שרשור ההכרות הראשון

LiaL 5582

New member
ואני..(דהה איך אפשר לשכוח חח)

אמממ..ליאל הרמן...אממ..ו...בת 14 וחצי...ואני מטורפת על מאיה בוסקילה היא פשוט מודל לחיקוי...*מאיו'ש אני אוהבת אותך נשמה יפה שלייייי* ואה..אני גרה באורנית...ואני מעריצה את ביונסה,ואת איתי אטיאס... אבל הכיייייייייייייייי הכיייייייייייייי הכייייייייייי בעולםםםםםם את האישה
הכי נשית שאני מכירה---->מ-א-י-ה ב-ו-ס-ק-י-ל-ה פשוט נאמבר 1 בהכככככל...ויש לה כזה קול יואווו...טוב דיי...חחח

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה, יערית

ק"ש = קרית שמונה , נכון
מקווה שתהני כאן כמה שיותר, נעים להכיר.

Eurogirl

New member
אהלן רוןרוןרון ../images/Emo140.gif

באתי לבקר...
ואם אני כבר כאן: שם: אורי גיל: 18 (אחחחח, הזיקנה...
) מקום מגורים: חיפה השולטת הערצה נוספת: חתיכים שבדים למיניהם, פופ יפני, ואירוויזיון, "אם אפשר לקרוא לזה הערצה" (= ציטוט של אישיות דגולה
) ואני מעריצה-לייט של מאיה אגב
.

שלום שלום

אני לא יודע אם אני כבר מבוגר מידי להערצה ,או לפורום אבל אני ממש אוהב לשמוע את מאיה יש לה קול מרטיט לבבות, פשוט לשבת בחושך לסגורת'עיניים ולגלוש עם קולה למקומות רחוקים ומרגיעים. ואני רן בן 33 מהמרכז, נעים מאוד.

../images/Emo24.gif הי רן ../images/Emo24.gif ברוך הבא

הקול שלה בהחלט עושה לך משהו כשאתה מקשיב לו
אממ...אתה יכול להעריץ בכל גיל , ו33 זה לא כ-זה מבוגר נעים מאוד . מקווה שתהנה כאן ושנראה אותך הרבה ..

נ ו ל י 1

New member
שלוםם גם אני כאן!!!

שלוםםם לכולם דבר ראשון מזל טוב על הפורום החדש שלנו
בזכותך רוןרון
אז ככה: שם: נולי גיל: 18 וחצי מקום מגורים : ירושלים אוקיי אז שיהיה לכולם יום מקסים ומהנה
ומקווה שנהנה

איליה.

New member
שלום ../images/Emo13.gif

אני איליה. אני בן 21. מקום מגורים: נשר. הערצה נוספת? לא מעריץ אף אחד.
אבל אוהב את השירים ואת התדמית של סלין דיון, ויש לי עוד הרבה תחביבים והם כתובים בכרטיס האישי.

tisanim6

New member
ואני...

אני שניר בן 15.5 ממעלות מעריץ גם את ליאור נרקיס.

hero D

New member
../images/Emo26.gif

שם:ענת גיל:25 מקום מגורים:אזור השרון הערצה נוספת:דנה אינטרנשיונל! פשוט מלכה!

גם אני מעריצה את ליאור נרקיס../images/Emo99.gif

תאר לך דואט של מאיה עם ליאור ? אחחח חלום ... אולי זה יתגשם מי יודע ... ?

ME../images/Emo26.gif

דוד
[לא סובל תשם שלי מרגע לרגע] גיל: 15 איזור מגורים: מעלה אדומים הערצה נוספת: כריסטינה אגילרה
ואנסטסיה

טוב...אם ככה זה נשמע לך....

אני לא אתחיל להתווכח איתך.... אבל אני מכירה דווקא המון אנשים שקוראים להם דוד, ודווקא הם ממש אחלה!

למעלה