשקפיים המכוערות שיש לו עכשיו לא הייתי רוצה להיות כמוהו

משמעות שם התוכנית..

קשור בספר של ג'ורג' אורוול "1984". ששם היה את האח הגדול בתור ממשלה שראה הכל ושלט בכל. אני לא יודעת בדיוק את הסיפור עותק של הספר עדיין עומד על המדף ובתכנון לקריאה אצלי :)

זה שונה מפרויקט Y

בפרויקט Y הם למדו איך להיות כוכבים וכל החרא הזה. רנין מדברת אנגלית כי היא מנסה לשחק אותה חכמה ומגניבה... למרות שהאנגלית שלה עילגת לגמרי.

omer719

New member
לא נתנו על זה פרטים כרגע.

רק על המבצע באופו כללי, שיש כזה דבר והוא יוכל להיכנס לבית. אבל כנראה שכן יאכלו אותו בתור החדש, מצד שני יכול להיות שהם כבר יאכלו אחד אתה שני הרבה עד אז ויעדיפו להדיח מישהו שהם כבר סובלים הרבה זמן, זה יכול לייצור הרבה דרמה

Lady in red2

New member
אבל הם לא אמורים להיות מנותקים מהעולם?

הוא יוכל לספר להם הכל...

omer719

New member
זה סוג של טוויסט במשחק.

עדיין לא ידוע איך זה יילך, אבל האח הגדול עוקב אחריהם, יכול להיות שיאסרו עליו לספר להם ולא הוא יסתכן בסילוק. אבל אין לי מושג איך זה יעבוד.

בודהה7

New member
תגידי על איזה הגינות את מדברת-

נראה לך שמשהו יכול לסבול את החתיכים שלך? הם מתנהגים ממש דוחה. את יודעת מה אומר רקדן שלא רוקד טוב?

למעלה