שלום שלום

miss chupi

New member
בלי להעליב אף אחד...

זה לא כזה וואו לראות אנשים מפורסמים...אני באה בשביל לראות ת'אנשים שפה...לא כה מעניינים אותי השחקנים...אוקיי הם ממש חמודים והכל אבל הם בני אדם בדיוק כמונו ולא איזה אלילים...

צודקת!

נכון, נחמד יהיה לראות אותם.. אבל הם בני אדם בדיוק כמונו..יש להם כישרון מדהים!! הם כולם משחקים מדהים.. אבל הם אנשים..פגשתי כמה אנשים מפורסמים בחיים שלי.. נגיד פגשתי את כל שחקני המורדים.. היה נחמד- דיברתי איתם קצת וזהו.. זה לא שאני מכיר אותם או משהו כזה שאפשר לדבר איתם על הכל והם יבינו כל דבר שאתה אומר להם כמו החברים הקרובים שלי...יותר נחמד להיפגש עם חברים - שאותם אי מכירים והכי פתוחים לדבר איתם..(נגיד חברי הפורום) הייתה לי אפשרות להיפגש עם עוד כמה מפורסמים אבל החלתטי לוותר על זה כי גם הם בני אדם... נכון בהתחלה יש התלהבות- ואוו הוא מופיע בטלוויזיה.. אבל אחרי חצי שעה כבר שואלים אותם את כל השאלות וזהו נמאס... אז יהיה נחמד והכל אם היה מפגש מעריצים... אבל עם זה לא יסתדר אז לא יקרה כלךום... כי זה גם המון היתעסקות... מיצדנו ומצד ההפקה..

יאללה איזה ילדים

חשיםםםם קיצר יש מפגש ב28 אם היא תרצה שתעשה עודד אתם תמשיכו במפגש סלכם סלאמתת

חחחחח עכשיו הבנתי הכול...

הבעיה היא לא המפגש עצמו, אלה התאריך, נכון
חבר'ה (ובמיוחד אתה לירן), אני לא קבעתי כלום
אני הצעתי רעיון
באמא שלי, אתם לחוצים כמו טמפונים
פזיזים כמו סוסים
אולי תקראו טוב לפני שאתם כותבים משהו לעזאזל
רשמתי "אני מציעה.... תרשמו מתי נוח לכם ואיפה..."
למה ישר לקפוץ דאמט
ואת, מיכל, מה הקשר רוצה להרוס
תהנו, בכיף
לא ידעתי שהתאריך שהצעתי כזה בעייתי
למה ישר "רוצה להרוס"
"אז את לא תבואי עכשיו ותהרסי לנו אותה" וואט דה פאק
את בכלל קוראת מה שאני כותבת
"הפעם נסחפת קצת....קצת הרבה...טוב נו-הרבה..." אני נסחפתי או אתם
חבר'ה, בחזרה לכיתה א' ללמוד לקרוא
במקום ישר לקפוץ (מכירים "חמור קופץ בראש"
) אפשר לקורא טוב (ואם אתם לא מסוגלים להבין, אז לקרוא כמה פעמים) את מה שכותבים לכם
לא פעם אחת ואז ללחוץ על תגובה ולחרבש דברים
לעזאזל איתכם יאללה
לא רוצים פגישת מעריצים - לא צריך
אתם יכולים ללכת לנוח על הסנדוויץ' של אריאל שרון
עכשיו אני מבינה למה חצי פורום נטש אותכם - לא בגלל שהסדרה נגמרה, אלה בגלל שאתם מניאקים ופוגעים
נחמדים איתכם והכול, עד ששולחים הצעה שאתם לא קוראים אותה טוב, וישר נחשף הפרצוף שלכם
ובכלל, פעם קראתי את ההודעות של אלה שנתנו סיבה למה הם עוזבים, וחשבתי שהם כותבים שטויות, עד עכשיו, שהבנתי כמה שטות קטנה יכולה לדפוק הכול
ותחשבו לבד מה זה כל אומר עליכם ולמה חצי פורום עזב אותכם

ובגלל שאתם כאלה לחוצים מההצעה

שהצעתי, הנה אחת חדשה: 1.5.05 בשעה 14:00
ככה שיישאר גם יום שלם למחרת לארגן את כל הדברים לחזרה לבצפר וגם למפגש
ואני חוזרת, זאת רק הצעה
תציעו גם אתם

למעלה