שרשור אירועים.

afficoman

New member
יום חמישי - יום המוזיקה תל אביב - רגאיי

יום חמישי ה21.06 חוגגים בכל העולם את יום המוזיקה! גם אצלנו! שדרות רוטשילד ונחלת בנימין וגן החשמל הופכות למתחם ענק של מוזיקה! 7 במות שונות של מוזיקה חיה ותקליטנים! בבמת הרגאיי יתנו בראש::: זבולון דאב סיסטם בהופעה חיה ומלאה! ואח"כ אנוכי אפיקו מאן יסובב כמה תקליטים רוטס עד דאנסהול! כל זה קורה ב-20:00 בערב (או קצת לפני) עד 23:00 גן החשמל (רח ברזילי), תל אביב כניסה חינם...................

SaBaGMaN

New member
בהתראה קצרה (דרומיים תציצו)

החבר'ה מהאיזור היום תופסים עמדה בליין הבאר שבעי בצ'יקה בלאקסטר סאונד..(ג'ודה ונפתלי) מנגנגים בעיקר קונצ'נס בחיזוק להיטים מארלי דאנסהול עד מאפין וכו'.. הכניסה לסטודנטים,הסלקטורית דיי יכולה להסתדר אם תגידו שבאתם לרגאיי אבל אני לא יכול להבטיח כלום (שונא את כל הסלקציות והחרטות אבל מה נעשה לא בידיים שלנו זה בטוח) קפצו לבקר!! רחוב הסדנא 6 ב"ש

SaBaGMaN

New member
well

הליין הזה רץ כבר כמה חודשים טובים !! ככה בהתראה קצרה ג'ודה הרים טלפון ואמר לי שהיום הם על העמדה וככה על הדרך פירסמתי פה.. בכל מיקרה כל יום שני הליין רץ אל תגידי לא אמרתי:)) היה נייס אתמול,פינקו בראגא ראגא עד מורגאן ושאר הקונצ'נס ליקראת 2 חברתי למיקרופון גם סולג'ה הצטרף היה אחלה!

SOURCEclub

New member
D-A-N-C-E-H-A-L-L בשלישי עם AMAR SOUND!!!!

ממשיכים לחגוג בשלישי דאנסהול ורגאיי בסורס הרצליה!!! השבוע AMAR SOUND מעיפים באוויר מ 22:00 21 + 4MORE DETAIL S 0525295544 ||

odedhagever

New member
שבוע שעבר היה חזק ביותר...אני אהיה שם היום!!!

היו אחלה וייבים איימר נתנו שם סט לפנים! קהל יפה וואלה הכניסה הייתה זולה. מומלץ בחום!

Nechi Nech

New member
Rudeboy Sound - הליין ברוקסי ביץ' ממשיך!

חברים, יום חמישי הקרוב, הליין הפסיכי של רודבוי סאונד ממשיך כרגיל, וכרגיל בכל דאנס יש אטרקציה אחרת.. חמישי הזה - ראגאמאפין טו די מקס! אז כל המאסיב מהדרום שאוהבים ראגא ראגא ראגא (ואני יודע שיש הרבה כאלה) תגיעו! וגם, חבר'ה מהמרכז שמתים להגיע אבל מתבעסים שזה רחוק - מנסיון, חצי שעה נסיעה בערב. מי שמאיזור פ"ת וצריך טרמפ - יותר ממוזמן לשלוח לי מסר. לא לפספס! כניסה חינם חניה חינם רודבוי סאונד בפול גז חמישי הקרוב, ה21 לחודש. מתחילים לסובב תקליטים ב22:00 רוקסי ביץ', חוף ניצנים! BULLITTTTT

SOURCEclub

New member
KEEPING THE VIBES UP....בשלישי

ממשיכים לחגוג בשלישי דאנסהול ורגאיי בסורס הרצליה!!! השבוע KINGDOME SOUND על הסט מ 22:00 21 + 4MORE DETAIL S 0525295544

למעלה