שרשור הכוונה ומודיעין 26/8-27/8

מצב
הנושא נעול.

נסיכה4321

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 26/8-27/8
תל אביב -צפון מרכז...לאור יהודה במצו"ש
מישהו יכול להגיד לי איזה אוטבוסים אני צריכה לקחת , מתל אביב מרכז לאור יהודה (נווה סביון) והם פעילים במצו"ש ? ולא באזור של התחנה מרכזית תל אביב...

מתן276

New member
מישהו יכול להגיד לי איזה אוטבוסים אני צריכה לקחת , מתל אביב מרכז לאור יהודה (נווה סביון) והם פעילים במצו"ש ? ולא באזור של התחנה מרכזית תל אביב...
תלוי מה המוצא המדויק שלך

olli3

New member
מנהל
הכוונה
תסעי באחד הקווים 51/60/160/68/70/525 מהתחנה מול בית רסיטל ותרדי בתחנה המרכזית, ממנה תתחברי לקו 37(קווים) - את לא רוצה לעבור שם אבל לצערי אין אופציה סבירה אחרת
בוודאי שיש דרך בלי מעבר במרכזית.
קודם כל אפשר לקחת את 51/60/160 דן ו525/531/641/501 וכל השאר שנוסעים על המסגר. ולרדת תחנה אחת לפני המרכזית, בבית הספר שבח (המסגר פינת יד חרוצים), להמשיך לצומת הבאה ולפנות שמאלה לגשר לה גארדיה, מהגשר עולים על קו 37. אם אפשרי להגיע לעזריאלי אז אפשר לקחת משם את קו 56 של קווים ולרדת ביגאל אלון פינת לה גארדיה ומשם להמשיך עם 37. לעזריאלי אפשר להגיע עם מגוון רחב של קווים מרכבת מרכז, לא בעיה כלל וכלל לביצוע. כמו כן קו 56 עובר בלונדון מינסטור ולאורך כל אבן גבירול. כך שאם יותר נוח לך להגיע משם, תוכלי לעשות זאת.

olli3

New member
מנהל
אפשר עם 139/239 דן
עד לרחוב לה גארדיה ומשם להמשיך עם 37 של קווים. בעיקרון הקו היחידי שנכנס לאור יהודה במוצ"ש מאיזור תל אביב הוא קו 37 שמתחיל את מסלולו במרכזית ומשם יוצא ללה גארדיה ודרך הטייסים. צייני מהיכן את יוצאת במרכז ת"א, אם כי במידה ו139/239 עוברים בקרבת נקודת המוצא שלך, אז זו אופציה מעולה עבורך.

olli3

New member
מנהל
אפשר עם 139/239 דן
עד לרחוב לה גארדיה ומשם להמשיך עם 37 של קווים. בעיקרון הקו היחידי שנכנס לאור יהודה במוצ"ש מאיזור תל אביב הוא קו 37 שמתחיל את מסלולו במרכזית ומשם יוצא ללה גארדיה ודרך הטייסים. צייני מהיכן את יוצאת במרכז ת"א, אם כי במידה ו139/239 עוברים בקרבת נקודת המוצא שלך, אז זו אופציה מעולה עבורך.
שימי לב, הקווים פעילים לפני מוצ"ש.
קו 139 הראשון יוצא מרידיניג בשעה 18:25 וקו 37 הראשון יוצא מהמרכזית בשעה 18:30 (ולאחר מכן בתדירות של כל חצי שעה).

מתן276

New member
היי...
רציתי לדעת איך אפשר להגיע ביום שבת מגבול רמת גן בני ברק, לאיזור הנמל בתל אביב. תודה!
כמה אופציות
תקחי קו 60/160(מה שמתאים לך יותר), תרדי ברח' ערבי נחל בגבעתיים ושם תתחברי לקו 55(קווים)

מתן276

New member
כמה אופציות
תקחי קו 60/160(מה שמתאים לך יותר), תרדי ברח' ערבי נחל בגבעתיים ושם תתחברי לקו 55(קווים)
אופציה נוספת
תקחי קו 31 אם הוא מתאים לך יותר, תרדי בתחנה הראשונה בלה גארדיה וממנה תתחברי לקו 139 או 555(קו לילה).

olli3

New member
מנהל
היי...
רציתי לדעת איך אפשר להגיע ביום שבת מגבול רמת גן בני ברק, לאיזור הנמל בתל אביב. תודה!
מוניות שירות 66
הן מגיעות עד ל צפון הישן - מרכז ת"א, משם אפשר להמשיך עם מוניות קו 4. מי שמכיר את המוניות יתן לך את התשובה מדוייקת יותר, אני פשוט לא נוסע איתן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה