שרשור החדשות

SuLeRu

New member
יש לי את האלבום הזה במחשב...

מילי[זאת דיאנה><] אם את רוצה אני ישלח לך את השיר באייסי:)

miliOHyes

New member
שאלה ואהבתי תשיר חח

ממ אחלה שירTrinka Trinka שמעתי ממש לפני כמה דקות בקיצור התמכרתי X D מ סגנון מיוחד מאוד מאתים לה קיצר השיר ממש יפה ממליצה ^ אמח שאלה,יש מצב אני יוכולה להוריד תשיר הזה באתר מסוים? :]

nadav1232

New member
Ami Suzuki - can't stop the DISCO

יציאה: 24.09.2008 :CD 1. can't stop the DISCO 2. climb up to the top 3. (SUPER MUSIC MAKER (SA'08S/A mix :DVD 1. (can't stop the DISCO (music clip

nadav1232

New member
Koda Kumi - TABOO

יציאה: 08.10.2008 :CD 01 TABOO 02 Always 03 [TABOO [HOUSE NATION Sunset In Ibiza Remix 04 TABOO Instrumental 05 Always Instrumental :DVD 01 -TABOO -MUSIC VIDEO 02 -TABOO -MUSIC VIDEO-ANOTHER EDITION 03 TABOO PHOTO SLIDE SHOW

nadav1232

New member
כן D: כבר ראיתי אותו איזה

3 פעמים XDD ובא לי לראות עוד פעם. מזכיר לי את הקליפ של BUT עם הנשיקות שם.. Oס..

miliOHyes

New member
Honey Flash

ממ כן וBUT זה בכלל קליפ אחלה יאפ קודה חזרה לולתחום הזנזונת חח אבל דווקא מתאים לה וחוץ מזה היא מזכירה לי את כריסטינה אגלירה של פעם-__- אגב בקליפ Honey Flash היא נראתה פשוט מדהים כה היא צרכה להראות ועם כבר מדברים על Honey Flash אז הגרסה של Ayumi Lee [מי שלא יודע לקודה ולאיומי יש אותו שיר אבל הוא שונה בינינו של קודה יותר קליט אבל כל אחד ודעתו]קיצר הגרסה של איומי מעצבנת כזאת של קודה הרבה יותר יפה לדעתי חח..חוץ מזה בגרסה של איומי הקול שלה כזה מעצבן אבל חמוד~__~ קודה יותר טוב

nadav1232

New member
לא קוראים לשיר Honey Flash ^^'

קוראים לו Cutie Honey. שמעתי פעם את הגירסא של איומי לי.. של קומי הרבה יותר טוב XD

miliOHyes

New member
דווקא כן

לשיר של איומי קוראים Cutie Honey לשל קודה קוראים Honey Flash.. ממכן כי כשה חיפשתי פעם תסינגל אז פשוט כתבתי koda kumi וזה כתב לי:koda kumi-honey flash

nadav1232

New member
דווקא לא

לשיר של קומי קוראים Cutie Honey. תיכנסי לויקיפדיה ותראי שכתוב. תראי קליפים שלו מהופעות וכאלה ותראי שכתוב אין בכלל על מה להתווכח.. כולם פה יסכימו איתי XD

miliOHyes

New member
באמת?ואו זה מוזר

ממ אז צריך לשלוח לאתר על קודה מכתב שיש להם בלבול חחח ממ ממש מוזר כי היה כתוב שם שזה שם ככה. אולי סתם כתבו או שהם כנראה גם התבלבלו אני יכתוב עכשיו מכתב למנהלים שישנו את זה תודה על ההבנה חח ^

nadav1232

New member
Rina Aiuchi-Kimi to no Deai ~good bye my days

יציאה: 15.10.2008 רשימת שירים: 01 ~Kimi to no Deai ~good bye my days 02 Simple 03 (Will you dance? Performed by INTER-D (First press only 04 -Kimi to no Deai ~good bye my days~ -instrumental 05 -Simple -instrumental

nadav1232

New member
GIRL NEXT DOOR - Drive away

יציאה: 08.10.2008 :CD 1. Drive away 2. Shiawase no Jouken 3. (Drive away (maximizor mix 4. (Drive away (ice cream mix :DVD 1. Drive away PV

nadav1232

New member
mihimaru GT - Shiawase ni Narou

יציאה: 22.08.2008 :CD 01 Shiawase ni Narou 02 777 Three Seven feat.ET-KING 03 Inst) Shiawase ni Narou) 04 777( feat.ET-KING(Inst DVD: Shiawase ni Narou Video Clip

nadav1232

New member
YUI - MY SHORT STORIES

יציאה: 12.11.2008 רשימת שירים: I'll be HELP Last Train Winter Hot Music Jam Skyline Free Bird ...I wanna be Oh My God Cloudy Driving Today Understand Crossroad It's happy line Why me

nadav1232

New member
~KODA KUMI LIVE TOUR 2008 ~Kingdom

יציאה: 24.09.2008 < OPENING MOVIE > 1. Under 2. FREAKY 3. キューティーハニー 4. 秘密 5. MORE 6. LAST ANGEL < INTERLUDE MOVIE 1 > 07. 愛のうた 08. hands 09. Someday 10. ふたりで・・・ 11. Song Menu :you 12. 奇跡 13. WIND < INTERLUDE MOVIE 2 > 14. Wonderland 15. It's a small world 16. 恋の魔法 17. anytime 18. Run For Your Life 19. Come Over 20. girls < ENCORE > EN01. Single Medley: SHAKE IT UP ~ BUT~Butterfly ~ real Emotion~ Crazy 4 U ~ DANCE BATTLE EN02. Moon Crying EN03. walk

מעניין איך יהיה ה-DVD הזה...

כי כל סיבוב ההופעות הזה היה צריך להיות פחות פרובוקטיבי בגלל ההערה של קומי על מי שפיר וזה... אני יודע שיש כבר את כל החלק של השירים החמודים, שפשוט יהרוג אותי, אבל אני מקווה ששאר ההופעה תהיה סבבה..

למעלה