שרשור הכרות

Another Girl

New member
נתבקשתי יפה, אז באתי.

שם: בתיה. אפשר גם בציה או בץ, למתקשים. הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: כפי שהחתימה שלי מעידה, אני מאוד אוהבת את הביטלס. הכינוי הוא שיר של הביטלס שאני אוהבת (מן הסתם) וחוץ מזה... תמיד הייתי בחורה קצת אחרת.
איזור מגורים: במקור מחיפה, מתגוררת ברמת גן. גיל: קשישה מאוד. 28, נו. עיסוק בחיים: אינטרנטה. דרך תקשורת איתכם (ממסנג'ר עד פלאפון, מה שבא לכם): יש הרבה, אבל בפורמט זה מי שמעוניין ייאלץ להסתפק במסר אישי.
תחביבים: ציור, קולנוע, מוזיקה, נגינה (כושלת) על גיטרה, טלוויזיה, אינטרנט, אומנות שימושית, קריאה, הריסון פורד, גלגול כדורי דבק... שכחתי משהו?
בן/בת זוג: נייט. תמונה: קחו, נו. בפוזה אופיינית עם חברה. וכן, אני בבוגדת בביטלס עם דפש מוד, בצוק העיתים. להוסיף כל דבר שעולה על דעתכם? יאללה: http://www.youtube.com/watch?v=E_ymbkYYA6I

DDN

New member
משהו קשישה. . ..

את אפילו לא קשישת הפורום. ובסה"כ קשישים, אני הכי מבוגר פה. כרגע. מה זה גלגול כדורי דבק?

is00

New member
תגובתי...

שם: איתי. הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: בעיקרון אלו ראשי התיבות של השם המלא שלי, אבל הם היו תפוסים, אז הוספתי עוד 2 תווים... איזור מגורים: כרגע ירושלים. במקור מצפת. גיל: 31. נראה שאני אחד היותר מבוגרים פה... אני מקווה שזה לא אומר שאני צריך לגלות פה אחריות על הצעירים, כי לא נראה לי שיש לי את זה
עיסוק בחיים: סטודנט מובטל לתואר שני באוני' העברית. דרך תקשורת איתכם: דוא"ל או דרך התיבה האישית בתפוז. תמונה: אולי בהזדמנות אחרת. תחביבים: בעיקר קריאה, כתיבה וטלוויזיה. בת זוג: כרגע בחיפושים.

אני, אתה ו-DDN פרהיסטוריים |דינוזאור|.

אה, אין אייקון של דינוזאור
? אם כן הכי קרוב שניתן למצוא
. על הצעירים לא צריך לגלות שום אחריות, רק להקפיד לוודא שלא נשקה קטינים במשקאות חריפים כי זה נדמה לי פלילי
. בגדול אם נגלה אחריות על עצמנו לדעתי על כולם להודות לנו. כי כשהחנונים הקשישים משתוללים, האדמה רועדת
. מה לדעתכם קרה בטאהיטי
?

OnlyLeigh

New member
נו טוב! הראשון מאז ימי 'אנימה ומנגה' העליזים!

שם: לי הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: אוי! זה מביך
ההשראה היא השיר היפני "Only One" של קייזר-קן מדיג'ימון! גאיה תבין לליבי.
איזור מגורים: הרצליה החושנית. (בקרוב בתל אביב. בתקווה.) גיל: 25
עיסוק בחיים: אנימטורית! באמת! תחביבים: להריח דלק, לרוץ עם מספריים ולתופף על קרחות. באמת! בן זוג: חתיך.

ואי ואי, החבר'ה שלנו מוכשרים ../images/Emo45.gif.

אנימטורית, ועוד באמת, זה מגניב ברמות אחרות לגמרי
! אם אי פעם נצלם לנו סרטון, יש מצב שתוסיפי לו פיצ'בקעס של אנימציה ( משקפיים מצחיקות ושאר אביזרי הגיק-שיק)? אני פחות בקטע של דלק אבל אני כן עפה על אצטון
. וטיפקס
.

Legato

New member
אני לא בטוחה אם אני ממש חברה בפורום אבל יאללה

שם: לגאטו זה בסדר. הסבר למה בחרתם בכינוי המסוים שלכם פה: הייתי שמחה לומר שזה קשור למונח המוסיקלי, אבל זה על שם הדמות המצוירת מהאנימה "טריגן". איזור מגורים: תל אביב פאק יה. גיל: 25. עיסוק בחיים: תסריטאית. דרך תקשורת: נו, הנה, אני בתפוז. תחביבים: לדאוג. בן/בת זוג: נופ.

דווקא כן ראיתי אותך בפורום ../images/Emo24.gif.

תסריטאות זה מגניב לאללה, פעם החזקתי בידיי ספר מבוא לדבר הזה
. במשך כחודשיים החזקתי אותו ואז החזרתי לאקס שלי, קראתי שני פרקים ראשונים - היה מרתק מאוד
. למדת את התחום? אם כן, היכן? אחד התחומים לבעלי ניסיון חיים לדעתי
.

Legato

New member
ובכן...

למדתי אנימציה עם לי (הודעה אחת מעליי), אבל בעוד היא נהנית להקים לתחייה ציורים קסומים, אני מעדיפה לשבת מול מסמך וורד ולתעד שיחות דמיוניות בין אנשים דמיוניים.

N o a m V

New member
דיי חדש אז יאללה....

שם: נועם הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: וואלה אין הסבר איזור מגורים: חיפה גיל: 31 עיסוק בחיים: בתחום המערכות מידע דרך תקשורת איתכם (ממסנג'ר עד פלאפון, מה שבא לכם): אפשר במסרים תמונה: מהטיול בברלין באוקטובר האחרון, האף שלי קיבל צבע אדום מהקור הנורא . תחביבים: סרטים, PS3, אינטרנט, מוזיקה ולכסח את האחיין שלי בדיגדוגים..... בן/בת זוג: אין

קוראת סמויה

אני אשמח להכיר את כולכם יותר טוב, אז תענו על כמה שאפשר D: שם: אריאלה הסבר למה בחרתם בכינוי המסויים שלכם פה: על שם העיסוק שלי. איזור מגורים: מרכז הארץ יגיל: 25 עיסוק בחיים: כאמור לעסוק בהשמה ואימון קריירה וסיוע אקדמי לסטודנטים בעבודות שונות. דרך תקשורת איתכם (ממסנג'ר עד פלאפון, מה שבא לכם): מייל או מסרים אישים. תמונה: מצרפת תחביבים: לרבוץ- זה תחביב רציני שיש לי:), ים בעיקר בערב, לצחוק, לרקוד, כל דבר שגורם לי הנאה:) בן/בת זוג: אין.

למעלה