שרשור הכרות

Slow Cheetah

New member
../images/Emo41.gifשרשור הכרות../images/Emo41.gif

אני אשמח להכיר את כולכם יותר טוב, אז תענו על כמה שאפשר D: שם: הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: איזור מגורים: גיל: עיסוק בחיים: דרך תקשורת איתכם (ממסנג'ר עד פלאפון, מה שבא לכם): תמונה: תחביבים: בן/בת זוג: מוזמנים להוסיף כל דבר שיעלה על דעתם :)

חדשה../images/Emo13.gif

שם: שרונה הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: ממשחק בפלייסטיישן 2..חשבתי על כינוי יפה שאני לא אצטרך להחליף בקרוב איזור מגורים: רמלה גיל:24 עיסוק בחיים: מטפלת בגן ילדים דרך תקשורת איתכם (ממסנג'ר עד פלאפון, מה שבא לכם): במסרים.. תמונה: תחביבים: לבלות בקניונים,לצפות בסרטים עם חברות, לשחק בפלייסטיישן/מחשב בן/בת זוג: כרגע אין

בכיף ../images/Emo9.gif באמת היה צריך!

שם: רעות
הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: זהו שזה כינוי שאני איתו בתפוז מאז שהייתי בת פחות מ-14. בתור ילדונת רציתי "רעותי" אבל הוא היה תפוס אז ניסיתי את זה ומאז אני איתו. כמובן שעם השנים ניסיתי להחליף כמה כינויים... אבל מאוד קשה להפרד מהכינוי אחרי כל השנים (ניהלתי בתפוז גם פורומים אז זה מן הכינוי המוכר שזאת אני). מודעת לילדותיות שבזה.
איזור מגורים: חיפה
עיסוק בחיים: אחרי פסיכומטרי, מחפשת עבודה.
דרך תקשורת איתכם (ממסנג'ר עד פלאפון, מה שבא לכם): מעדיפה מסרים בינתיים.
תחביבים: לטייל בעיקר, לכתוב, התחלתי לאהוב לבשל חחחח
בן/בת זוג: אין

februarygirl

New member
זה רק אני או שרק בנות עונות על השרשור ? :)

שם: נורית הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: נולדתי בחודש הזה באופן מפליא :) איזור מגורים:חיפה גיל:28 אוטוטו 29 (זה מה שקורה כששואלים אותי בגיל 28 טרם יום הולדת 29) עיסוק בחיים: הממממ ... לא ליפול מהכסא בבקשה.... מורה. תחביבים: קריאה, נגינה, מחשב , טלויזיה ... :)

Thumpers

New member
כמו שאמרתי, נזרום :)

שם: יעל. הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: אמ... בסרט במבי יש את הארנב Thumper שעושה תנועה עם הרגל שלו, מעין הקפצה של הרגל - אני כל הזמן עושה את התנועה הזו (היפראקטיבית, בייבי!) אבל Thumper היה תפוס - אז הוספתי S. :) איזור מגורים: הגליל המקסים :) גיל: 20 וקצת. :p עיסוק בחיים: אחרי פסיכומטרי, בעוד שבוע חוזרת לעבוד בגן. (נראה אתכם מוצאים עבודה יותר טובה - כשאתם גרים בכזה חור!) דרך תקשורת איתכם (ממסנג'ר עד פלאפון, מה שבא לכם): במסרים, לעת עתה. :) תמונה: צירפתי. תחביבים: לקרוא, לשמוע מוזיקה, לשחק במחשב, לבלות עם חברים, לראות את הסדרות האהובות עליי (לרוב באינטרנט, אני מודה.) ו... ללמוד. בן/בת זוג: נופ.

Thumpers

New member
ותמונה...

מהזמנים בהם היה לי שיער שחרחר. :) (לפני חודשיים ככה.)

xcalibur

New member
צילמו אותך כשנפלה לך העדשת מגע? ../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif

Thumpers

New member
היה חם.

מאוד. אז אני ואחותי התבטלנו לנו על השטיח בחדרי, וזה מה שקרה. אגב, בשלב מסוים נכנסתי מתחת למיטה, כי שם יותר קריר.

למעלה