שרשור אירועים לשבוע החדש

יש לה להתלבט בכלל?

ויש עוד כמה הופעות של מאד פרופסור, אז מה הבעיה בכלל? כמו שאני מזיזה ת'תחת שלי מפה, את יכולה להזיז את שלך
ואני הייתי מנצלת את ההזדמנות לעלות לירושלים, לכותל.. רק מה שאני ספציפית הייתי בירושלים כל כך הרבה פעמים בשנה האחרונה, שלפחות שנה אני לא מתקרבת לשם
שיהיה אחלה יום מותק -כשף!

יש הרבה לדעתי

א)לא צריך להזמין כרטיס מראש,כולם שווים ,גם האיטיים שבינינו ב)המסיבה תתקים בחורשת פקאנים מדהימה ולא בתוך המועדון!!! ג)אם כל הכבוד ובאמת יש מלא,50-60 ש"ח כדי לראות את הפרופסור עומדים מול 150 ש"ח של סטון לאב ד)באמת חבל שזה יוצא על אותו יום,אבל.... תחליטו מה שתחליטו בשתי האירועים תהנו זה בטוח... bless

yaarasta

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

well spoken my friend no clash only good vybz

skunkride

New member
50-60 ש"ח לשני אמנים מחו"ל זה לא כסף...

תראו כמה עולה כרטיס לסטון לאב ! אבל האופציה הזולה באמת היא בשור 3 כמובן - הרכב של 10 נגנים + שני סלקטורים שבאים עמוסים במיטב הוייניל ב 25-35 ש"ח... שלא תגידו שלא דואגים לכם

eviaman

New member
מה עושים??????

נראה לי שנשארים בבית ... סטון לאב כמה עולה? 150 ש"ח כרטיס? זה לא בא לי במקום. ( עדיף לי לבזבז את זה על חבית גודלסטאר בפאב בצאלים) ומאד פרופסור נורא רחוק לי.... עין חרוד, זה ממש צפונית אליי..... אתם בטוחים במחיר של סטון לאב?

DuBsYs

New member
באים לשור 3 למסיבת הרוטס הטובה בעיר ../images/Emo124.gif

ערב רוטס במשקל כבד, הופעה של ZVULOON DUB SYSTEM בחומר מקורי מרוטס ורוקסטדי ועד ראב-א-דאב, לפני ואחרי ההופעה סטים של SKUNKRIDE ו GANJAH VIBES SOUND בטיונים של רוטס ודאב שלא תשמע בשום מקום אחר. סטודיו שור3 הוא חלל אנדרגראונד אמיתי, המקום משמש בד"כ כסדנאת מלאכה ומידי פעם עורכים שם מסיבות עם וייב מיוחד יום שישי, 17.8 23:00 25 ש"ח עד חצות, 35 ש"ח אחרי, משה מאור (שור) 3, דרום ת"א.

נדב88

New member
צפון!!! מישהו יודע מה יש סופ"ש הזה בצפון?

עדיף איזור חיפה.....

למעלה