שרשור החדשות השבועי

ayumi3000

New member
כן זה דיי קורע לב...

אבל איו נראת דיי אופטימית, האישה שלי דיי חזקה ^_^.

Nora Shu

New member
אפשר מקורות, בבקשה?

בכל שפה; אנגלית, יפנית, סינית, איסלנדית-- אמג נאגאסה XDD לקח להם זמן להיפרד XDD

ayumi3000

New member
X_X

זה לא הדבר הכי משמח P: ואיו הרבה יותר שווה מהנאגאסה הזה ^_^ מ-כ-ל ב-ח-י-נ-ה!!

Nora Shu

New member
בוא נסכים לא להסכים, קיי :))

אין מה לעשות, המערכת יחסים שלהם תמיד הפריקה אותי. הם כזה... כל כך לא מתאימים, מסיבות שונות שכולן לא צריכות להיות מפורטות כאן כי חבל הwank. למרות שwank בפורום מוזיקה יפנית ישראלי יכול להיות מבדר ברמות, אבל...... לא. D:

ayumi3000

New member
לא היו מתאימים?

!?WTF X_X אז מעניין איך הם היו 7 שנים ביחד... ועכשיו הם נהיו חברים טובים ^_^ אפלר הפלא.

SquaDus

New member
Deja vu

בשנים האחרונות האמת שלא עקבתי אחרי איומי, אבל הייתה לי תקופה כזאת לפני כמה שנים... בת כמה היא כבר?! כמה חברים היו לה מאז החבר שהיא נפרדה ממנו לפני 3-4 שנים... O_O T_T אני מקווה שהחבר הבא יהיה האחרון (AKA חתונה)... אנשים לא הולכים ונעשים צעירים בימינו...

nadav1232

New member
אלבום חדש לקאנה (-MOON -kana)

ממ לכל מי שאוהב פה את קאנה אז יצא לה ב - 3.7.2007 אלבום חדש שנקרא Tsuki no Usagi CD: Chocolat ([Fr:] Chocolate) Picnic MOON WINGS Dragon (ドラゴン) Usagi (兎; Rabbit) Yume no Kuni (夢の国; Country of Dreams) Lapin ([Fr:] Rabbit) Tenku (天空; Sky) Tsukishiro (月代; Moon Castle) MOON WINGS ~Tsubasa no Hikari Version~ (翼の光; Wings of Light)

nadav1232

New member
בוויקיפדיה הזה של המוזיקה היפנית כתוב הכל XD

והיא אפילו עושה הופעות בעולם שקוראים לזה European Tour 2007. פינלנד, גרמניה, צרפת, שוודיה.. XD Date Country & City Location Time 24.Feb.2007/ 2007年2月24日 France:paris/ フランス・パリ LA LOCO OPEN 6:30pm START 7:30pm/ OPEN 18:30 START 19:30 27.Feb.2007/ 2007年2月27日 Sweden:Stockholm/ スウェーデン・ストックホルム Allhuset OPEN 7:30pm START 8:30pm/ OPEN 19:30 START 20:30 1.Mar.2007/ 2007年3月1日 Finland:Helsinki/ フィンランド・ヘルシンキ Gloria OPEN 7:00pm START 8:00pm/ OPEN 19:00 START 20:00 3.Mar.2007/ 2007年3月3日 Germany:Munich/ ドイツ・ミュンヘン Georg Elser Halle OPEN 6:30pm START 7:30pm/ OPEN 18:30 START 19:30 http://wiki.theppn.org/kana

oracle

New member
XDD ראית את הסאדיזם

שמנצנץ לו בעיניים? מממ בעצם.. בעין~~~~~~ LOL

Nurmidor

New member
אהבתי איך שהוא casually הוציא את הידית

מהמקום והמשיך לדבר XD

One Missed Call

New member
אי אפשר לשתוק עלזה --

גאקט כזה מושמוש%^$#^%
מישו יודע מתי הייתה התוכנית שלו בצ'אנומה גרלז?

One Missed Call

New member
צ'אנומה גרלז, תוכנית בישול

גאקט הופיע בתוכנית בישול ואם אני זוכרת נכון בתקופה הזו הוא הוציא את האלבום MOON, או שסינגל. הוא היה בלונדיני אז, ואמא שלי דיי התפלאה שהוא גבר ^^' סקילות אח"כXD מגישות אותה שתי בחורות. הספקתי לראות את התוכנית של גאקט ושל BOA דרך יוטיוב, אני מניחה שזה בסדר אם אצרף את הקישור ^^ זה הפרק עם BOA, כי את של גאקט אני כבר לא מוצאת >:

oracle

New member
הוריי על הדיליי~~ ^_^

לא חושבת שראיתי את זה, למרות שכנראה כן, כי ראיתי כל חתיכת וידאו שהוא הופיע בה... מה שאני כן זוכרת זה את תוכנית הטעימות של היי3X שהוא השתתף בה עם יושיקי... קורע XDD

למעלה