שרשור אירועים.

dweck2k

New member
רגאיי חינם! 21.6.07

אפיקומן סאונדסיסטם וזבולון דאב סיסטם ב-21.6, יום המוסיקה, 20:00, בגן החשמל. שווה שווה שווה. דוויק

White sunrise

New member
האם הקיוג'ה ניסגרה ?

אהלן .. אני לא כותבת פה הרבה אבל אני מיתעדכנת במסיבות דרך פה :) רציתי לישאול האם הקיוג'ה ניסגרה ? האם החווה של אליק שבמכמורת ניסגרה ? האם מישהו היה במסיבת חוף/רגאיי בבית ינאי ?? והאם יש לכם מקומות מגניבים להציא לי ללכת אליהם באזור של מכמורת ... אחלה אני ישמח אם תעזרו לי שבוע מעולה!!!

SATLAA

New member
שון פול מגיע לארץ להופעה חד פעמית בראשל"צ ב28

אומן הרגאיי דאנסהול והיפ הופ מגיע לארץ להופעה אדירה וחד פעמית באמפיפראק בראשון לציון. זוכה פרס הגראמי של אלבום הרגאיי. שון פול בן ב - 32 נולד בקינגסטון בג`מייקה, משפחתו באה ממוצא פורטוגזי, סיני, ג`מייקני ואפילו יהודי! רק ב - 1996 החל שון פול את הקריירה המוסיקלית שלו כדי.ג`יי בסצנה המקומית של ג`מייקה. למעשה רק עם החתמתו אצל ג`רמי הרדינג, הבעלים של"Hard Record" הוא החל לקבל פרסום עולמי. סגנון שיריו משלב בהצלחה את מקצבי הדאנסהול, הרגאיי ושאר שלוחותיהם בתוך עולם הפופ ויוצרים תערובת המאפיינת את כל האלבומים שלו. בשנת 2002 הוציא שון פול את האלבום " Dutty Rock " אלבום זה הנפיק את הלהיטים: " Gimme The Light " , " Get Busy " , " I Am Still In Love With You " , ואת הלהיט " Baby Boy " שבוצע יחד עם ביונסה . האלבום מכר מעל שישה מיליון עותקים. ב - 2005 הוא משחרר את אלבומו השלישי שהוקלט עם התאמות נינה סקיי " The trinity " וזוכה להצלחה היסטרית , האלבום כולל את הלהיטים: " We Be Burnin " , " Ever Blazin " , ו את הלהיט " Temperature Connection " שון פול יוצא לסיבוב הופעות עולמי ומגיע להופעה חד פעמית בישראל,זכרו זאת תהיה חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת של פעם בחיים. Sean Paul Live in concert / Duttyology www.youtube.com/watch?v=PlD4vtIFMWQ&mode=related&search Sean Paul - Gimme The Light www.youtube.com/watch?v=Ev08TtiHhTw&mode=related&search לכרטיסים מוזלים ב-149 ש"ח: 054510652 - עידן

meloaywa

New member
סאמרבום

אם שאלתם את עצמכם איך נראים החיים הטובים בחופי איביזה, ג'מייקה, קופקבנה וגואה ועוד כמה גני עדן עלי אדמות, תוכלי לקבל תשובה ב-LIVE בפסטיבל Summer בום לראשונה בישראל מתקבצות שבע נקודות משיכה לצעירים על הגלובוס אל חוף אחד בתפאורת חופש מוחלטת: ים, שמיים, ערסלים וביקיני, לאונג'ים, קוקטיילים ושפריצים, שמשיות ופרחים, אלכוהול ונקטרים, מלצריות הורסות, צחוקים, אחלה מוזיקה, סבבה של חיים. כל חוף והדאווין שלו, כל פוזה והסבבה שלה. כל כך רחוק אבל פה קרוב. הסרט הוא כזה: קילומטר של חוף בניצנים מחולק לתשעה חופים נפרדים, כל אחד שכפול של חוף אקזוטי ממקום אחר בעולם. כל חוף כניסה למדינה אחרת, לראש אחר, בלי פספורט, דיוטי פרי או כרטיסי טיסה. כל חוף עם הוויברציות והמוזיקה שלו, הצבעים, הטעמים והקולות שלו, ובתחושה - נחתתם ביבשת אחרת! המים טורקיז, השמיים בלי סוף, החול באצבעות הרגליים, המלח על הכתפיים, האווירה מחרמנת ומזמינה, המוזיקה עושה את שלה, הבנות הורסות, הבנים שווים. בקיצור, החיים היפים בשיא הסתלבט בשבעה חופי גן עדן בפסטיבל Summer בום: חוף ג'מייקה , גואה, איביזה, סיני, קופקבנה, ניצנים, שני חופי צ'ילאאוט מהאיים וחוף לאונג' מרכזי, ענק ומפנק כמו שאין בשום מקום ביקום. הפסטיבל מתקיים בתאריכים 5-7 ביולי בחוף ניצנים כרטיסים אפשר לרכוש אצלינו: מלודי: 0545650471 איילה: 0545200089 לפרטים נוספים: www.summerboom.co.il

עוNר

New member
שמקס! (ויש גם myspace חדש) ../images/Emo125.gif

צוות שמקס עומדים לפתוח את הסט בחוף ג'מייקה בפסטיבל סאמר בום! היכונו לסט של היפ-הופ נפלא, רגאיי מקפיץ, דאנסהול שורף, Fאנק ופולק ניקרגואני, עם רמיקסים מיוחדים ושורפים מבית היוצר של "אולפני שמקס"! עכשיו, כדי להוסיף קצת חריפות לאוזן, קבלו את המייספייס שלנו: www.myspace.com/shmaxsound כרגע פינקנו ב-2 רמיקסים מקוריים משלנו, כשהשלישי יעלה בימים הקרובים (לקראת המסיבה הנהדרת)
כל הפרטים על הסט הקרוב כאן: http://www.summerboom.co.il/site/lineup.php?w=6

DuBsYs

New member
רביעי הקרוב, zvuloon dub בחוף מציצים

החל מיום רביעי הקרוב ולמשך הקיץ, אחת לשבועיים אנחנו נופיע בחוף מציצים יחד עם סרג’יו (אריות המדבר, שורשי אפריקה). בתוכנית הרבה שירים שלנו והרבה קאברים לשירים שאנחו אוהבים, רוטס, ראב א’ דאב ועוד הפתעות. מתחילים ביום רביעי הקרוב, 20.6 החל מ 22:00. הכניסה חופשית!!! אין הגבלת גיל!!! מומלץ להביא בגד ים!!! !!!

Ras Or

New member
הבנתי שבנטשה יש ליין רגאיי

החווה של אליק פשוט לא התחילה לתפקד לדעתי... עכשיו קיץ יתחילו להרביץ שם וכל יום שישי אם אני לא טועה יש מסיבה בבית ינאי מהבוקר עד הערב ... עם מישהו יכול לתת פרטים כי אני לא יודע כלום ראס.

DuBsYs

New member
גם ידידג'ה בליין אפ!

אורח מיוחד (נוסף לסרג'יו) ידידג'ה (אלמר) הישר מירושליים. אתם יכולים לשמוע את היכולות שלו כאן,

DuBsYs

New member
הולך להיות כיף !!!

הופעה שלנו מ 20:00-22:00 וסט של אפיקו מאן אחרי, בגן החשמל (לייד הלבונטין 7).

K C

New member
הרבה הרבה כבוד לזבולון

שמארגנים לנו כל הזמן מסיבות דאב לפנים

Carcass

New member
../images/Emo41.gifשרשור אירועים.

כל ההודעות הקשורות לאירועים,הדאנסים,ההופעות וכדומה,נא לשרשר לפה. כל ההודעות האחרות,ימחקו,תודה,צוות ההנהלה :)

למעלה