שלום שלום

../images/Emo41.gif שלום שלום ../images/Emo41.gif

טוב, הנה הגיע פסח שכולם אמרו "נעשה את המפגש בפסח, נעשה את המפגש בפסח", וכלום לא מתוכנן
אני מציעה יום חמישי 21.4.05 בשעה 14:00 בעזריאלי... מי בא
תרשמו מתי נוח לכם ואיפה... כולם אבל תרשמו
גם שחקנים וגם משתתפים

miss chupi

New member
בוקר טוף אליהו

יש ב28 בעזריאלי ב1 וחצי כבר קבענו יוני ויגאל ארגנו

אני יודעת ../images/Emo70.gif

אני מתכוונת מפגש מעריצים, לא מפגש פורום
דיברנו על להפגש עם השחקנים, חתימות, תמונות, דיבורים, שאלות, מתנות וכו'... מפגש פורום זה ככה להפגש החבר'ה מהפורום ואם השחקנים רוצים שיבואו... מפגש מעריצים מוקדש לשחקנים והשחקנים צריכים להשתדל לבוא כולם (מי שאין מצב שהוא בא- אין מה לעשות)... אני מדברת על מפגש מעריצים שתכננו מזמן
לא מפגש פורום

לירןןןן

New member
אייייי אייי איי כנסייייייייי

מותק'להההההההההההההההההההההה ת'פגישה שלך תעשי במועד מאוחר יותר אל תטעי לנו פה אנשיםם הפגישה היא בתאריך 28.4 בשעה 1 וחצי בעזריאלי!!! אז לא להטעות פה אנשים מובן??? אם בא לך תעשי אחריי פסח!! ובן או אביעד אחים שלי עשו מצווה ומחקו את השרשור המעפן הזה!

תהרוג אותה וזהו..

אשכרה .. קיצר אני חזרתי עכשיו מתה מעייפותתת לילה טובושש לאבב מור

lilo the sexit

New member
יוני!

אם כל הכבוד ויש כבוד! היא החליטה שהיא רוצה שהשחקנים כן יבואו!! ולא שהשחקנים לא יבואו! לפי דעתי זה רעיון טוב דווקא!! אפילו לעשות מפגש יחיד כמו שעשו לרוני עשו לה מפגש יחיד היא לא היתה עם עוד כמה... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

סבבה

גם אני חושב שזה רעיון טוב לעשות מפגש מעריצים אבל יש כבר מפגש פורום וכדי לא לבלבל את כולם אז עדיף שהיא תארגן את זה ביום אחר אחרי פסח

אני לא אמרתי לעשות את זה באותו יום

שאתם עושים
וחוץ מזה, אנשים לא מפגרים... אולי זה יהיה 2 מפגשים באותו חג, אבל לא באותו תאריך
ויש הבדל בין 21.4 לבין 28.4
21.4 - המפגש שאני רוצה לעשות (מפגש מעריצים) 28.4 - המפגש שלירן ויוני עשו (מפגשש הפורום)

תקשיבי

קודם כל למה להשמיט אותי? אני ויוני אירגנו את הפגישה ודבר שני, הפגישה היא ב-28 בשעה 1 וחצי.

lilo the sexit

New member
תגיד לירן יש לך בעיה עם כל אחד...!?

אתה ויוני החלטתם שאתם לא רוצים שהשחקנים של הסידרה יבואו למפגש והיא התכוונה למפגש מעריצים!!!!!!!!!!!!!!!!!!! היא לא התכוונה למפגש של זריקת צ'יפסים! נ.ב-רעיון טוב חחח מצחיקה

תודה...

ולירן - תעשה מצווה ותסתכל לפני שאתה כותב משהו
אם במקרה לא ראית שכתבתי שאני מתכוונת למפגש מעריצים, לא מפגש פורום... ואם יש לך בעיה עם השחקנים ואתה לא רוצה שהם יבואו (למפגש שלך), אז יופי
אז אל תבוא למפגש מעריצים
הילדים פה (רובם) מתים לפגוש את השחקנים
כמו שלאחרונה היה מפגש מעריצים של נינט... מפגש שמוקדש כולו לנינט
הכניסה עלתה כולה 10 ₪ וזה היה באולם והגיעו רק כאלה שנרשמו והיו מוזמנים - שווה בטירוף
אני לא אומרת שצריך לעשות באיזה אולם כמו "גת רימון" (איפה שעשו את של נינט), אפשר בעזריאלי, אבל מפגש מעריצים (לפי דעתי) צריך להיות
אפשר שכל מי שבא יביא כסף והמנהלים ידאגו לסגור לנו את הבורגראנץ' או המקדונלס שיש בעזריאלי לשעתיים-שלוש בשביל התמונות, השאלות, המתנות, החתימות ואז אם תרצו והשחקנים יירצו, נלך לטייל בעזריאלי... לדעתי זה רעיון טוב, ואם אתה (לירן) לא רוצה לפגוש את השחקנים - לא אומר שכולם כמוך

הוספה...

(לסגור את הבורגראנץ'/מקדונלס לשעתיים-שלוש בשביל התמונות, השאלות, המתנות, החתימות וגם כדי לאכול
)

את ממש טועה

דבר ראשון אני חושב כמו לירן דבר שני אני מכיר פה עוד הרבה ילדים שאני בקשר טוב איתם והם מעדיפים שהמפגש יהיה כמו שהוא עכשיו ולא לשנות אותו ושוב אם את רוצה מפגש מעריצים תעשי אותו אחרי פסח

למה ../images/Emo35.gif

חופש פסח זה שבועיים
מי שגר קרוב (נראה לי) אין לו בעיה להגיע ל-2 המפגשים
וחוץ מזה, מה הקשר לשנות
אני אמרתי משהו לגבי לשנות את המפגש שלכם
לא... אז מה הקשר "שהמפגש יהיה כמו שהוא עכשיו ולא לשנות אותו"

תקשיבי

תראי, אני לא מבין מה הבעייה יש פגישה ב-28! זה הכל. רוב הילדים באים לפגישה מה לך ולעוד פגישה עכשיו?

לירןןןן

New member
אווווווווווווווווייייייי'ץ

תרגיעי ומהר אני רוצה לפגוש אותם ואין לי שום דבר נגדם מצידי תעשי איתם פגישה רק חבל שיהיה יותר שחקנים מאשר ילדים חפיף .. טוב לא משקיע עלייך יותר מדיי ביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי (תגידו,אתם לא חושבים שהשקעתי יותר מדי ייייייי?)

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif חחחחח אתה חמוד לירןןן

שזה אי אפשר לתאר עד כמה... כפרה עלייךךךך

כפרה תקשיבי טוב-טוב

אני מתה עליך והכל אבל הפעם נסחפת קצת....קצת הרבה...טוב נו-הרבה... כבר קבעו פגישה והיא תתקיים.. כמה אנשים (שאירגנו תפגישה) עשו הרבה בשביל שהיא תתקיים, אז את לא תבואי עכשיו ותהרסי לנו אותה!! אין לי בעיה בכלל עם הרעיון שלך - אבל שזה לא יהיה לפני התאריך שקבעו!! אז.... אם את רוצה תעשי את הפגישת מעריצים אחרי הפגישה של הפורום|סדקש| (שכולם מוזמנים), אבל את לא תעשי אותה לפני הפגישה של הפורום.. !!!!!!! וזהו...בלי הרבה וויכוחים..סגרנו עיניין-ומי שלא בעדי אז חבל!!!! *+*+*+אז לכולם+*+*+*+* הפגישה נערכת בתאריך 28.4 מקום:עזריאלי שעה: 13:30... ביי..יומטוב!!!

למעלה