שרשור הודעות לשחקנים

With You

New member
אדם ממש לא סנוב ואין ממה להתעצבן

מניסיון אדם הוא אחלה בנאדם ואני חולה עליו!!!אז קורה שאדם מפספס הודעות הוא בנאדם ובנאדם עושה טעויות אז אנשים תביאו זה לא קל לענות גם למיליון אנשים ולצפות שהוא יראה כול הודעה..

אדם ..מה אתה בסדר

הילדה ה...... אומרת שאתה סנוב ואתה אומר שאתה מצתער למה מי היא בכלל מה היא חושבת שהיא מרכז העולם ואתה תענה רק לה אתה ממש בסדר וזה שהילדה ה... חושבת תצמה יותר מדי זה לא אומר שאתה לא בסדר אתה ממש חמוד וכולם יודעיים את זה חוץ מאחת שחושבת רק על עצמה

SexyLady2

New member
יונתן..אתה...../images/Emo3.gif

ואיי אתה פשוט 100מםםםם!!! אני חולה עלייך...ודווקא מתאים לך להיות דמות ארגנטינאית.. אבל דווקא אחר שמאוהב בטלי תקעו אותך?!.. אני חושבת שהיית אמור להיות בסדרה עם מור.. אתם מתאימים היא כוסית מהממת ואתה...פיי..אתה..ואיי אין מילים לתאר אותך!!!!!!!...פשוט מושלםםםם!!! חולה עלייך.. עם אתה רוצה ליצור קשר: 334823049 מסנג'ר: [email protected] אימייל: [email protected] יאללה צור קשר אל ת'באס!!

תודה!!!!!! מממש ממש תודה..

תודה מתוקה.. זה ממש כייף לראות את התגובות האלה... יש בעיה קטנה שאין לי מסנגר ואי סי כי אבא פירמט תמחשב אז בינתים עוד אין לי..

יונתן,אדם,ספיר,גור,רועי ושרון וכל

הפורום היום בשעה 21:00 בצ'אט....כולם לבוא יהיה קטעים!

SexyLady2

New member
בכיף..

אבל בחייאת עם יהיה לך תעדכן אותי אל תשכח אותי!! חולה עלייך!!! ועם אתה רוצה להיות בקשר: 039060040..זה הטלפון הפרטי שלי (בחדר).. ות'פלא שלי: 0508912833

גל דורי

New member
../images/Emo13.gifוואי!!!!!!

כמה התחנפויות..... אנשים.....כולם בני אדם! אדם...שווה לעבור ליס בשביל הסדרה?

dannyshadow

New member
ספיר ../images/Emo99.gif

קודם כול את שחקנים מעולה... ולא יודע למה אבל מ-מ-ש התאהבתי בך
אני מתתת עליך שרוף אני מקווה שתצליחי בסדרהה ושיהיו עוד מלאאא פרקים איתך

dannyshadow

New member
ספיר

אם את חמודה כמו בסדרה במציאות את האישה המושלמת לגבר |מאוהב |היום נדלקתי עליך בגדול
בואי לצאט פליזז!

בתוווש

New member
../images/Emo23.gifלרועי!!!

אתה חמוד...אני מתה עליך מהפרק הראשון...טוב זהו...בה ביי...חולה עליך...

בתוווש

New member
לשחקנים??!../images/Emo36.gifפליז...תענו...|ימין

רציתי לשאול אם אתם עדיין מצלמים את הסידרה??! כמה פרקים יש??! ואם יהיה עוד עונה??? פליז תענו!!! כפרה על כל השחקנים (במיוחד על רועי)!!!

°°NaTaLi°°

New member
הינה אני יענה לך:

הם סימו לצלם תסידרה יש 51 פרקים + פרק בונוס ולא ידוע עם תיהיה עוד עונה

למעלה