שרשור הכרות

Slow Cheetah

New member
אמג, לא זיהיתי שזה מבמבי!!!

אני מוגדרת כבעיות קשב וריכוז בלבד, אבל אני היפראקטיבית בתכלס P: איזה סדרות את אוהבת?

Thumpers

New member
רוב האנשים לא עושים את ההקשר. :)

אממ... האוס, איך פגשתי את אימא, המפץ הגדול, המנטליסט, פרינג' ולא מזמן התחלתי גם לראות את גריק, בגלל ראסטי המדהים. (וקאפי המתוק) אה, ובל נשכח את היפה והחנון :p ואת?

Slow Cheetah

New member
אממ...

צ'אק, אחת שיודעת, 90210, המפץ הגדול, איך פגשתי את אמא, יומני הערפד, קוגר טאון, פרקים, טארה, תמותי דיווה, אקס מן (בעקרון הפסקתי לראות ממזמן את וולברין והאקס-מן, אבל אני אמורה להמשיך לראות עד סוף הסדרה P: ), גלי, צווארון לבן, משפחת סימפסון והיפה והחנון. אני מתכננת להתחיל לראות עוד כמה D: ויש כאלו שסיימתי בעבר, כמובן.

Slow Cheetah

New member
ומה ששכחתי:

סמולוויל, גארי הרווק, באפי, דם אמיתי, בטי ושקרניות קטנות יפות שאני גם בערך רואה (רואה לפעמים/התחלתי ובנתיים לא המשכתי).

Slow Cheetah

New member
+התכוונתי לראות האוס אבל זה היה דיי משעמם OO

הסברים למה כדאי לשרוד יותר מעשר דקות של צפייה?

Witchcrafts

New member
חולקת עליך, זו ממש לא הסדרה הכי טובה שנוצרה.

התואר הזה שייך קודם כל לסופרנוס ולדקסטר (ולעניות דעתי, גם לברייקינג בד (Breaking Bad)). אבל האוס?! וואו, לא. אני כן צופה ועוקבת אחר הסדרה הזו, אבל היא רחוקה (ואפילו מאוד, ביחס לסדרות המופת שהזכרתי) מההגדרה.

Slow Cheetah

New member
דקסטר ראיתי את הפרק הראשון וזה דיי הזוי O:

(יש לי הרגשה שבסוף כולכם תגרשו אותי בגלל שאני משוגעת עם סדרות XD)

Thumpers

New member
קראתי את הספרים

עליהם מבוססת הסדרה דקסטר, אז אני בספק שהסדרה תהמם אותי :p בכל אופן, מהספרים נהניתי עד מאוד! אה, ואני מניחה שזה עניין של טעם. (למרות שהסופרנוס זה בהחלט קלאסי.)

is00

New member
הספרים דווקא לא משהו....

הסדרה הרבה יותר טובה, לטעמי. שווה לנסות. מה שכן, הגיע הזמן שייסיימו אותה, העונות האחרונות לא היו משהו.

Thumpers

New member
אני נהנית מספרים בסגנון....

אבל יכול להיות שאני אנסה לראות גם את הסדרה. :)

למעלה