שרשור הכוונה ומודיעין 25/5

מצב
הנושא נעול.

Jessica L

New member
הגעה לבי"ח 10 בחיפה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
הגעה לבי"ח 10 בחיפה
מקווה שזה המקום הנכון לשאול... איך אני מגיעה ממרכזית המפרץ לבי"ח 10? (נווה דוד אם אני זוכרת נכון) ומבי"ח 10 לאיזור המושבה הגרמנית/בית החייל?

alx18

New member
לקחת קו 103 מ מרכזית המפרץ לחוף הכרמל

הגעה לבי"ח 10 בחיפה
מקווה שזה המקום הנכון לשאול... איך אני מגיעה ממרכזית המפרץ לבי"ח 10? (נווה דוד אם אני זוכרת נכון) ומבי"ח 10 לאיזור המושבה הגרמנית/בית החייל?
ומחוף הכרמל לגשת לרציף 11 ולקחת קו 3 לבקש מהנהג שיודע מתי צריך לרדת בדרך כלל יורדים מלא חיילים לשאול גם אותם נסיעה של רבע שעה מחוף הכרמל

עדיף כבר לרדת בשד' ההגנה בצומת "מקסים",

ומחוף הכרמל לגשת לרציף 11 ולקחת קו 3 לבקש מהנהג שיודע מתי צריך לרדת בדרך כלל יורדים מלא חיילים לשאול גם אותם נסיעה של רבע שעה מחוף הכרמל
עדיף כבר לרדת בשד' ההגנה בצומת "מקסים",
ולעלות ברגל- זה יהיה אותו משך זמן כמו להמשיך עד לחוף הכרמל ולהחליף אוטובוס. חוצמזה, ממרכזית המפרץ קווים 114 ו-115 מגיעים יותר קרוב לבי"ח 10.

Image of me

New member
את לוקחת את אחד הקווים 114 ו-115

הגעה לבי"ח 10 בחיפה
את לוקחת את אחד הקווים 114 ו-115
ומבקשת לרדת ליד בית חולים 10. מהתחנה של שני הקווים יש 5 דקות הליכה בעליה בשכונה פסטורלית. אם רוצים להגיע ממש עד השער של בית החולים, אפשר לקחת 103 עד מרכזית בת גלים, ומאותה תחנה קו 5. מבית חולים 10 לבית החייל מגיע קו 5. עולים עליו ממש ליד הש"ג. אפשר לרדת לרחוב שמתחת לבית החולים (5 דקות הליכה בירידה), ומשם יש את הקווים: 5, 26, 43 ו-114.

purple3

New member
קו 784 של אגד מת"א לטכניון במוצ"ש הקרוב

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
למה אי אפשר למצוא נתונים על הקו הזה באתר של אגד? מתי במוצ"ש 26.5 יוצא הקו הראשון? ומאפה הוא יוצא בת"א? תחנה מרכזית חדשה? אם כן איזו קומה ואיזה רציף למי שיודע? תודה:)

purple3

New member
מישהו? אולי בכל זאת?

למה אי אפשר למצוא נתונים על הקו הזה באתר של אגד? מתי במוצ"ש 26.5 יוצא הקו הראשון? ומאפה הוא יוצא בת"א? תחנה מרכזית חדשה? אם כן איזו קומה ואיזה רציף למי שיודע? תודה:)
מישהו? אולי בכל זאת?
מישהו? אולי בכל זאת?

purple3

New member
השאלה שלי נובעת מהלינק הזה...

תנסה להתחיל מפה.
|לינק| http://www.asat.org.il/index.php?option=com_content&task=view&id=1058&Itemid=1 |סלינק|
אז לצערי זה לא הוביל אותי לשום מקום

Image of me

New member
נכון ללפני שנתיים, הקו הזה פעל בשבת כל שעה

אז לצערי זה לא הוביל אותי לשום מקום
נכון ללפני שנתיים, הקו הזה פעל בשבת כל שעה
בערך מ-7 עד 10, לא זוכר את השעות המדויקות. הקו היה יוצא מקומה 6, בסביבות רציף 602 - ליד קו 910 לחיפה.

שיט, אני לא יודע לקרוא!!

קבל
כאן ואם זה לא מספיק ברור: 21:30 22:10 22:30 ותגיד יפה שלום לתל אביב, נראה שעד ראש השנה לא נראה אותה יותר מדי..
שיט, אני לא יודע לקרוא!!
רשמתי לך בטעות את השעות של קו 11 קו 784 במוצאי שבת בשעות 20:30 21:30

purple3

New member
:) העיקר הכוונה

שיט, אני לא יודע לקרוא!!
רשמתי לך בטעות את השעות של קו 11 קו 784 במוצאי שבת בשעות 20:30 21:30
:) העיקר הכוונה
כמו מקודם הלינק לא ענה על השאלה שלי, אבל ענו לי בפורום אס"ט...לטובת כל שאר התוהים, אם יש, הנה הלינק לתשובה: כאן ואני מסכימה:( לא נראה את ת"א בזמן הקרוב

mobzy

New member
מצומת קסם לתעשיה אוירית בנתב"ג

איך אפשר להגיע מאיזור התעשיה שליד צומת קסם (Orange וכו') למפעלי התעשיה האוירית שליד נתב"ג? זמן: ~ צהרים אם אשפר גם הערכת זמן ומחיר. תודה

קו 7,17 עד לצומת גנים בפ"ת ומשם 249 של אגד

איך אפשר להגיע מאיזור התעשיה שליד צומת קסם (Orange וכו') למפעלי התעשיה האוירית שליד נתב"ג? זמן: ~ צהרים אם אשפר גם הערכת זמן ומחיר. תודה
קו 7,17 עד לצומת גנים בפ"ת ומשם 249 של אגד

מצב
הנושא נעול.
למעלה