שרשור הודעות לשחקנים

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gifשרשור הודעות לשחקנים ../images/Emo41.gif

בבקשה לשרשר רק לכאן!

בתוווש

New member
לככככככככל השחקנים!!!../images/Emo24.gif

אני אישית חולההההההה על כווווולם!!!!!!!!!!!!!! ולדעתי כולם משחקים מעוווווווולה!!!!!!!!!!!!! לכל אחד ואחת הייתי נותנת פרס אוסקר.......באמת אני לא צוחקת..... טוב יאלה בה ביייי!!!!! חולה עליכם בתה!!!!

בתוווש

New member
לכל השחקנים ../images/Emo24.gif

אני אישית אוהבת את כולם...
לדעתי כולם מחשקים נורא יפה ואני לא מפסידה אף פרק אפילו לפעמים רואה אותו פרק כמה פעמים...וכל פעם אני נהנת... הייתי נותנת לכל אחד ואחת פרס אוסק...באמת... טוב בה בייי...חולה על כולם... בתה

SexyLady2

New member
../images/Emo99.gifלאדם השווה =)

ממצב מתוק?!?. שמע אני ממש חולה עלייך והגעתי למסקנה ש....אתה כ-ו-ס-ו-ן!!! ועם ב'אך להיות בקשר...אז.. אייסי:334823049 ומסנג'ר: [email protected] פלא: 0508912833 טלפון חדר (פרטי שלי): 039060040 ...אז..דבר איתי!

SexyLady2

New member
רועי תגיד..

יש לך אימייל!?.. איך אפשר להשיג אותך יעני להתכתב איתך חוץ מבפורום?!

תומר

רציתי לדעת אם למישו פה יש תאייסיקיו של תומר(אדם הירש) הוא כוסון חבלללזזז ואם מישו יודע איפה הוא לומד יעזור לי גםםםם נ.ב גם רועי שוווווה!!! אם גם לו יש פליז תשיגווווווו!!!!!!!! תודהההה מתוקיםםםם!!!!!!!!!!

SexyLady2

New member
יונתן..

כנס לצ'אט...ובחייאת תענה לי בפרטי!!.. אני מתה להיות איתך בקשר מתוקק!!

nivy0

New member
לשחקני ראש גדול המדהימים!!!!!!!!!!!

לכל כוכבי ראש גדול המדהימים!!!!!!!!!!!!!!!! אתם מכירים את עמית דדון שטוענת שדודה שלה רווית דדון מפיקה את התוכנית????????? שלחו לי תדובה היא מוסרת לכם שאתם יותר יפים במציאות!!!! ושאין עליכם נא דברו איתי במייל! [email protected]

למעלה