שרשור החדשות

nadav1232

New member
סינגל חדש ל - KAT-TUN!

סינגל: DON'T U EVER STOP יציאה: 14.05.2008 Limited Edition 1 Tracklist: DON'T U EVER STOP (w/o notice?? (Kamenashi Kazuya (Natsu no Basho (Taguchi Junnosuke (w/o notice?? (Original Karaoke (Natsu no Basho (Original Karaoke Limited Edition 2 Tracklist: DON'T U EVER STOP (LOVEJUICE (Akanishi Jin (PARASITE (Tanaka Koki (LOVEJUICE (Original Karaoke (PARASITE (Original Karaoke Limited Edition 3 Tracklist: DON'T U EVER STOP (Ai no Hana (Ueda Tatsuya (SMACK (Nakamaru Yuichi (Ai no Hana (Original Karaoke (SMACK (Original Karaoke Regular Edition Tracklist: DON'T U EVER STOP (DON'T U EVER STOP (Original Karaoke

nadav1232

New member
סינגל חדש ל - Kishidan!

סינגל: 'Kekkon Toukon Koushinkyoku 'Mabudachi יציאה: 14.05.2008 רשימת שירים: 'Kekkon Toukon Koushinkyoku 'Mabudachi Teenage Pirate Made in the World ~Kekkon Toukon Koushinkyoku 'Mabudachi' ~2jikai KOTOBUKI version ~Kekkon Toukon Koushinkyoku 'Mabudachi' ~Hirouen Karaoke version

nadav1232

New member
אלבום חדש וראשון ל - Superfly!

אלבום: Superfly יציאה: 14.05.2008 :CD Hi-Five Manifest 1969 Ai wo Komete Hanataba wo Ain't No Crybaby Oh My Precious Time Vancouver i spy i spy Uso to Romance Ai to Kansha Hello Hello Last Love Song I Remember :DVD (Hello Hello (PV (Manifest (PV (i spy i spy (PV (Ai wo Komete Hanataba wo (PV (Hi-Five (PV

nadav1232

New member
אלבום חדש וראשון ל - Yu Yamada!

אלבום: MYUSIC יציאה: 14.05.2008 :CD Intro strong girl !Holla !fiesta!fiesta little raindrop block sign EYES ON ME Cosmic Ride leave all behind REAL YOU Outro Fly So High RYUKYUDISKO REMIX

nadav1232

New member
סינגל חדש ל - ai otsuka!

סינגל: Rocket Sneaker / One×Time יציאה: 21.05.2008 :CD Rocket Sneaker One×Time Sora to Kujira (Rocket Sneaker (Instrumental (One×Time (Instrumental

nadav1232

New member
סינגל חדש ל - Aya Matsuura!

סינגל: Kizuna יציאה: 21.05.2008 רשימת שירים: Kizuna Hitori (Kizuna (Instrumental

הרבה זמן לא שמענו ממנה כלום

(חוץ מהמופע חורף 2008 הזה של הלוו!פרוג'קט) זה נשמע כמו שיר יחסית רגוע כזה, מעניין אם טסונקו כתב אותוO: אהרגע, עוד לא שמעתי@$@#$נ *הולכת לחפש את הקליפ למרות שבטח אין עדיין*

RaVeN IYI

New member
אונד :ס מוסיקה!~

מהאמנים שכן מעניין אותי לשמוע דברים שלהם, הראשונה באמת תהיה טאמאקי נאמי 3> *squeal* אני מאוד אוהבת את הסטייל שלה, למרות שהשירים שלה נשמעים אותו הדבר כל הזמן והיא לא מחדשת כלום. אבל עדיין, השירים שלה קופצניים וקליטים וכל כך כיף להקשיב להם...>:! *פייל* אני רוצה את הדיסק הזה. >3< אוטסוקה איי עם הקול המעצבן שלה... >> אני לא יודעת מה אני מוצאת בזמרת הזו אבל היא ממש חמודה. >: איזה מזל שלא שמעתי את Chu-lip בתור השיר הראשון שלה. כמה מזעזע. XD קאט-טון... ארר, הם דיי משעממים. אני אוהבת להקשיב לשירים שלהם אבל המוסיקה שהם עושים דיי סתמית... לדעתי השיר היחיד שבאמת אפשר להקשיב לו יותר מפעם אחת ולא לשבור את המחשב הוא Signal. לעומתו Real Face נחמד מינוס. ._. למרות שאני לא ממש מבינה למה עושים מהם משהו שהם לא. XP; אבל טעם זה טעם~ ובסתירה מוחלטת למה שאמרתי, אני רוצה להקשיב לזה. XD; טוהושינקי 3> בהחלט הולכת להשיג את הסינגל! [האווו >: Helppp~] מלודי... נשמע טוב! ^^ ואייאקה OOO: FTW נדב, כל הכבוד על ההשקעה~~ D: עשית לי מעניין בעבודה. XD

nadav1232

New member
תודה רבה XD; ~ ו..

חכי למחר.. אני עושה סקירה של האלבום של נאמי D:

Hao Asakura

New member
כל דבר יעשה לך מעניין בעבודה

אניוייז, הסינגל של קומי יוצא ב 11 ליוני D: ולמה נראה לך שאני אבזבז עליהם כסף? מלא על אלבום, וחוצמזה חכי חודשיים עד שאני באמת יוכל לקנות מה שבא לי << קיצר, תודה על החדשות וההשקעה נדב, כי אני יודעת כמה זה מתסכל לעשות כל כך הרבה פוסטים פה >< אז כן....שבוע טוב.

למעלה