שרשור הכרות

../images/Emo41.gifשרשור הכרות../images/Emo41.gif

שם: גיל: מקום מגורים: שיר אהוב של דנה: אלבום אהוב של דנה: בכללית אומנים אהובים אחרים: מסר:

A t z a

New member
עונה../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

שם: דנה גיל: 15 ומשהו
מקום מגורים:
שיר אהוב של דנה: חמימות חולפת,יש בזה טעם,אהבה...כמה לא צפוי..סינגלים!
אלבום אהוב של דנה: לא דעת.. בכללית אומנים אהובים אחרים:איגי וקסמן(
),לילה מלקוס,מירי מסיקה,משינה,לירז צ'רכי,פיטר רוט,טליה,עברי לידר...וכו'.. מסר: באמת שאין
בהצלחה לפורום!

Magnus101

New member
../images/Emo103.gifיס...

שם: תום גיל: 17 מקום מגורים: פריפריה שיר אהוב של דנה: העץ הוא גבוה אלבום אהוב של דנה: עד הקצה בכללית אומנים אהובים אחרים: קורין אלאל, Interpol, Colpaly, פינק פלויד, ג'ניס ג'ופלין ועוד רבים וטובים מסר: מזל טוב לפורום ואני שמח שתפוז התעשתו.

Magnus101

New member
../images/Emo103.gif זה בן :)

לפעמים אני שורץ בפורום קולדפליי. אין לי זמן כל כך לכתוב הודעות אבל אני קורא (אני חייב להפסיק לקרוא בלי להשאיר תגובות). תום

../images/Emo9.gif

שם: רעות גיל: 15.5 מקום מגורים: ראשוןן שיר אהוב של דנה: יש יותר מדי
אלבום אהוב של דנה: כולם
בכללית אומנים אהובים אחרים: איגי וקסמן, משינה, ירמי קפלן, בלאגן, מוניקה סקס, זקני צפת, הקספרים ועוד ועוד ועוד
מסר: דנה ברגר שליטה

ADVAM4

New member
אני עונההההההה../images/Emo9.gif

שם: אדוה גיל:16 מקום מגורים: מושב הודיה ליד אשקלון[= שיר אהוב של דנה:אמממ קשה... אולי.. אמממ "בוכה לך" אלבום אהוב של דנה: "תוך כדי תנועה" בכללית אומנים אהובים אחרים: חוץ מדנה.. אז... בתי, אביב,דניאל סלומון, עברי לידר,רונה קינן, המכשפות וכו' וכו' [= מסר: אממ... [= תחייכו!

RTur

New member
אני:

שם: ארתור גיל: 17 (עוד כמה ימים.. חח) מקום מגורים: באר שבע שיר אהוב של דנה: מחכה לו, בא והולך אלבום אהוב של דנה: תוך כדי תנועה בכללית אומנים אהובים אחרים: נו שוב להתחיל עם הרשימה? ה.דורבנים,ד.טסה,ל.צ'רכי,מ.קשור,ה.נחש,ב.תי,מ.קרני, מ.בן-ארי, מ.מסיקה, ר.קלינשטיין, ט.יפקס, א.גוש, י.בלוך, ג.שגב ועוד ועוד ועוד.. (חח כתבתי בקיצורים..) מסר: "אנחנו לא מחפשים ג'ובים.... אנחנו מחפשים משרות.."
(מפי ח"כ שלנו חחח וזה אמיתי!)

ברררר

New member
../images/Emo47.gif

שם:בר גיל:16 עוד מעט 17 (ולא פרחה ללא גבולות
) מקום מגורים:משגב שיר אהוב של דנה:חמש בבוקר+ יש בזה טעם אלבום אהוב של דנה:עד הקצה משובח בהחלט. בכללית אומנים אהובים אחרים: עברי לידר, קולדפליי, דניאל סלומון, אביתר, אסף, ירמי, שרון, רמי ועוד. מסר:"לא תצפה לא תתאכזב"

BjiJiNaaA

New member
הלו ../images/Emo9.gif

שם: יהלי גיל: 15 מקום מגורים: גבעת שמואל שיר אהוב של דנה: חמימות חולפת, יש בזה טעם אלבום אהוב של דנה: חחחחח לאדעת
בכללית אומנים אהובים אחרים: משינה, בית הבובות, עברי לידר, איגי וקסמן.. נו, הרבה ואין לי כוח
מסר: מזל טובבב

אני ../images/Emo9.gif

שם: רותם גיל: 16 וקצת שיר אהוב של דנה: או...יש הרבה...חמש בבוקר, אהבה, מלך (למרות שהוא נדוש
), ועוד... אלבום אהוב של דנה: משתנה כל הזמן...עכשיו זה הראשון - דנה ברגר אמנים אהובים אחרים: הרבה.....בעיקר רוק ישראלי
מסר: די הצפתי פה עכשיו...
אהה וחזרתי קודם מטיול שנתי והיה כיף...זהו

Sideitself

New member
מממ

אור, 15, קרית אתא. שיר אהוב של דנה : כרגע, `והלב שלי ריק`. ממ חוץ מדנה אני אוהבת ומעריכה עוד המון אמנים והתנאים שאני נמצאת בהם לא ממש מאפשרים לי לפרט. מסר: רעות, אני מתגעגעת =(

אמאלה../images/Emo2.gif

כל היום חשבתי עלייך!! שמעתי את אלאניס
והיא ממש מצוינת!, וואי נשבעת לך בדרך לבית ספר חשבתי על זה שלא דיברנו כמה זמן ומה שלומך...

Sideitself

New member
את האמת,

שלומי לאמשהו, סתם רע. לא כיף בלי מחשב;( אולי יהיה לי מחשב רק עוד שבועיים, מקווה שאחיה עד אז :)

אני ../images/Emo13.gif

שם: עומרי גיל: 16 ו-7 חודשים
.
מקום מגורים: מושב בית יצחק שיר אהוב של דנה: כרגע לא מוחלט אלבום אהוב של דנה: כנ"ל בכללית אומנים אהובים אחרים: היהודים,אביב גפן,עברי לידר,בית הבובות,מטרופולין, וישראלי מעורבב וגם טיפה לועזי
.
מסר: בבקשה אם אפשר לעדכו בלוח הופעות
תודה מראש
.

מילי17

New member
בלוח יעודכן

ברגע שיהיו הופעות... וכמובן שאני לא אדווח על הופעות ביום שישי. נממ. סתם נו, שיהיו אני יודיע. הופעות של מטרופולין יעזרו?

למעלה