שירשור שאלות

מסכים. שיטה לעודד פרזיטים.

ועוד כל מיני מסכנים ואומללים שלא תורמים בקיומם לכלום חוץ מלספק אקשן לחסרי חיים אחרים במציאות היו בועטים אותו לכל הרוחת מזמן ובצדק, אני לא הייתי מחזיק מעמד איתו אפילו שעה מרוב שהוא מאוס, אולי בשביל המיליון ......

Mishkafofer

New member
פתחו סימפוזיון קידוחים-בואו נעניק כינויים

אני ראיתי קצת את האח הגדול, לרוב מדובר בקידוחי מוח שלא היו מביישים חקירת שב"כ. לכן אזרתי אומץ ואני מפרסם רשימת כינויים שאפשר להצמיד למשתתפי התוכנית: קדחאווי -בן עדות מזרח לרוב, מבלבל את המוח (נושאים כמו כדורגל,פינוי גוש קטיף וכו) מקדחה - יכוני גנרי אבל יעיל ראש יהלום - יודע לקדוח עמוק, כנראה קיבל ציון גבוה בבגרות אירועים שאתם יכולים לראות לייב: קדחנה - כולם בבריכה/פאטיו קודחים חזק ולא לעניין סימפוזיון קידוחים - עם מרבית משתתפים (נושאים החל משלום עם ערבים ועד האם אוכל לא כשר טעים) ביאנלה קידוחים - בהשתתפות בנות, קודחות במוח על נושאים נשיים לרוב, גברים לא יבינו (או שיבינו ויכלו לצחוק בצד) קדח וברח - נסיון נואש לזכות בצומי, זורקים כמה משפטים לא קשורים בליווי תנועת יד מאיימת ופורשים בשיא בוקר טוב קידוח תזונה על הבוקר - דנים על מה אוכלים קידוח אינטימי- רצים לחדר אטום ומספרים למצלמה הכל מה אתם אומרים? איזה עוד אירועים ראיתם ואיזה שמות יש לכם? איזה עוד כינויים אתם יכולים לתת?

ShukyD

New member
הממ..

קדחטניאן - ונסה וכל הקידוחים סביבה קדוחצ'ה - ליאון שר \ רוקד

מטורפת25

New member
אני גם רוצה להשתתף בתוכניתתת!! תעזרו לי..

אנשים התוכנית הזאת פשוט לא נורמלית! אני חייבת להיכנס לוילה ולא אכפת לי איך! אם למישהו יש את הקוד של הבקבוקים של מי עדן אקטיב שייתן לי אותו!!!!

קפרי

New member
מצטערת אם אפגע במשהו אבל אלה עובדות

איך עינב נשמעת צועקת ברקע, איך היא אוכלת (בולמוס, מלקקת את המזלג ומכניסה לצלחת הסלט המרכזי, איך שוכבת עם בגד ים כמעט ערומה מול אבא שלה... נשבעתי לא להכנס לפורום כי נדמה שיש כל מיני נערים קטנים אבל הייתי חייבת להפנות תשומת לב למי שבכל זאת קצת יותר אובייקטיבי.

BBB13

New member
חבל שאת לא משתתפת באח הגדול

כדי שנוכל לשחוט אותך על גבי הפורום

קפרי

New member
ל BBB13 היקר/ה

ראשית אני לא משתתפת כי אני לא בגיל החבר'ה הצעירים ובוודאי אהיה לצידם כמו קוץ בתחת, שנית- לא אוהבת שרואים אותי (ולא אל תקראי לי מכוערת כי אני נחשבת ליפה גם בגילי) ויש כאלה כמוני שלא מוכנים להיחשף ולא אוהבים להצטלם מבעד כל מחיר, שלישית-הרי כפי שאני צופה מידי פעם כי זו תוכנית בידור ותחרות כך גם את ועוד אלפים כמוני והפורום נועד להביע, לשתף ולאמר , אני מבחינה פתאום באופני התנהגות לא הולמים (ולא רק היא) אז החלטתי לכתוב בפורום ושוב, למרות שלפי התגובות יש כאן משפחה שלה שברור תפגע, וגם חבר'ה קטינים שמין הסתם בזכות החליטו להעריץ" ולבסוף המילה לשחוט מתאימה לאלימים במיוחד לא? אז הנה לך, זה האנשים כאן בפורום בנוסף לכך שהם לא אובייקטיבים גם אם משהו צורם מאוד על גבי המסך... כל טוב לך

את מי לאון הוציא מהארון בשידור חי?

ראיתי בשער של פנאי פלוס שהוא הוציא מהארון זמר מפורסם.

biסk

New member
ראיתי את הקטע הזה..../images/Emo134.gif

הוא לא אמר את השם המלא שלו הוא רק אמר את האות הראשונה של השם הפרטי והשם משפחה שלו.וזה די ידוע מי זה.. אם את רוצה אני אשלח לך במסר את השם כי זה לא יפה לרשום פה.

למעלה